7121 відвідувач онлайн

Щойно погодив текст законопроєкту, що гарантує незалежність антикорупційних органів, - Зеленський

Незалежність НАБУ та САП Зеленський погодив законопроєкт

Президент Володимир Зеленський погодив законопроєкт, який гарантує незалежність антикорупційних органів.

Про це глава держави повідомив у Telegram, інформує Цензор.НЕТ.

"Щойно погодив текст законопроєкту, який гарантує реальне зміцнення системи правопорядку в Україні, незалежність антикорупційних органів, а також надійний захист системи правопорядку від будь-якого російського впливу чи втручання. Текст збалансований.

Найголовніше – реальні інструменти, жодних російських зв’язків і незалежність НАБУ та САП. Законопроєкт сьогодні буде внесений до Верховної Ради України", - йдеться в повідомленні.

Зеленський зауважив, що зберігається єдність та незалежність.

"Важливо, що поважаємо позицію всіх українців і вдячні кожному, хто з Україною", - підсумував президент.

Зазначимо, 24 липня у Раді було зареєстровано законопроєкт №13531, який скасує ліквідацію незалежності НАБУ та САП.

Скандальний закон № 12414 щодо НАБУ і САП

Нагадаємо, 22 липня Верховна Рада ухвалила законопроєкт 12414, який ліквідує незалежність НАБУ та САП.

Ввечері його підписав президент Зеленський.

Директор НАБУ Семен Кривонос закликав президента не підписувати цей законопроєкт, оскільки це переведе НАБУ та САП в залежний режим.

У Дніпрі люди вийшли на акцію проти ухвалення Верховною Радою законопроєкту №12414, що фактично означає ліквідацію незалежності НАБУ та САП.

Також у Києві розпочалась акція протесту.

У відеозверненні Зеленський згодом заявив, що антикорупційна інфраструктура в Україні працюватиме. 23 липня Закон про обмеження повноважень НАБУ та САП набув чинності.

Згодом президент України Володимир Зеленський повідомив, що 23 липня зібрав усіх керівників правоохоронних та антикорупційних органів та домовився з ними про конструктивну роботу.

Також Зеленський заявив, що внесе до Верховної Ради законопроєкт, який "забезпечить силу системі правопорядку".

Топ коментарі
+55
Вова, по-перше, ЩО ти погодив?
По-друге, з КИМ ти погодив?
Знову у своїй голові?

.
показати весь коментар
24.07.2025 14:54 Відповісти
+42
Шо ти фраєр здав назад... Всцикаєш трохи, так? Ну нічого, будеш ще і всиратися!
показати весь коментар
24.07.2025 14:52 Відповісти
+39
А шо робити з тією ганьбою, що ви вже зробили???
показати весь коментар
24.07.2025 14:53 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Спочатку створює проблему, а потім робить вигляд, що її вирішує.

При цьому весь час давить на якийсь "російський вплив", як той злодій, який весь час кричить: "Ловіть злодія!!!"
показати весь коментар
24.07.2025 15:53 Відповісти
П(і)едозріло швидко прогаласували за одне і вже готве інше... Напевно доночасно готували
показати весь коментар
24.07.2025 15:58 Відповісти
"Ніяких російських звязків" цЕ що насмішка. Президенте-в тебе найближці друзі ВСІ МАЮТЬ БЛИЗЬКИХ РОДИЧІВ В РАСІЇ, Звільни сьогодні всіх їх--виконай хоть раз свою обіцянку.
показати весь коментар
24.07.2025 15:59 Відповісти
показати весь коментар
24.07.2025 17:18 Відповісти
Яким же потрібно бути довб**бом, щоб спочатку щось підписати, а потім вносити якісь корективи. Це свідчить лише про те що навіть не гортав ті папірці (а требо було хоча б дізнатися, що підписується). Можливо десь на колінах підписав і навіть не задумуючись що саме підписав. Єдине що поважає президент це маси, коли вже з від усіль кричать: довб**б, що ти підписав", то тоді доходить до нього, а звісно може щось не так. І так з усім, це просто блискавичний приклад того, що він навіть сраку свою не хоче підняти, відкрити очі і подивитися, що ж діється в країні. На все пох*й.
По-перше такі дії погано впливають на імідж країни і влади в цілому.
По-друге які можуть бути серйозні перемовини з ЄС, як гарант конституції, лише за один день такой х**ні наробив.
По-третє може наш президент вирішив брати приклад з Трампа, той так само щось вигадав, потім відмінив.
Дивишся на цю "кінокомедію" і плакати хочеться.
показати весь коментар
24.07.2025 16:02 Відповісти
Диявол у деталях , а ти увагу приділив дрібницям , бо весь отой цирк був не ради НАБУ , а ради того щоб скасувати вимогу про проведення обшуку лише за наявності постанови суду . Тепер НАБУ знову буде недоторканим , на відміну від пересічних громадян , до яких тепер люба інстанція двері носаками відкриватиме лише тому що так захотілося слідчому і він вважає що ти можеш сховати докази "чогось" (( Про це зелідор нічирик , а борцуни за права і не згадували ((
показати весь коментар
24.07.2025 17:42 Відповісти
Не выйдет из тебя толкового старика.
показати весь коментар
24.07.2025 16:06 Відповісти
Не зрозумів ЗЕбіла, якщо в НАБУ виявили "расіські зв'язки" чому ніхто не заарештований за держ. зраду???
показати весь коментар
24.07.2025 16:06 Відповісти
Сьогодні 24 липня у Раді вже було зареєстровано законопроєкт №13531, який скасує ліквідацію незалежності НАБУ та САП.
Тому не треба нічого нового готувати, погоджувати і збалансовувати. Треба просто скасувати те лайно, яке проголосовано.
Але зараз попробуй збери депутатів - вони всі роз'їхалися.
показати весь коментар
24.07.2025 16:08 Відповісти
Буде відмазка.
показати весь коментар
24.07.2025 16:32 Відповісти
це називається кульбіт клоуна,зелена свора апладує стоя
показати весь коментар
24.07.2025 17:43 Відповісти
Тобто просто повернення до попереднього статусу не буде!
І головне це "російський вплив" а не рідна корупція. Тоді питання до СБУ, як перевіряли кандидатів, та проводили періодичні перевірки по лінії контррозвідки та внутрішньої безпеки?
Чи все знали і тримали "матеріальчики" в шухлядці?
Буде щось "сойдемся посередине"!!??
І, як каже прокурор, "...заживемо однією сім'єю".
Ще залишилось директора НАБУ в прокурора САП призначати не комісією а з ОП і все... сім'я.
Хоча... може в законопроекті це і є...
Ну що?!! "...поржом"?
показати весь коментар
24.07.2025 16:10 Відповісти
Сини Молочного,
Баранова працюють, і все гаразд.
показати весь коментар
25.07.2025 06:50 Відповісти
Як тільки Євросоюз запросив участі у погодження цього закону,зе вистрибнув і прохрипів "я вже погодив сам".Намагається намахати європейців.Хитрун
показати весь коментар
24.07.2025 16:13 Відповісти
Цікаво, хто розробляв ті правки до 12414? хто у владі такий розумний? і на кого працює, невже не можна було зрозуміть, яка буде реакція,,,,
показати весь коментар
24.07.2025 16:18 Відповісти
Прям як в анекдоті-купи козу,продай козу
показати весь коментар
24.07.2025 16:18 Відповісти
Тут інше - кручу, верчу ..... хочу.
показати весь коментар
24.07.2025 18:00 Відповісти
ГИДКО ЧУТИ СПОЧАТКУ ЗНИЩИТИ А ПОТІМ ВСРАТИСЯ ТА ЗРОБИТИ З СЕБЕ ЛИЦАРЯ ТА ПОВЕРНУТИ ВСЕ ВЗАД
показати весь коментар
24.07.2025 16:18 Відповісти
"В зад" пишеться окремо.
показати весь коментар
24.07.2025 16:49 Відповісти
Вова прокинься ти обісрався! Як мінімум у відставку.
показати весь коментар
24.07.2025 16:19 Відповісти
Сраку ти собі погодив
показати весь коментар
24.07.2025 16:20 Відповісти
Потужно обісрався і підставив усю країну перед нашими партнерами та ворогами
показати весь коментар
24.07.2025 16:29 Відповісти
А хіба це вперше? Коли ця істота смердюча щось зробила, не підставивши Україну?
показати весь коментар
24.07.2025 18:33 Відповісти
фофан вмикнув задню і не просто так це зробив з ..великого .. політичного досвіду . який у нього політичний досвід ми всі побачили в ..оральному.. кабінеті білого дому де наш фофан отримав з усіх боків і у всіх позаз . а за оту прийняту ***** у вр і моментально підписану фофаном йому відзвонилися ВСІ ПОСАДОВЦІ ЄС . хіба тільки фюрер ********** ще не телефонував і не схвалив ---- і фофан ..прозрів..--- як це гидко . так нахєра ти підписав . що дєрьмачок над столом стояв ??? чи кума чернишова не хочеш під суд віддавати ???
показати весь коментар
24.07.2025 16:44 Відповісти
оце дивлюсь на придура - не розумію. як можна пнутися, завойовувати рейтинг, витрачатися на піар, а потім по своїй волі - бац і в гівно. або наш лідор був дурнуватий/непритомний/на грибочках/галоперідолу, коли підписував цей закон, або це держзрада. зелька, ти як? може тобі прийняти на груди тиопентал натрия і розказати на марахвоні який ти нелох?
показати весь коментар
24.07.2025 17:00 Відповісти
галоперідол - не наркота. Його використовують для навпаки.Юний ти фармаколог
показати весь коментар
24.07.2025 17:41 Відповісти
а я кажу що це наркота?
показати весь коментар
24.07.2025 17:49 Відповісти
історія не вчить, один такий підписав , а потім скакав до ростова як ішак
показати весь коментар
24.07.2025 17:05 Відповісти
Не вірю цьому виродку. Достатньо було б відмінити попередній закон і все. А так все одно якесь гівно підсуне у новому законі. Навіть не сумніваюсь в цьому.
показати весь коментар
24.07.2025 17:13 Відповісти
Напьорстки.
показати весь коментар
24.07.2025 18:03 Відповісти
А знаєте у чому полягає "многоходовочка" зеленої бариги!? Вона намагається подорожче продати свою країну!!! Спочатку зєлєбобік в Омані торгувався з **********... Пізніше, через свою спільницю Юлію Свириденко вонипродали пів-країни вшивій рижій американській гниді ! "Многоходовочка"...
показати весь коментар
24.07.2025 17:14 Відповісти
Тексту немає, але до ворожки не ходи - зрозуміло, що в цьому "законі" буде чергове лайно, щоб зеля став черговим царьком
показати весь коментар
24.07.2025 17:16 Відповісти
Давай текст викладай. Зара будемо дивитись що ти напогоджував, стовідсотково там не те що на руку українцям та ефективне проти корупції серед зеленої опг
показати весь коментар
24.07.2025 17:22 Відповісти
7 п'ятниць на тиждень, чи ситуативне повійство?
показати весь коментар
24.07.2025 17:35 Відповісти
Спочатку насерив, потім прибрав. А звучить як досягнення.
показати весь коментар
24.07.2025 17:55 Відповісти
Негідник,кацапський запроданець,спочатку одержав всі матеріали на своїх злодюг і ліквідуєте,або перекрутите все навпаки,а тепер щось мелеш,що зібрав,щось вирішив.Що ти можеш вирішувати ухилянте,і кацапський виродку? Ти злодюга,зрадник,і злочиннць,якого посадять в Гаазі разом з путіним !
показати весь коментар
24.07.2025 18:03 Відповісти
Мене цікавить в першу чергу
НЕЗАЛЕЖНІСТЬ ВІД ОФІСА ЗЕЛЕНСЬКОГО
показати весь коментар
24.07.2025 18:10 Відповісти
Если есть справедливость в этом мире
Зеля быть тебе руководителем самодеятельности в колонии строгого режима до пока не сдохнешь..
А миллиарды украденные будут тебя ждать
И не дождутся ..
показати весь коментар
24.07.2025 18:39 Відповісти
Продажная зеленая тварь... Позор народа Украны...
показати весь коментар
24.07.2025 18:46 Відповісти
Маланського народу. Який з нього українець?
показати весь коментар
26.07.2025 08:54 Відповісти
А до цього вони були які? Ти кого за дурня маєш члнограй ти піаніною недобитий!
показати весь коментар
24.07.2025 18:53 Відповісти
100% напхали туди дичини, яка дозволить найвеличнішому і 5-6 менеджерам уникнути розслідування - щось типу правок Савченко. Гарантую, що це кастрований закон, або там є окремий пункт "Зеленському і Єрмаку можна все, і їм нічого за це не буде).
показати весь коментар
24.07.2025 18:58 Відповісти
у меня єсть мисль і я єйо думаю --- це з мультіка . а коли в тебе дятла війна і ти повинен думати швидко ефективно і корисно для держави то так і повинно бути . а щоб так було в тебе повинно бути оточення яке розуміє що корисно для держави ---- а не для кумів . дєрьмаків і криптовалютних гаманців ---- фофан це ж так просто не заважати НАБУ і САП РОБИТИ СВОЮ СПРАВУ ---- думай якщо що
показати весь коментар
24.07.2025 19:07 Відповісти
Це чмо зеленого поняття не має про що городить. Що дєрмак підсуне, то і обкурений підпише.
показати весь коментар
24.07.2025 21:20 Відповісти
показати весь коментар
25.07.2025 08:51 Відповісти
Текст має бути простий. Скасування змін внесених законом №12414. Все. Все інше це брехня.
показати весь коментар
25.07.2025 11:45 Відповісти
Писюнист ты вова