11813 відвідувачів онлайн

США закликали американців залишити територію Ірану на тлі нових погроз Трампа завдати удару

США закликали своїх громадян виїхати з Ірану

Віртуальне посольство США в Тегерані радить своїм громадянам залишити територію Ірану.

Про це повідомила пресслужба посольства Штатів в Ірані, передає Цензор.НЕТ.

Що відомо?

Так, дипломати радять громадянам США  виїхати з Ірану наземним транспортом до Вірменії чи Туреччини. Там зазначили, що в країні тривають перебої з інтернетом та зв'язком, авіарейси до Ірану скасовуються.

Відомо, що Іран не визнає подвійного громадянства та розглядатиме осіб з подвійним громадянством США та Ірану виключно як громадян Ірану.

"Громадяни США наражаються на значний ризик допиту, арешту та затримання в Ірані. Пред'явлення паспорта США або демонстрація зв'язків зі Сполученими Штатами може бути достатньою підставою для іранської влади для затримання", - йдеться в заяві.

Що передувало?

Завантаження...