9416 відвідувачів онлайн

Гераскевич заявив про хвилю погроз із РФ після скандалу з "шоломом пам’яті": "Я отримую багато повідомлень від росіян"

Зеленський нагородив Гераскевича орденом: що відомо?

Український скелетоніст Владислав Гераскевич заявив, що до та після скандалу з дискваліфікацією через "шолом пам’яті" отримує велику кількість негативних повідомлень від росіян.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Суспільне Спорт.

За словами спортсмена, хвиля критики триває вже довший час і пов’язана не лише з останнім рішенням щодо його недопуску, а й з його активною позицією щодо відсторонення представників РФ від міжнародних змагань.

"Я отримую багато повідомлень від росіян, але також впродовж нашої роботи я дуже активно був задіяний у речі, що стосуються відсторонення російських спортсменів. Також отримую доволі погані коментарі від російських офіційних осіб, від пропагандиста Дегтярьова", - сказав Гераскевич.

Історія з дискваліфікацією на Іграх-2026

Раніше Гераскевича дискваліфікували перед першим заїздом на Олімпійських іграх-2026. Причиною став намір спортсмена виступити у "Шоломі пам’яті".

Напередодні МОК заборонив використовувати цей елемент екіпірування. У разі порушення українцю загрожувала дискваліфікація.

Ситуація викликала резонанс у спортивному середовищі.

Топ коментарі
+36
Рузкіе це не люди. ВСЕ на що вони здатні в цьому світі це

катування
залякування
геноцид
вбивства

-----

все інше крадене
показати весь коментар
13.02.2026 10:34 Відповісти
+32
показати весь коментар
13.02.2026 10:39 Відповісти
+31
показати весь коментар
13.02.2026 10:37 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Рузкіе це не люди. ВСЕ на що вони здатні в цьому світі це

катування
залякування
геноцид
вбивства

-----

все інше крадене
показати весь коментар
13.02.2026 10:34 Відповісти
назву рузкіе вони теж вкрали. тому застосовуем історичну назву цих істот - кацапи
показати весь коментар
13.02.2026 11:17 Відповісти
Історична назва - мокши..болота - мркшанські, потім - московити...кацапами стали ще пізніше, через цапячі борідки..
показати весь коментар
13.02.2026 12:26 Відповісти
На жаль держава, в особі бандитів зеленського, наразі не здатна захистити своїх громадян.
показати весь коментар
13.02.2026 10:35 Відповісти
дивний закид і звинувачення ... цікаво як когось можна захистити від дописів в інтернеті? тут можна безпідставно звинувачувати будь-кого в будь-чому 🤔
показати весь коментар
13.02.2026 10:54 Відповісти
Як мінімум надати державну охорону, у нас її як виявилось більше ніж достатьно, скоро прибиральницю зеленського будуть охороняти. Ще можна було б підключити подоляківських ботів, у нас їх також виявляється більше ніж достатньо, понакидати постів у відповідь.
показати весь коментар
13.02.2026 11:04 Відповісти
Цікаво як українська держохорона буде діяти в Італії ? 🤔
показати весь коментар
13.02.2026 11:09 Відповісти
Так само, як охороняє "папу Сашу и маму Римму"
показати весь коментар
13.02.2026 11:53 Відповісти
Зняти державну охорону для зрадника-фсбшника єрмака, і дати охорону справжньому патріоту України Гераскевичу!
показати весь коментар
13.02.2026 12:32 Відповісти
👍 Думаю і самі держохоронці не проти проїхатись до Італії на Олімпіаду, чим стирчати в залі поки єрмак залізо тягає 🤔
показати весь коментар
13.02.2026 12:34 Відповісти
подляковські боти зайняті Порошенком і Кличком, для ******* це важливіше
показати весь коментар
13.02.2026 13:49 Відповісти
анонімні шакали з РФ відчувають безкарність в інтернеті)
показати весь коментар
13.02.2026 10:36 Відповісти
показати весь коментар
13.02.2026 10:37 Відповісти
показати весь коментар
13.02.2026 10:39 Відповісти
Владиславу Гераскевичу-моя підтримка та повага...
показати весь коментар
13.02.2026 10:51 Відповісти
підтримую як справжню людину...
показати весь коментар
13.02.2026 11:40 Відповісти
Ще звертати увагу на тих вбивць!
показати весь коментар
13.02.2026 10:52 Відповісти
Російські спортсмени відмовились від країни та прапора лиш би виступити на Олімпіаді. Український спортсмен відмовився від участі в Олімпіаді заради пам'яті про загиблих українців. а ви кажете «какая разница».
показати весь коментар
13.02.2026 10:54 Відповісти
Гарно сказано і правильно 100%
показати весь коментар
13.02.2026 11:12 Відповісти
От це і є шаленна відмінність ЛЮДЕЙ від нелюдів!🔥🔥🔥🔥
показати весь коментар
13.02.2026 11:15 Відповісти
💯!
показати весь коментар
13.02.2026 13:08 Відповісти
Потрясло тут своїми "медалями"? Чи тухлими бовтяхами?😁
показати весь коментар
13.02.2026 13:09 Відповісти
показати весь коментар
13.02.2026 11:27 Відповісти
показати весь коментар
13.02.2026 11:30 Відповісти
МОК вибирав між ганьбою і памʼяттю спортсменів, а вибрав ганьбу і ще більший розголос.
показати весь коментар
13.02.2026 11:33 Відповісти
показати весь коментар
13.02.2026 11:34 Відповісти
показати весь коментар
13.02.2026 11:42 Відповісти
Закрий аккаунти і не будешь отримувати. Не бачу проблем.
показати весь коментар
13.02.2026 11:48 Відповісти
Навіщо закривати? Навіть з негативних коментарів сторінки у соцмережах просуваються краще, до речі як узнаю де у нього аккаунт обов'язково підтримую...
показати весь коментар
13.02.2026 12:03 Відповісти
Владислав, це тобі тільки великий плюс...
показати весь коментар
13.02.2026 12:01 Відповісти
московит це ворог Русі з 350 річною історвєю битв...
Запамʼятайте це і передавайте своім дітям і внукам .
ми 2 рази їх помилували ! Сашайдачний і Виговський а потрібно було добивати і повертати своі землі..
Бо це безріндий гній без своєї історіі , що 350 років люто бажає зробити і нас гноєм , але не вийде
показати весь коментар
13.02.2026 12:37 Відповісти