9299 відвідувачів онлайн

Зеленський проводить розмову із Фіцо: запросив його до України

Зеленський розмовляє із Фіцо: прем’єра Словаччини запросили до України

Президент Володимир Зеленський проводить розмову із прем'єром Словаччини Робертом Фіцо.

Про це повідомила пресслужба ОП, передає Цензор.НЕТ.

Що відомо?

"Просто зараз Президент говорить із Премʼєр-міністром Словаччини Робертом Фіцо. Президент запрошує його в Україну для обговорення всіх наявних питань", - йдеться в повідомленні.

Що передувало?

  • 27 січня російські окупаційні війська завдали удару по об’єкту критичної інфраструктури групи "Нафтогаз" у західному регіоні України. Ймовірно, ціллю атаки стала розташована у Бродах найбільша нафтоперекачувальна станція України, яка забезпечує роботу південної гілки нафтопроводу "Дружба".
  • Прем’єр-міністри Угорщини та Словаччини Віктор Орбан та Роберт Фіцо звинуватили Україну у затягуванні відновлення роботи нафтопроводу через "політичні мотиви", а 18 лютого влада цих двох країн оголосила про припинення експорту нафтопродуктів в Україну як відповідь на зупинку транзиту Україною російської нафти.
  • Окрім того, Фіцо попередив, що Словаччина також перегляне свою підтримку євроінтеграції України та може призупинити постачання електроенергії.
  • Водночас Угорщина отримала дозвіл на імпорт російської нафти альтернативним морським маршрутом через Хорватію з подальшим транспортуванням нафтопроводом.
Топ коментарі
+12
Мало тобі минулої поїздки Фіци до України і того скільки лайна Фіца вилила на Україну? Нехай мразота їде через Костянтинівку і Покровськ, побачить який мір там його Х'уйло приніс
показати весь коментар
27.02.2026 14:01 Відповісти
+11
До Констянтинівки, запроси!
показати весь коментар
27.02.2026 13:54 Відповісти
+8
Та чего с ним разговаривать, дать ему кувалду, пусть идёт Дружбу ремонтировать
показати весь коментар
27.02.2026 14:07 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Фіцо лялька ндрангети, несуб'єктний
показати весь коментар
27.02.2026 13:51 Відповісти
Ну...десь може логіка і є використати цю кацапську шльондру. Але шансів малувато,чесно кажучи.
показати весь коментар
27.02.2026 14:47 Відповісти
А Фіцо не запросив Президента до себе, на постійне проживання, на жаль.
показати весь коментар
27.02.2026 13:52 Відповісти
Живучий цей Фіцо. Швидко очухався недобиток. Цікаво якби Орбана так бідстрелили так як Роберта, то там мабуть живіт відіграв би роль бронежилета і той відбувся легким переляком
показати весь коментар
27.02.2026 13:53 Відповісти
"Пуля очень многое меняет в голове, даже если попадает в задницу."
Аль Капоне
показати весь коментар
27.02.2026 15:56 Відповісти
До Констянтинівки, запроси!
показати весь коментар
27.02.2026 13:54 Відповісти
"Все то ты в трудах, великий государь, аки пчела..."(с)
показати весь коментар
27.02.2026 13:56 Відповісти
Мало тобі минулої поїздки Фіци до України і того скільки лайна Фіца вилила на Україну? Нехай мразота їде через Костянтинівку і Покровськ, побачить який мір там його Х'уйло приніс
показати весь коментар
27.02.2026 14:01 Відповісти
Та чего с ним разговаривать, дать ему кувалду, пусть идёт Дружбу ремонтировать
показати весь коментар
27.02.2026 14:07 Відповісти
Не приїде... Там, у нього з Орбаном, "на порядку денному" - питання "проведення слідчих дій" на території України... Як тільки вони будуть "послані нах" - Фіцо "забрикає", і почне верещать про "недоговороздатність" України...
показати весь коментар
27.02.2026 14:15 Відповісти
Згоден
показати весь коментар
27.02.2026 15:51 Відповісти
...Мабуть нашкодить Фіцьо Україні набагато більше .після вказівок "зепоцріота"???
показати весь коментар
27.02.2026 14:21 Відповісти
Пригласил? Дострелят. Пожалеет, что не умер с первого раза.
показати весь коментар
27.02.2026 14:26 Відповісти
Словаччина та Угорщина продовжують постачати електрику в Україну попри погрози
показати весь коментар
27.02.2026 14:33 Відповісти
Про це https://expro.com.ua/novini/mport-************-do-ukrani-z-slovachchini-ta-ugorschini-prodovjutsya-popri-pogrozi свідчать дані моніторингу ExPro Electricity.
показати весь коментар
27.02.2026 14:34 Відповісти
Та вони і не могли припинити поставки розчерком пера...Тому що... Гроші....Гроші...Та і не в їх це компетенції...Та і не ті об'єми поставок....Але ж кукурікати для кремлівського господаря треба.
показати весь коментар
27.02.2026 14:44 Відповісти
Клован,ти що-мазохіст?
показати весь коментар
27.02.2026 14:40 Відповісти
Тільки і вміє що дякувати,запрошувати і бикувати