8295 відвідувачів онлайн

Хочу почути від ЄС дату вступу України до блоку, - Зеленський

Зеленський хоче почути конкретну дату вступу України в ЄС

Президент Володимир Зеленський хоче почути від лідерів Європи конкретну дату вступу України до Євросоюзу.

Про це він заявив в інтерв'ю Financial Times, передає Цензор.НЕТ.

Що відомо?

"Я хочу почути дату. Я про це прошу. Не дозволимо наступним лідерам чи наступному поколінню зіткнутися з ситуацією, коли Росія блокуватиме членство України в ЄС протягом 50 років", - наголосив він.

За словами президента, "це має бути вже у 2027 році".

Заяви про дату вступу України в ЄС

  • Країни-члени Євросоюзу поки не готові надати Україні конкретну дату її вступу до блоку, заявила глава дипломатії ЄС Кая Каллас.
  • Президент Євроради Кошта заявив, що дата вступу України до ЄС не визначена.
Топ коментарі
+22
А я хочу, щоб ти вимкнув "бичку"
показати весь коментар
24.02.2026 10:32 Відповісти
+20
Допоки ти зі своєю бандою корупціонерів і відвертих злодіїв при владі-цієї дати не почує ніхто.
показати весь коментар
24.02.2026 10:35 Відповісти
+18
Аналогічно-хочу почути коли ти підеш...
показати весь коментар
24.02.2026 10:36 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А я хочу, щоб ти вимкнув "бичку"
показати весь коментар
24.02.2026 10:32 Відповісти
Можно подумати, що коли йому озвучують дату, він і його менеджери перестануть схематозити!
показати весь коментар
24.02.2026 10:36 Відповісти
Схематоз не зупиниться ні за яких умов.
Але буде що подати як власне досягнення.
показати весь коментар
24.02.2026 10:57 Відповісти
А якщо не почує, то тоді що?
показати весь коментар
24.02.2026 10:34 Відповісти
заплаче
показати весь коментар
24.02.2026 10:37 Відповісти
Буде гнівний гундосик, в якому він звинуватить європейців у всіх своїх гріхах.
показати весь коментар
24.02.2026 10:43 Відповісти
Допоки ти зі своєю бандою корупціонерів і відвертих злодіїв при владі-цієї дати не почує ніхто.
показати весь коментар
24.02.2026 10:35 Відповісти
Почуєш.. відлуння обіцяного... Тримайся як можеш за ЄС і ккмикай дурня, пока пиз..юк трамп маструбує на портрет х..йла в Білому домі..тягнемо час..Юо трамп вже поиіняв Україну... твльки хоче все це подати як згоду України..на всю цю капітуляцію з 20 пунктів
показати весь коментар
24.02.2026 10:36 Відповісти
Аналогічно-хочу почути коли ти підеш...
показати весь коментар
24.02.2026 10:36 Відповісти
А краще - сядеш)
показати весь коментар
24.02.2026 10:52 Відповісти
Поки нам ЄС не світить
показати весь коментар
24.02.2026 10:36 Відповісти
Перше, що потрібно в цьому напрямку, так це дочекатись результатів парламентських виборів в Угорщині, що пройдуть 12 квітня цього року. І тоді вже малювати якісь плани на майбутнє.
Зокрема і по тому, чи взагалі бюджет України буде з грошима через гальмування кредиту ЄС.
показати весь коментар
24.02.2026 10:38 Відповісти
"Я хочу почути дату. Я про це прошу. Не дозволимо наступним лідерам чи наступному поколінню зіткнутися з ситуацією, коли Росія блокуватиме членство України в ЄС протягом 50 років"

це литвин таке накреативив?
гундоса зе!гнида, хоче почути чи просить?
до чого тут кацапія?
які такі 50 років?

трампу вкарай необхідна капітуляція україни та медалька від нобеля.
голобородьку вкрай необхідне хоч щось позитивне, у своєму нікчемному існуванні, бо шибениця від невдячних гоїв українців, все ближче і ближче.

показати весь коментар
24.02.2026 10:38 Відповісти
не хочу вступу у ЄС
показати весь коментар
24.02.2026 10:38 Відповісти
Щас Орбан и Фицо расскажут, когда и куда.
показати весь коментар
24.02.2026 10:38 Відповісти
Правильно робить. Не треба дурити десятиліттями.
показати весь коментар
24.02.2026 10:38 Відповісти
Україна хоче почути дату коли ти з менеджерами та слугами згіните нах шоб вами не смерділо в країні.
показати весь коментар
24.02.2026 10:39 Відповісти
Є Орбан, Фіцо і ще невідомі кацапські "консерви" тож не спроможеться ЄС назвати хоч якусь дату, заслабкі вони проти ***** для цього 🤔
показати весь коментар
24.02.2026 10:39 Відповісти
А що ти для цього зробив, окрім того, що розвів міндичей, баканових, галущенок, єрмаків та інший непотріб?
показати весь коментар
24.02.2026 10:40 Відповісти
поц
показати весь коментар
24.02.2026 10:41 Відповісти
Ну скажіть вже дату вступу в ЄС - киньте рятівну соломинку янелоху перед виборами.
показати весь коментар
24.02.2026 10:41 Відповісти
Я хочу услышать от Люксембурга точную дату выдачи мне гражданства.
показати весь коментар
24.02.2026 10:41 Відповісти
З нашою корупцією та законодавством років через триста....
показати весь коментар
24.02.2026 10:42 Відповісти
Байден Фон дер Ляєн, чому ми ще не в ЄС?
показати весь коментар
24.02.2026 10:46 Відповісти
Фондерляєн! Де дата вступу до ЄС?
показати весь коментар
24.02.2026 10:51 Відповісти
поки не перестанеш грабити Україну і український народ разом із своїми"зеленими грабіжниками" яких прикриваєш і які діляться награбованим можна без слів і голосу почути культурне європейське пнх
показати весь коментар
24.02.2026 10:47 Відповісти
самозакоханний клоун ще щось вимагає, тоді як міндічи вільно себе почувають
показати весь коментар
24.02.2026 10:48 Відповісти
Вова зовсім обнаглів останнім часом - вимагає грошей, зброї, вступу до ЄС, а сам корєшей, які двушечки на маскву відправляють, випускає з країни.
показати весь коментар
24.02.2026 10:55 Відповісти
Я бачу ти все робиш щоб не вступити туди ,ці вимоги тільки дратують партнерів . Ти з корупцією своїх друзів розберися і реформи треба проводити, а то все це пусті розмови ні про що.
показати весь коментар
24.02.2026 10:56 Відповісти
Нафіга Європі оця корумпована зелена влада?
показати весь коментар
24.02.2026 10:57 Відповісти
При його правлінні- то точно,що ні.
І він про це знає, та блейфує на публіку.
Всі його виступи -це не власний текст,а напрацювання дімилітвіна,він зачитує,як актор.
Та ще,в СІЗО досі увязнений Дудін,який врятував Харків.Лідор перед вторгненням публічно заявляв,що росіяни захоплять Харків,а Харків досі вільний,а Дудіна посадив,бо нестиковка вийшла.Сам Ю.Б.зустрічався з Дудіним 3 березня 2022 і ніде на захист героя.
Де з таким будуть говорити про вступ в ЄС.
Його примітивні заявки рівняються з колишніми "чому ми не НАТО?" і
СВОБОДУ ДУДІНУ!
показати весь коментар
24.02.2026 10:57 Відповісти
ЧомуминевНАТО 2.0
показати весь коментар
24.02.2026 11:03 Відповісти
А ЄС хоче почути від Зеленського дату СУДУ над Миндичем, Єрмаком, Шурмой, Найемом, і іншими 100500 корупційними менеджерами!
показати весь коментар
24.02.2026 11:04 Відповісти
От буквально сьогодні дивився стан виконання кейсів ЄС по своїй сфері.

3 з 4 по нулям. Один виконаний на третину.
показати весь коментар
24.02.2026 11:14 Відповісти
Байден,чому Україна не в нато?Єс,чому Україна не в ЄС?Знову режим бика тупого уввімкнув.Про нато,до речі,вже і не згадує
показати весь коментар
24.02.2026 11:25 Відповісти
Володя, ти можеш хотіти свою Леночку! А чи дасть чи ні - то приблизно як і з ЄС!
показати весь коментар
24.02.2026 11:54 Відповісти
2 стільця-оманські домовленості і НАТО. чи боневтік всидить на цих стільцях?
показати весь коментар
24.02.2026 12:01 Відповісти
в коментарях вирують емоції, дешеві емоційні висери, але вони ***** непотрібні. Треба по суті оцінювати дії бездіяльність влади на шляху до ЄС. По суті!! Зайти на сайт Центр протидії корупції і подивитись на список вимог від ЄС для вступу, серед вимог перезавантаження ДБР, конкурс на Генпрокурора...З усіх вимог виконано нуль! Абсолютний нуль! Ось тобі і прагнення в ЄС від зе-влади! Насправді мало чим відрізняється від Янук-овоча...лише лицемірний патетичний галас!
показати весь коментар
24.02.2026 12:17 Відповісти
Як тільки красти зі своїм кодлом припиниш і підеш у відставку, так і відразу!
показати весь коментар
24.02.2026 13:04 Відповісти