8406 відвідувачів онлайн

Київ повертається до тимчасових графіків відключення світла, - ДТЕК

світло у Києві

Київ зранку 8 лютого повертається до тимчасових графіків відключення світла.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр ДТЕК.

Деталі

"Енергетикам знову вдалося зробити неможливе. Попри колосальний дефіцит електрики, ми повертаємось до тимчасових графіків в столиці.

Їх можна буде подивитись в чат-боті, на сайті або в Київ Цифровому.

Масований обстріл 7 лютого

  • Росія здійснила масовану атаку на Україну в ніч та ранок 7 лютого. Удари фіксували по всій країні - від заходу до центру і далі до східних областей.
  • Через обстріли масово уражено об’єкти енергетичної інфраструктури, що спричинило аварійні відключення світла в більшості областей України. Графіки планових вимкнень електроенергії наразі не діють через ситуацію.
Топ коментарі
+7
Чем хвалитися. Тем что в Киев по 3 часа в сутки свет есть, но по графику?)
показати весь коментар
08.02.2026 11:52 Відповісти
+4
Если Вы не специалист, то зачем Вы делаете выводы, что это "муйня?"
Все элементарно, снижается генерация потому, что передать невозможно. Разбита передающая подстанции от АЭС в регионы. Россияне атакуют не АЭС, боятся, а логистическую цепочку от них.
И, к сожалению, защитить подстанции нереально. Поэтому такая ситуация возможна постоянно.
показати весь коментар
08.02.2026 12:15 Відповісти
+4
Перемовини зараз не вигідні для України. Якщо ми протримаємось до весни, вже буде інший розклад, - нардеп Костенко. «Нам потрібно зупинити їх на полі бою, довести їх втрати до 50 тис. на місяць, збивати 80-90% дронів при перетині кордону. Тоді не рф буде говорити «віддайте нам території», а Україна говоритиме «віддайте нам АЕС, Кінбурнзьку косу, Нову Каховку».
Залишилось ще трохи, разом до перемоги!😎
показати весь коментар
08.02.2026 12:35 Відповісти

Завантаження...