10461 відвідувач онлайн

Без подолання корупції шлях України до ЄС буде закритий, - глава МЗС Фінляндії Валтонен

Валтонен про корупцію

Міністерка закордонних справ Фінляндії Еліна Валтонен вважає очевидним, що якщо Україна не продовжить боротьбу з корупцією, то її членство в ЄС буде неможливим.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Yle.

Так, міністерка наголосила, що боротьба з корупцією стосується не лише питання членства в ЄС, а й майбутнього українців.

"Це майбутнє, заради якого українці працювали, про яке вони мріяли і яке, на жаль, їм доводиться захищати навіть зі зброєю в руках. Тобто боротьба з корупцією має тривати, і ми надамо їй всю необхідну підтримку", – додала Валтонен.

За її словами, членство в ЄС – це лише "вишенька на торті" у боротьбі з корупцією.

Скандальний закон № 12414 щодо НАБУ і САП

Нагадаємо, 22 липня Верховна Рада ухвалила законопроєкт 12414, який ліквідує незалежність НАБУ та САП.

Ввечері його підписав президент Зеленський.

Директор НАБУ Семен Кривонос закликав президента не підписувати цей законопроєкт, оскільки це переведе НАБУ та САП в залежний режим.

У Дніпрі люди вийшли на акцію проти ухвалення Верховною Радою законопроєкту №12414, що фактично означає ліквідацію незалежності НАБУ та САП.

Також у Києві розпочалась акція протесту.

У відеозверненні Зеленський згодом заявив, що антикорупційна інфраструктура в Україні працюватиме. 23 липня Закон про обмеження повноважень НАБУ та САП набув чинності.

Згодом президент України Володимир Зеленський повідомив, що 23 липня зібрав усіх керівників правоохоронних та антикорупційних органів та домовився з ними про конструктивну роботу.

Також Зеленський заявив, що внесе до Верховної Ради законопроєкт, який "забезпечить силу системі правопорядку".

24 липня у Раді було зареєстровано законопроєкт №13531, який скасує ліквідацію незалежності НАБУ та САП.

Згодом президент Володимир Зеленський погодив законопроєкт, який гарантує незалежність антикорупційних органів.

Увечері 24 липня на сайті Верховної Ради зареєстровано законопроєкт президента України Володимира Зеленського щодо посилення повноважень антикорупційних органів НАБУ і САП.

Топ коментарі
+27
Перекладаю:
"З цією владою вам входу нема".
показати весь коментар
24.07.2025 19:53 Відповісти
+12
Нагадай хто у кого просить гроші та зброю і хто до кого хоче вступити?
показати весь коментар
24.07.2025 20:08 Відповісти
+8
А тобі аби в калюжу, щоб круги пішли
показати весь коментар
24.07.2025 20:00 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Перекладаю:
"З цією владою вам входу нема".
показати весь коментар
24.07.2025 19:53 Відповісти
...бо патологічно тупа !!!!

на рівному місці схлопотали бздюлєй від партнерів

.
показати весь коментар
24.07.2025 21:21 Відповісти
За такі дії, групи осіб з Урядового кварталу, під орудою стефанчуків+зеленського, та дивних істот з Будинку Уряду, має бути відкрита кримінальна справа, доброчесними і патріотичними- Генпрокурором, та ще, з десяткок, державних правових структур!!?.!?
показати весь коментар
24.07.2025 19:53 Відповісти
а як це без "корупції"..../запитання українсько чиновника можновладця, та тих хто мае вуйка кума товариша брата знайомого , того, хто може "вмрішити" порішати будь яке питання/ ..
показати весь коментар
24.07.2025 19:54 Відповісти
а в Фінляндії вже подолали і тому дуже стурбовані?
показати весь коментар
24.07.2025 19:57 Відповісти
А тобі аби в калюжу, щоб круги пішли
показати весь коментар
24.07.2025 20:00 Відповісти
а ти в ній весь час сидиш, а круги бзда йдуть і йдуть цілодобово.
ні? надай докази, як і відсутності корупції в Фінляндії,

новоспечений Сергій #608621

Реєстрація: 25 травня 2025.

.
показати весь коментар
24.07.2025 20:05 Відповісти
Нагадай хто у кого просить гроші та зброю і хто до кого хоче вступити?
показати весь коментар
24.07.2025 20:08 Відповісти
ще один клон?
нагадай, яка **** привела війну в Україну, а вже потім будеш триндіти про гроші і про корупцію, і заодно як це так сталося, що )(уйло не наніс ракетний удар по Акції в багатьох містах? 🤓
можеш не відповідати, і так зрозуміло звідки ці шмарклі течуть.
показати весь коментар
24.07.2025 20:17 Відповісти
Зеленський зробив все, щоб вторгнення сталося як можна ефективніше.

Саме він 3 роки до 2022 року роззброював ЗСУ, відподив війська, саботував оборонні замовлення та навмисно дезінформував суспільство.

Дійсно, а чому ***** не наносить удари, коли ЗЄ у Києві?
показати весь коментар
24.07.2025 20:55 Відповісти
Ви діаметрально неправі !

Війну розв'язав.... Порох !

це знають навіть в дитсадку

.
показати весь коментар
24.07.2025 21:23 Відповісти
Почти.
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%86%D0%BD%D0%B4%D0%B5%D0%BA%D1%81_%D1%81%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%B9%D0%BD%D1%8F%D1%82%D1%82%D1%8F_%D0%BA%D0%BE%D1%80%D1%83%D0%BF%D1%86%D1%96%D1%97#:~:text=%E2%96%AC-,2,-%D0%A4%D1%96%D0%BD%D0%BB%D1%8F%D0%BD%D0%B4%D1%96%D1%8F На втором месте.
показати весь коментар
24.07.2025 20:16 Відповісти
це Індекс сприйняття корупції, не плутайте.
показати весь коментар
24.07.2025 20:23 Відповісти
Так ти ще й тупий...

Ці оцінки відображають прозорість країни (тобто протилежність корумпованості), тоді як довжина смужки показує рівень корупції.https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%86%D0%BD%D0%B4%D0%B5%D0%BA%D1%81_%D1%81%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%B9%D0%BD%D1%8F%D1%82%D1%82%D1%8F_%D0%BA%D0%BE%D1%80%D1%83%D0%BF%D1%86%D1%96%D1%97#cite_note-cpi-30 [30]
показати весь коментар
24.07.2025 20:58 Відповісти
та куди нам тутки до тебе, розумака ти придворний?!
смужки вже виміряв всі? 😂
це ж потрібно такий рівень інтелекту мати, що смужками, мабуть, теж вимірюється. 🤣
показати весь коментар
24.07.2025 22:07 Відповісти
Финляндия входит в десятку, если не в пятерку, стран с самым низким уровнем коррупции в Мире последние 30 лет. Какие ещё могут быть доказательства?
показати весь коментар
24.07.2025 22:28 Відповісти
Евгений Дюков #262162 -
Какие ещё могут быть доказательства?


а звідки мені те відомо щодо Ваших доказів тому? 👀
а з іншого боку, мене те зовсім і не цікавить, особливо те як вимірювали "довжину смужки"
бувайте, пане.
показати весь коментар
24.07.2025 22:40 Відповісти
Согласно Индексу восприятия коррупции за 2024 год, опубликованному Transparency International, Финляндия получила 88 баллов по шкале от 0 («высокий уровень коррупции») до 100 («очень низкий уровень коррупции»).
Вам нагадати скільки балів має Україна?
показати весь коментар
24.07.2025 23:24 Відповісти
"Коль не приедешь ты к утру
Отдамся кучеру Петру..."
из письма графини графу

.
показати весь коментар
24.07.2025 21:25 Відповісти
А не легше просто взяти поіменний список депутатів які голосували за.
І ввести санкції проти нах і їхніх сімей із забороною в*їзду до країн ЄС.
І тоді вони забігають і захвилюються.
показати весь коментар
24.07.2025 20:22 Відповісти
Ідея звісно гарна. А сенс? Що потім? Водити санкції на дипломатів, політиків, та і всіх інших.
Тоді одразу ввести санкції хто за цю владу голосував, це від них це збіговисько у владі.
показати весь коментар
24.07.2025 20:28 Відповісти
А нахіба в ЄС українські корупціонери?
Українці вибрали їх, тож нехай вони і сидять в Україні.
Чи ти за корупцію?
показати весь коментар
24.07.2025 20:30 Відповісти
Не так мене зрозумів. Я проти корупції.
Дивиться, водимо санкції проти тих депутатів, добре. Думаєте вони одразу скажуть ой вибачте, ми помилилися. Ні, вони на зло ще більше дебільних законів приймуть.
Ви робіть поправку, у нас війна. Багато людей на майдан не вийдуть, щоб сказати своє слово. Цим і будуть користатися ці депутати.
А ідея гарна.
показати весь коментар
24.07.2025 20:37 Відповісти
ніт.
Проголосу вав то вже проголосував.
Бачили очі що купували тепер їжте хоч вдавіться.
І ніякі вибачення не проходять.
Бо завтра, припустимо, я пограбую якусь людину.
То що мене не посадять бо я сказав вибачте, або незнав що так не можна?
Ніт-пограбував-отримав трибунал-поїхав на тюрму-після тюрми мене підсрачником в Україну із пожит*євою забороною на в*їзд до ЄС.
А що депутати чиновники краще мене?
Чи то найвища каста недоторканих-навпаки?
Чому мені не можна порушувати закон а їм можна?
Це що рашка номер 2?
показати весь коментар
24.07.2025 20:44 Відповісти
Ну ви плутаєте тепле з м'яким. Депутатів і нас. Нам не чого не можно, для нас закони і конституція працює, для них на паузі як каже лідор. І так буде доти, доки війна.
Ми не рашка. Ми поки що перетворюємося на Білорусь 2
показати весь коментар
24.07.2025 21:20 Відповісти
1) де я написав що всім українцям заборону ввести?
Писав лише про корупціонерів і тих хто приймає корупційні закони.
2)Ой, а хто ж вибрав на посади депутатів корупціонерів?
3) Я не бажаю щоб українські корупціонери розбещували місцевих чиновників.
8 років тут живу без корупції і насолоджуюсь.
Коли в моєму місці буде мітинг проти корупційних законів в Україні то напишу плакат із проханням яке озвучив вище.
показати весь коментар
24.07.2025 21:28 Відповісти
1) де я написав що всім українцям заборону ввести?

А де я написав що ви це писали?

Ми спілкуємося з різних країн. У вас закони працюють для всіх, у нас зараз ні.
показати весь коментар
24.07.2025 21:48 Відповісти
Так чого ви захищаєте корупціонерів і їх посіпак такими виразами як то :"...Ні, вони на зло ще більше дебільних законів приймуть...."?
Ні я, ні громадяни Республіки Франція, не мають відношення до виборів народних депутатів України і Президента.
От той хто навибирав той нехай і контролює.
Я особисто втік 2017 року бо втомився боротися проти корупціонерів і тих хто їх постійно вибирає.
2 Майдани (2004 і 2013-2014) поламані 2 ребра і уламок гранати від державних посадовців міліції, 30 перших місяців війни з березня 2014 року і далі. (це єдина посада яку я займав в Україні.
А тут я вчора ловлю кріндж у вигляді прізвища "Балога" на посаді мера міста Мукачеве.
20 років боротьби з корупцією, а клан Балог досі при владі.
А тут ви мені пишете-то нічого що вони корупціонери, нехай катаються у Францію і інші країни ЄС.
Ви що помічник якогось там чиновника-корупціонера, чи сам корупціонер?
Чому ви так злякалися?
показати весь коментар
24.07.2025 22:02 Відповісти
По перше, видохніть, щось вас понесло.
По друге, де тут захист їх. Де в цьому моєму вислові ви побачили їх захист?
Ні, вони на зло ще більше дебільних законів приймуть.
От де? Чи ви трактуєте мої слова як вам зручніше? Наведіть хоча б один приклад, де я в нашій бесіди сказав, я підтримую тих дипутатів, я проти вашої ідеї, я за корупцію.
Ви чи не з тої ноги встали, чи день поганий був.

Я писав, що не бачу сенсу, не бачити сенсу, це не підтримка, це не бачити сенсу. Я писав що на зло будуть далі дебільні закони приймати, це теж не підтримка.
показати весь коментар
24.07.2025 22:26 Відповісти
А от і ні.
Це якраз і є підтримка злочинця по типу-не робіть їм погано юо вони нам іще гірше зроблять.
Моя порада була одна-контролюй кого вибираєш.
А на маєш бажання чи потенції їх контролювати то нічого перекидати з хворої голови на здорову.
Я втомився від вашого словоблудія.
Нехай щастить.
PS Про плакат із закликом "вводити персональні санкції проти корупціонерів і тих хто голосує за корупціонні закони і їх сімей" я не забуду.
Чао.
показати весь коментар
24.07.2025 22:36 Відповісти
Що все? Зливається. Знов теж саме. Не робіть їм погано, бо вони нам гірше зроблеть. Де це я таке писав? Чи ви знов свої фантазії і маніпуляції словами, за дійсність хочете видати.
Втомилися від мого словоблудія, пише людина яка більше тексту писала чим я. Ви це, випийте якогось заспокійливого, і не торбуйте мене своїми маніпуляціями.
показати весь коментар
24.07.2025 22:53 Відповісти
За цього лідора нам не ЄС, а тим паче НАТО не світить навіть у сні.
показати весь коментар
24.07.2025 20:25 Відповісти
Зелені під@ри від нашого імені насрали шановним добродіям просто під вікнами. Прибити зелених нікчем і змусити їх зжерти власне гівно - це мінімум, що ми маємо зробити для відновлення репутації нашої країни.
показати весь коментар
24.07.2025 20:33 Відповісти
Рецепт на 100 !!!!
показати весь коментар
24.07.2025 20:37 Відповісти
Влада давно стала на шлях ЗАПЕРЕЧЕННЯ існування КОРУПЦІЇ.

Вся владна піраміда існує і збагачується, самовідтворюється на корупції.

У владу пробиваються для зняття корупційної ренти.

Корупція стала соціальним ліфтом "з грязі в князі". Все на корупції, починаючи з придбання дипломів -"корочєк".

Це стало сімейним, родинним, клановим промислом - цілі сім'ї, родини стали і міцно закріпилися як потомственні корупціонери.

Для боротьби з корупцією слід надати населенню право звертатися до судової системи держав - гарантів, які повинні мати свої філіали в Україні, як і прокурори.
показати весь коментар
24.07.2025 20:33 Відповісти
Все простіще: слід вибрати Президента, а не піськограя.
показати весь коментар
24.07.2025 20:39 Відповісти
браво , Валтонен !
показати весь коментар
24.07.2025 20:39 Відповісти
ЗЕскот цього і домагається щоб Європа відвернулась, тоді ***** в сраку цілуватиме
показати весь коментар
24.07.2025 20:42 Відповісти
їм однаково...какая разніца...
показати весь коментар
24.07.2025 20:54 Відповісти
так яник і зеленський до ЄС і не збиралися ніколи, бо неможна буде красти і потрібно все накрадене повернути і відсидити термін у в'язниці.
показати весь коментар
24.07.2025 20:56 Відповісти
Ну что, граждане украицы? Голосовакли ярко и убедительно в 2019 году и против войны, и против коррупции, и против бизнеса на крови... Где вы сейчас??? Аууу??? Хоть один найдется чтобы ответить на вопрос? Где, мля, эти 73% спрятались???
показати весь коментар
24.07.2025 20:44 Відповісти
Без преодоления коррупции путь Украины в ЕС будет закрыт, - глава МИД Финляндии Валтонен Источник: https://censor.net/ru/n3565119
==================
поміж строк: Доки не покараєте і не ув'язните зеленського і його шоблу - куй вам, а не ЄС.
показати весь коментар
24.07.2025 20:54 Відповісти
Ми не здатні самостійно подолати корупцію. Вона починається вже з грудного вигодовування і пошуку грошей на памперси. Потрібно виростити нове покоління в умовах чесності і гідності. Тут це неможливо. Тому ми в найближчому майбутньому не подолаємо корупцію і будемо "сірою зоною". Ми отрута для Європи. В невеликих дозах ми корисні як стимуляція імунної системи, а в великих - орди біженців-паразитів - несемо тільки шкоду. Ми внутрішньо і досі прокацаплені холуї які обирають своїми керівниками найкращих з себе. Світ дивиться на цих "найкращих" - Зєлєнмкого, єрмака, резнік(ов)а, умерова, гетьманцєва і "легіон слуг" і бачить що всі вони корумповані чорти... І це наші "найкращі" громадяни! Приклад для наслідування. Якби я став європейцем (після 6 років в Британії міг отримати британське громадянство) то зробив би все можливе щоб до подолання корупції Україна не стала членом ЄС, В жодній країні не вдалося подолати корупцію без застосування суворих методів включаючи катування і смертну кару. Але всі простили наступні покоління. Звідси. Вбий корупціонера сьогодні і твої внуки скажуть тобі "дякую". Інакше навіть сказати хоть щось українською буде нікому - корупція знищує народи..
показати весь коментар
24.07.2025 20:59 Відповісти
Аплодирую стоя! Правда. Любая революция всегда ею станет, если будет Гревская площадь! С гильотиной что там стояла пол года. Корзинами бошки относили. Майдан не стал революцией. А Сашу Белого сразу убили. И на манеже всё те же! Ходим по кругу и по граблям. Та же картина была в 1917-20гг. Идеально симметрично. Классика жанра. Мы опять всё просрали.
показати весь коментар
24.07.2025 21:28 Відповісти
В 1917 революції не було. Був переворот організований міжнародним авантюристом Парвусом за гроші Генерального штабу Німеччини які заплатили маргіналу і пасивному ********* Ульянову-Бланку. Мета - вивести імперію з війни. На таки масштаб хаосу ніхто не розраховував. Але здичавіле бидло так і лишилось бидлом навіть навчившись читати і поведінка кацапів через 100 років після "ГЕВОЛЮЦІІ" це підтверджує.
показати весь коментар
24.07.2025 22:17 Відповісти
По части октябрьских событий давно то ясно---конечно не революция. Я даты указал 17-20гг про УНР, где всё слишком было ясно и практически перекликается с событиями спустя 100 лет у нас по Украине уже после 1991г. Та же ситуация---кто в лес, кто по дрова или по грибы ягоды. Кроме двух первых презов комуняков, остальные просто капец! Настолько разные по всем немыслимым взглядам, политике и прочего---что когда грянул последний из мира шоу-бизнеса---что комментировать? У кацапов диктатура---и была всегда, там с этим согласны, в этом их сила. У нас не было и нет лидера, харизмы, яркой сильной фигуры. Общество пока таких не вбрасывает пока. Я не умничаю---это сухой остаток на сегодня. Народ не ставший, не захотевший стать нацией таких не рожает. И у нас страна, не государство, страна---понятие географическое и всё.
показати весь коментар
26.07.2025 21:45 Відповісти
Без подолання корупції шлях України до ЄС буде закритий, - глава МЗС Фінляндії Валтонен Джерело: https://censor.net/ua/n3565119
золоті слова скотам від народа
показати весь коментар
24.07.2025 21:02 Відповісти
членство України в ЄС НЕ Є МОЖЛИВИМ по причині того.що двері ЄС "зезедент" заклинив колом із де3,14здатів зрадників України,котрі голосували антиукраїнський закон
показати весь коментар
24.07.2025 21:13 Відповісти
Зате влада і надалі буде " тулити" нам тарифи та закони щоб типу " підготувати" вступ до ЄС ..але з слугамі наріду ми туди точно не втрапимо ..
показати весь коментар
24.07.2025 21:17 Відповісти
та ЗЕ ще в 2019
в Україні все продав та купив віллу в Італіі
Тож він вже в Європі
а хто не згоден
-на фронт
показати весь коментар
24.07.2025 22:53 Відповісти
Він не буде, він вже закритий!
показати весь коментар
25.07.2025 06:55 Відповісти
Я завжди говорив що всі ці наміри і заяви про вступ в ЄС це ніщо інше як відволікання уваги ЛОХторату від справжніх планів ЗЕбанди перетворити Україну в Північну Корею і "царювати" вічно - на жаль поки що в них все виходитиь.
показати весь коментар
25.07.2025 10:05 Відповісти