6075 відвідувачів онлайн

Президент Казахстану запропонував заснувати Премію миру імені Трампа

токаєвТокаєв запропонував створити премію миру Трампа

Президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв запропонував заснувати Премію миру імені Трампа.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться під час Першого засідання Ради миру Трампа.

У заході взяли участь представники понад 40 держав. Президент США Дональд Трамп повідомив, що дев’ять країн погодилися надати кошти для формування спільного пакета допомоги для Сектору Гази після бомбардувань та спроб окупації Ізраїлем.

Серед них: 

  • Казахстан;
  • Азербайджан;
  • ОАЕ;
  • Марокко;
  • Бахрейн;
  • Катар;
  • Саудівська Аравія;
  • Узбекистан;
  • Кувейт.

За даними Associated Press, загальні потреби на відновлення Сектору Гази оцінюються приблизно у 70 мільярдів доларів.

"Кожен витрачений долар – це інвестиція у стабільність та надію на новий та гармонійний регіон", – заявив Трамп, подякувавши країнам-донорам.

Також США виділять 10 мільярдів доларів для Ради миру. При цьому Трамп не уточнив механізм використання цих коштів.

Фінансування та міжнародна участь

Прем’єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньягу заявив, що Сектор Гази не відбудовуватимуть до моменту, поки угруповання ХАМАС не здасться та не складе зброю.

Трамп наголосив, що Рада миру демонструє можливість формування нового підходу до врегулювання конфліктів. За його словами, структура може здійснювати нагляд за діяльністю ООН та сприяти її ефективності.

Стабілізаційні сили для Гази

Також США планують направити до Сектору Гази 12 тисяч поліцейських та 20 тисяч військових для стабілізації ситуації.

Генерал-майор Джаспер Джефферс, керівник новостворених Міжнародних стабілізаційних сил, повідомив, що Індонезія, Марокко, Казахстан, Косово та Албанія підтвердили готовність направити свої підрозділи.

Єгипет та Йорданія погодилися долучитися до підготовки поліції та сил безпеки.

За словами Джефферса, перші кроки спрямовані на забезпечення безпеки, необхідної для подальшого відновлення та довгострокового миру в регіоні.

  • Раніше ми писали, що Рада миру Трампа планує узяти контроль над Організацією Об'єднаних Націй.
Топ коментарі
+18
ще премію ***** запропонуй
показати весь коментар
19.02.2026 20:02 Відповісти
+15
Вы уже не знаете, как ещё подлизнуть Трампону Трампаксу, через два года вы будете плеваться, смеяться и проклинать его!!!
показати весь коментар
19.02.2026 20:04 Відповісти
+15
Оце лизнув))Чи це іронія?))
показати весь коментар
19.02.2026 20:05 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
ще премію ***** запропонуй
показати весь коментар
19.02.2026 20:02 Відповісти
Таке враження, що в Токаєва на голові шапочка з фольги.
показати весь коментар
19.02.2026 20:06 Відповісти
То голуби насрали. Підсохло. Коли на памʼятника собі тренувався.
показати весь коментар
19.02.2026 21:06 Відповісти
Вы уже не знаете, как ещё подлизнуть Трампону Трампаксу, через два года вы будете плеваться, смеяться и проклинать его!!!
показати весь коментар
19.02.2026 20:04 Відповісти
Премію Тромба кожен рік отримує Тромб
показати весь коментар
19.02.2026 20:10 Відповісти
"Нам на фестивале, в Каннах, приз не дали ни один. Вот приедете в Москву, к нам, мы вам тоже не дадим" Михалков (тогда ещё не га....дон)
показати весь коментар
19.02.2026 23:49 Відповісти
Премию мира в пользу агрессоров и убийц
показати весь коментар
19.02.2026 20:04 Відповісти
Оце лизнув))Чи це іронія?))
показати весь коментар
19.02.2026 20:05 Відповісти
Повністю назва виглядатиме так:
"Нобелівська премія миру імені Трампа". Або "Трампівська премія миру імені Нобеля", деталі вже не мають значення
показати весь коментар
19.02.2026 22:44 Відповісти
Премію для лизунів обісраного очка трампа теж треба заснувати судячи з усього. Куди котиться цей світ?🤦
показати весь коментар
19.02.2026 20:06 Відповісти
Оце лизнув рудому чорту прямо з пронікновЄніЄм язика!
показати весь коментар
19.02.2026 20:07 Відповісти
Вузькі очі не дають змоги роздивитися гнилу суть трампа?
показати весь коментар
19.02.2026 20:08 Відповісти
Цей вже тіж з розуму виживає...
показати весь коментар
19.02.2026 20:08 Відповісти
Хіба що посмертно.
показати весь коментар
19.02.2026 20:09 Відповісти
А Нобелівка буде для слабаків
показати весь коментар
19.02.2026 20:11 Відповісти
Прогиб зачетний.
показати весь коментар
19.02.2026 20:11 Відповісти
А він чимось нагадує Трампа, мабуть брати по батьку.
показати весь коментар
19.02.2026 20:12 Відповісти
лизнув
показати весь коментар
19.02.2026 20:12 Відповісти
Так хай трампакс сам соби и випише
показати весь коментар
19.02.2026 20:16 Відповісти
Жопализ
показати весь коментар
19.02.2026 20:16 Відповісти
Любу ***** буде городить руде чмо, аби відволікти увагу від пуйла і епштейна.
показати весь коментар
19.02.2026 20:17 Відповісти
Так вона вже є!!! "Шнобелівська"...
показати весь коментар
19.02.2026 20:19 Відповісти
«Я - сын степей, казах я гордый». А теперь уже так и не скажешь..😏
показати весь коментар
19.02.2026 20:19 Відповісти
Сі дізнається - по дупі надає ! 😤
показати весь коментар
19.02.2026 20:20 Відповісти
Коли ця ганьба скінчиться? Після уходу рудого блазня все це були виглядати як фарс та блюзнірство.
показати весь коментар
19.02.2026 20:20 Відповісти
Дебіл, бл..
показати весь коментар
19.02.2026 20:21 Відповісти
Це якою треба кінченою істотою бути щоб так підлизувати Трампа ,що трамп зробив доброго для миру окрім брехні і цинізму ,а ще відзначився малограмотністю де навіть не знає де яка країна знаходится.
показати весь коментар
19.02.2026 20:21 Відповісти
Інфантіно дав премію, і Токаєв хоче дати свою премію...
Черга бажаючих дати збільшується.
Тільки Нобелівський комітет в ту чергу не стає. Чомусь
показати весь коментар
19.02.2026 20:21 Відповісти
Казахська свиня вирішила підмінити *уй Назарбаєва на *уй Трампа.
показати весь коментар
19.02.2026 20:24 Відповісти
TrЙому навіть сниться ця премія на засіданні своєї ради миру
показати весь коментар
19.02.2026 20:26 Відповісти
От лизнув так лизнув...
показати весь коментар
19.02.2026 20:34 Відповісти
********** лядський мир успішних хвойд..
показати весь коментар
19.02.2026 20:53 Відповісти
Жополиз ще один....
показати весь коментар
19.02.2026 20:56 Відповісти
та давайте вже мир імені трампа ..... новий термін з'явиться ...не мирова угода , а трампівська угода !
показати весь коментар
19.02.2026 20:57 Відповісти
✈️ Международные аэропорты Палм-Бич во Флориде и Даллес под Вашингтоном могут быть переименованы в честь Дональда Трампа, сообщает The New York Times

Trump Organization подала заявку, в которой указано, что вся продукция должна быть связана с Трампом, включая багаж и товары для животных.

Компания заявила, что не будет взимать плату за использование названия Трампа.
показати весь коментар
19.02.2026 23:53 Відповісти
А чому б ні, для Трампа ж "встановити мир" що раз в штани перднути та всратися..
показати весь коментар
19.02.2026 21:02 Відповісти
Американці у них всю нафту видобувають. Європейці у них дорогі гості. Це називається геополітика. А когось призначають дикобразом.
показати весь коментар
19.02.2026 21:04 Відповісти
Ага. Тоді засновуйте і премію "Джека Різника" (кандидатур є), і "Ганібала Лектора" (тут і підказувать не треба), і "Гнізда кукушки" (лауреатів - безліч!)

А от "Премія здорового глузду" залишиться без лауреатів... Та навіть без кандидатів, ІМХО
показати весь коментар
19.02.2026 21:05 Відповісти
Якщо з грошей трампанутого, то скільки завгодно.
показати весь коментар
19.02.2026 21:12 Відповісти
А нобелевська премія миру то для лохов.
показати весь коментар
19.02.2026 21:33 Відповісти
Международная премия в области прав человека имени Каддафи Трампа
показати весь коментар
19.02.2026 23:02 Відповісти
Чи може воно соснути? Або йолкнути? Чи букнути?
показати весь коментар
20.02.2026 01:06 Відповісти