11999 відвідувачів онлайн

США готують тимчасовий уряд для Ірану на випадок втрати контролю чинною владою, - ЗМІ

Іран скептично налаштований на ядерні переговори з Трампом

Адміністрація Сполучених Штатів опрацьовує варіант формування тимчасового уряду в Ірані у разі втрати чинною владою контролю над управлінням країною.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на The National.

За словами співрозмовника видання, обізнаного з американськими зусиллями щодо пошуку альтернативи нинішньому іранському керівництву, до процесу безпосередньо залучений зять президента США Дональда Трампа Джаред Кушнер.

Він, зокрема, працює над формуванням кола ірано-американських підприємців, які можуть надавати консультації щодо можливого створення перехідної адміністративної моделі управління Іраном.

Джерело також зазначило, що Вашингтон планує зібрати іранських опозиційних діячів у Палм-Біч (штат Флорида). Зустріч може відбутися вже найближчими вихідними, однак організаційні труднощі ускладнюють її підготовку.

Поки що невідомо, чи проходитимуть переговори безпосередньо в президентській резиденції Мар-а-Лаго, чи в іншому місці поблизу. У Білому домі ці повідомлення офіційно не коментували.

Що передувало?

Завантаження...