7995 відвідувачів онлайн

Начальник одеського СБУ Доровський збирав хабарі від підприємців, - Ваганян. ВIДЕО

Очільник головного управління СБУ в Одеській області Віктор Доровський вимагав хабарі у підприємців.

Про це в інтерв'ю для народного депутата VIII скликання Борислава Берези розповів бізнесмен Сергій Ваганян, передає Цензор.НЕТ.

Подробиці

Так, бізнесмен показав фото, на якому, за його словами, Доровський у своєму кабінеті на столі розклав долари США.

"Він телефонує людині, щоб прийшла забрала певну частку коштів. Це були кошти за фумігацію, зернотрейдери платили за незатримку суден. 

Фумігація проводиться в судах на території портів країни для знищення гризунів, шкідників. Її можна як затримати, притримати на ції підставі судно, або можна ще якісь технічні створити - не подати буксир, щоб судно попало на простій", - розповів він.

Ваганян заявив, що це вимога з боку Доровського.

Що передувало?

  • Нагадаємо, що напередодні бізнесмен Сергій Ваганян в інтерв’ю нардепу VIII скликання Бориславу Березі розповів, що під час перебування Івана Баканова на посаді голови СБУ служба була перетворена на інструмент системного рекету.
  • Баканов разом із тодішнім генералом СБУ Андрієм Наумовим, підозрюваним у передачі конфіденційної інформації Росії, побудували в СБУ систему неформальних платежів із бізнесу та торгівлі санкціями РНБО.
  • Згодом ЗМІ повідомили, що НАБУ зареєструвало провадження щодо системної корупції Баканова і Наумова.
Топ коментарі
+20
Зелена справа живе і процвітає. Міняютьса тільки ефективні менеджери. В кожному куточку країни. Саме страшне що війна цим вилупкам голобородька пох. Їм також пох що гинуть найкращі люди, які віддають життя щоб ця мразота крала як в останній час.
показати весь коментар
03.02.2026 13:14 Відповісти
+10
А я думав що вони під час війни ловлять агентуру орків.
А їм ніколи. Чи може вони самі і є агентами фсб?
показати весь коментар
03.02.2026 13:16 Відповісти
+9
СБУ за всіх часів як і менти було мафіозно - бандитскою структурою. Всі про це знали і тому що були з ними заодно придумали закон що ці ссуки не подають деклараціі бо це загрожуе йих безпеці. Це верх цинізму коли держава захищае бандитів.
показати весь коментар
03.02.2026 13:21 Відповісти

Завантаження...