5197 відвідувачів онлайн

Жодних виборів в Україні до припинення вогню, - Зеленський

зеленський

Президент України Володимир Зеленський вкотре заявив, що для проведення загальнонаціональних виборів потрібно, аби Росія погодилася на щонайменше двомісячне припинення вогню.

Про це глава держави сказав в інтерв’ю Sky News, інформує Цензор.НЕТ.

Потрібна безпека

За словами президента, для проведення виборів потрібно, щоб російська сторона погодилася на щонайменше 2-місячне припинення вогню в Україні.

"Нам потрібна безпека. Нам потрібно, щоб наші солдати голосували. У нас багато питань щодо безпеки. Люди не можуть мати виборчу компанію під обстрілами під ракетами", - заявив Зеленський.

Президент зазначив, що якщо Росія на це погодиться, Верховна Рада намагатиметься змінити закон про вибори для їхнього проведення.

Зеленський додав, що його участь у виборах залежатиме від того, в яких умовах вони проводитимуться — чи це буде завершення війни та гарантії безпеки від США, чи це буде просто перемир’я, тобто "війна на паузі".

Що передувало?

  • Нагадаємо, що видання Financial Times із посиланням на джерела писало, що президент Володимир Зеленський нібито має намір оголосити про проведення президентських виборів і референдуму 24 лютого - у четверту річницю повномасштабного вторгнення Росії.
  • Своєю чергою, Зеленський заявив, що уперше чує щодо планів оголосити про вибори та референдум 24 лютого.
Топ коментарі
+12
Тебе несе від передозу чи що? Ти пам'ятаєш що ти казав місяць тому? Вова , адекватний народ тебе вже не вибере.
показати весь коментар
27.02.2026 22:33 Відповісти
+7
Ішак все робить аби небуло ні одного, ні другого. Тільки така ситуація забезпечує ішаку можливсть царювати і надалі.
показати весь коментар
27.02.2026 22:33 Відповісти
+7
То перед виборами ти обіцяв---на один термін і якщо порушу хоть раз закон---піду у відставку ЩО ЗБРЕХАВ????
показати весь коментар
27.02.2026 22:35 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
...й жодного натяку на балотування Буратіни
показати весь коментар
27.02.2026 22:31 Відповісти
"Буратіно", твій родич чи знайомий?
показати весь коментар
27.02.2026 23:51 Відповісти
Тебе несе від передозу чи що? Ти пам'ятаєш що ти казав місяць тому? Вова , адекватний народ тебе вже не вибере.
показати весь коментар
27.02.2026 22:33 Відповісти
Ну так адекватний народ і не обирав. Обирало тупа частина населення, яка на свій розум вважала що державою управляти зможе й кухарка як казав Карл Маркс.
показати весь коментар
27.02.2026 23:25 Відповісти
Ішак все робить аби небуло ні одного, ні другого. Тільки така ситуація забезпечує ішаку можливсть царювати і надалі.
показати весь коментар
27.02.2026 22:33 Відповісти
Між припиненням війни і закінченням війни є деталі але людям про них знати непотріб, бо шашликів не буде.
показати весь коментар
27.02.2026 22:33 Відповісти
… припиненням вогню
показати весь коментар
27.02.2026 22:35 Відповісти
Може й так, не протирав штани разом з філологами.
показати весь коментар
27.02.2026 22:39 Відповісти
Кордони 91 року, а потім вибори
показати весь коментар
27.02.2026 22:34 Відповісти
То перед виборами ти обіцяв---на один термін і якщо порушу хоть раз закон---піду у відставку ЩО ЗБРЕХАВ????
показати весь коментар
27.02.2026 22:35 Відповісти
Не правильно. Зєлєескій, будучи гарантом Конституції, не знає її положень. Жодних виборів до відміни режим~ військового стану, а не припинення вогню.
показати весь коментар
27.02.2026 22:35 Відповісти
А воно йому треба? Він сам собі конституція. Все інше не існує
показати весь коментар
27.02.2026 22:38 Відповісти
Так, виборуни, ФАС!
показати весь коментар
27.02.2026 22:35 Відповісти
Припинення вогню?
Це яка п'ятниця на тижні?
А чому не після мирного врегулювання цієї війни? Ще ж недавно клялись саме втакій послідовності робити.
показати весь коментар
27.02.2026 22:36 Відповісти
Сфальшувати простіше вибори, якщо люди в небезпеці і хаосі знаходяться.
показати весь коментар
27.02.2026 22:48 Відповісти
Проведення виборів - смертельна небезпека для зелених покидьків, оскільки і для верховного мародера, і для його підручних зміна влади з великою ймовірністю означатиме або втечу з України, або довгу посадку на нари, або навіть фізичне знищення як корости на тілі нашої держави.
показати весь коментар
27.02.2026 22:37 Відповісти
Так ви ж самі цю коросту собі на тіло вчепили. Тепер шо, прАзрЄлі, поржалі? Тільки не треба писати, що я не голосував. От я точно не голосував за нього. Але його причиною війни не вважаю. Ідея підкорити Україну у ***** в голові засіла ще з 2000-го року. Що це за вавка у нього в голові я не знаю, але вона є і з кожним роком прогресувала і прогресує по сьогодні.
показати весь коментар
27.02.2026 22:52 Відповісти
Проведення загальнонаціональних виборів потрібно починати з перевірки на вживання наркотиків (для сала зробити виняток).
показати весь коментар
27.02.2026 22:38 Відповісти
Всі 5-6 менеджерів прокралися, половина з них бігах, 36 депутатів під підозрою, в Австрії можна уряд відкривати з чиновників , які втекли від правосуддя. Наумов - втік,
Шурма - втік.
Шефір - втік.
Міндіч - втік.
Цукерман - втік,
Пушкар - втік,
Котін - втік,
Дмитрук - втік,
Холодов - втік,
Куницький - втік,
Одаренко - втік,
Дуже страшно за країну ,бо нами керують не професіонали ,популісти і в багатьох випадках зрадники і мародери.
Готове шобло від зеленського, як Уряд в екзилі за кордоном!!
показати весь коментар
27.02.2026 22:39 Відповісти
Залишилось лишень дочекатися, поки накиває п'ятами сонцесяйний пахан всього цього лайна
показати весь коментар
27.02.2026 22:42 Відповісти
Санич, ухаді! Хочемо Усіка президентом!💩
показати весь коментар
27.02.2026 22:41 Відповісти
Дурдом продовжується: спочатку вирішили мати актора замість системного політика, тепер покладатимемося на так само не системного спортсмена? А хто буде наступним? Може варто вже підшукати та почати розкручувати якогось двірника, у якого охайний двір?
показати весь коментар
27.02.2026 23:10 Відповісти
ой тільки не Усіка ,воно такий же малорос та 🤡 казачок 100% ,тільки на рингу ...
показати весь коментар
27.02.2026 23:47 Відповісти
Поржали, тепер бокс подивимось
показати весь коментар
28.02.2026 00:06 Відповісти
А сложения полномочий по причине переезда на берег Средиземного моря?
показати весь коментар
27.02.2026 22:41 Відповісти
Кожен день ці росказні - ліпше розкажи як ти довів Україну шо коло тебе одні злодії
показати весь коментар
27.02.2026 22:42 Відповісти
"коло тебе одні злодії" - а туди інших і не беруть!
показати весь коментар
27.02.2026 22:53 Відповісти
Один термін-і піду. Не пішов.
Якщо не закінчу війну-піду. Не пішов.
Якщо Єрмак піде, і я з ним. Не пішов.
Було б до речі додати-
Якщо не зможу корупціонерів посадити-піду картоплю саджати.) Не йде.
показати весь коментар
27.02.2026 22:51 Відповісти
Припинення вогню не буде бо ти тупорила мразь не здатна домогтися його від кацапів ні дипломатією, ні зброєю.
Злізай з діжки, клован, готуйся до шконки.
показати весь коментар
27.02.2026 22:59 Відповісти
А чому лише 2-місячне? Наше законодавство передбачає 90-денну виборчу кампанію (а це вже 3 місяці); потім півмісячне (разом з оскарженнями) проведення підрахунків голосування. А ще, за логікою, потрібні ' буфери' до і після виборчого процесу (наприклад, щоб нова влада розпочала повноцінне функціонування). Тож виходить ніяк не менше пів року!
показати весь коментар
27.02.2026 23:05 Відповісти
Тільки зрадники України можуть вимагати зараз вибори.
показати весь коментар
27.02.2026 23:27 Відповісти
мабуть переговорив із "бенефіціарієм оманським,куйлом всія 3,14дерації???
показати весь коментар
27.02.2026 23:27 Відповісти
Цікаво..як він збирається проводити вибори на окупованих свинособаками територіях? Українських територіях де-факто.
показати весь коментар
27.02.2026 23:29 Відповісти
вистачить хезати, вам же українською мовою сказали - жодних "виборів" поки війна!
показати весь коментар
27.02.2026 23:53 Відповісти
Тобто Цар вже вирішує що можна холопам дозволити а що не можна. Яким великим він зараз став
показати весь коментар
27.02.2026 23:56 Відповісти
Я бы на месте ***** чисто по приколу согласился бы, посмотреть что он еще придумает)
показати весь коментар
28.02.2026 00:00 Відповісти