10231 відвідувач онлайн

В Україну прямують 500 генераторів з ЄС, - Шмигаль

Шмигаль : в Україну прямує 500 генераторів з ЄС

В Україні тривають безперервні ремонтні роботи на об’єктах генерації та розподілу струму, щоб ліквідувати наслідки останніх ударів Росії по енергосистемі.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться у повідомленні міністра енергетики Дениса Шмигаля.

Донори запчастин

За результатами засідання Штабу Шмигаль зазначив, що у Києві сьогодні вдалося витримати всі графіки відключень електроенергії. Міністр енергетики наголосив на посиленні технічної співпраці з міжнародними партнерами.

Вивчається можливість залучення додаткового обладнання з країн, де зупинені теплові станції. Вони можуть стати донорами запчастин для відновлення роботи української енергосистеми.

Також надійшли чотири потужні генератори від Бельгійського агентства Enabel. Їх придбали та доставили за три тижні. Загалом у дорозі до України перебувають 500 генераторів з ЄС.

Підтримка та плани на тиждень

Міненерго планує цього тижня відвантажити близько 140 тонн обладнання набувачам. Денис Шмигаль подякував усім партнерам, енергетикам, залізничникам, тепловикам та рятувальникам за допомогу людям.

"Дякую нашим енергетикам і всім, хто допомагає відновлювати роботу системи та підтримувати людей", — зазначив перший віцепрем’єр.

Допомога від партнерів

Нагадаємо, 10 лютого до хабів Міненерго надійшло 14 вантажів допомоги від партнерів. Це 78 тонн енергетичного обладнання.

  • 5 силових трансформаторів з Азербайджану.
  • 10 потужних генераторів з Італії.
  • Вже в дорозі допомога від ЄС, Австрії, Японії, Литви, Люксембургу, Італії, Чехії, Нідерландів, ПРООН та UNICEF/WASH.
Топ коментарі
+13
Будут продавать через prom,olx,эпицентр,твари мародерные, ненажерливі
показати весь коментар
10.02.2026 22:03 Відповісти
+11
Ти ще балабол вкажи де вони будуть встановлені ,щоб рашка їх не шукала. Тупі продажні потвори--тільки піаритись можете,ну а графік---4.5 годин світла на добу
показати весь коментар
10.02.2026 22:02 Відповісти
+11
Дуже вчасно. Ніхто не знав, що прийде зима.
показати весь коментар
10.02.2026 22:02 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ти ще балабол вкажи де вони будуть встановлені ,щоб рашка їх не шукала. Тупі продажні потвори--тільки піаритись можете,ну а графік---4.5 годин світла на добу
показати весь коментар
10.02.2026 22:02 Відповісти
В конче заспі , там усе шобло фсбешне зібралося риг
показати весь коментар
11.02.2026 06:30 Відповісти
Дуже вчасно. Ніхто не знав, що прийде зима.
показати весь коментар
10.02.2026 22:02 Відповісти
Будут продавать через prom,olx,эпицентр,твари мародерные, ненажерливі
показати весь коментар
10.02.2026 22:03 Відповісти
дуже сильно сумніваюся, що з цим режимом буде нормальне відновлення енергетики. Генератори потребують паливо, і русня може його в будь-який момент перекрити тим чи іншим способом.

Майбутнє нашої енергетики має бути в ядерних реакторах на швидких нейтронах. Їх можна робити практично будь-якої потужності і розмірів.
показати весь коментар
10.02.2026 22:08 Відповісти
Чуєш зелений,а від міндіча коли прийдуть генератори?
щоб ви сукі нагрілись в труні мляді.
показати весь коментар
10.02.2026 22:20 Відповісти
В Україну прямують 500 генераторів з ЄС, - Шмигаль

Добре! Тепер би поступили там де вони необхідні, а не по маєтках... А то у помістях тих, хто при владі є резервні джерела електроенергії, а при котельнях, лікарнях, ... т.зв. критичної... якось... не встигли ... затендерити... за роки війни... Недавно мери Львова, Умані... на всю Україну...
показати весь коментар
10.02.2026 22:26 Відповісти
Дякуємо, Друзі.
показати весь коментар
10.02.2026 22:42 Відповісти
Ти вже задрав триндіти, від ваших язиків шкоди більше ніж від ракет.
показати весь коментар
10.02.2026 22:50 Відповісти
В Киеве вводят беспроцентные ссуды для многоквартирных домов на приобретение генераторов Источник: https://censor.net/ru/n3599893

вот и генераторы пришли ...... налетай ..... покупай живопись
показати весь коментар
10.02.2026 23:07 Відповісти
3.14здіти,не мішки таскать,
показати весь коментар
10.02.2026 23:15 Відповісти
500 прямують, 50 кудись допрямують, 5 будуть правцювати. Не може, ну не може ця влада не змародерити 90%. А краще 99%.
показати весь коментар
10.02.2026 23:36 Відповісти
І як країна може на генераторах жити... У цей час сша займається максимально країнами багатими на енергоносії- колумбія азейбарджан. а в україн генератори. це шлях до розвалу країни і її поділу між сильнішими гравцями
показати весь коментар
10.02.2026 23:38 Відповісти
Мільярд дерев...
показати весь коментар
11.02.2026 00:37 Відповісти
Як оператор "Нової пошти"
показати весь коментар
11.02.2026 03:09 Відповісти
І шо,та нічо
показати весь коментар
11.02.2026 06:59 Відповісти
ЗЕлене шобло-***** має бути усе ******** і стріляне!
показати весь коментар
11.02.2026 08:29 Відповісти
Думав, дійшло нарешті, що оте бравурне інформування ворога "ми усьо відновили" тільки заохочує його до наступних ударів, аж ні. От кому від цих доповідей стало тепліше чи світліше? Руками робіть, а не язиками, які тільки лизати та у проміжках між лизанням доповідати, як усе гарно