4829 відвідувачів онлайн

СБУ уразила у Тверській області російський завод, який виготовляє компоненти пального для ракет Х-55 і Х-101. ВІДЕО+ФОТО

Безпілотники Центру спецоперацій "Альфа" СБУ завдали удару по дослідному заводу в селищі Редкіно Тверської області.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на джерела в СБУ.

Що про об’єкт відомо?

Як зазначається, на цьому об’єкті ворог виготовляє компоненти ракетного пального "децилин-М" для ракет Х-55 і Х-101, а також паливні добавки для дизельного пального й авіаційного керосину.

Після успішних влучань безпілотників СБУ на території заводу розпочалася масштабна пожежа - над об’єктом підіймається стовп чорного диму. Сервіс FIRMS, який у режимі реального часу відстежує пожежі по всьому світу, зафіксував активне горіння на території підприємства.

удар по заводу у Тверській області

Завод перебуває під санкціями

До речі, Редкінський дослідний завод перебуває під санкціями США, Великої Британії та низки інших країн.

"СБУ продовжує системні удари по ключових об’єктах російського ВПК. Уражений завод є важливою ланкою у створенні крилатих ракет, якими росія атакує Україну. Навіть тимчасова зупинка його роботи ускладнює виробництво ракетного пального та знижує можливості ворога підтримувати інтенсивність обстрілів наших міст", - повідомило поінформоване джерело у СБУ.

Топ коментарі
+19
Компоненти пального... Скоро " уразимо" завод, що випускає фарбу для ракет, чи фабрику енергетичних батончиків для пілотів рос авіації.
показати весь коментар
07.02.2026 13:15 Відповісти
+13
Уяви собі що ракету яка має пошкодження лакокраскового покриття не запускають допоки його не відновлять (( А тон твоїх коментарів видає твій болотяний характер походження . Що там , водянику , з погодою у цетральній полосі болот , мороз не дошкуляє ? ((
показати весь коментар
07.02.2026 14:26 Відповісти
+13
Ой пля, вилізли.. вам подобається зелене марафоне лайно? По Україні шахеди 24/7 літають, а ми як папуаси радіємо що в якомусь мухосранську заводу вікна побили. Зручно, коли є особиста думка то зразу кацап?)
показати весь коментар
07.02.2026 15:47 Відповісти

Завантаження...