5857 відвідувачів онлайн

Орбан: Зеленський погрожує не мені, а Угорщині, я не дозволю шантаж

орбан

Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан відреагував на останню заяву президента України Володимира Зеленського щодо блокування допомоги від ЄС через невідновлення транзиту нафти трубопроводом "Дружба". 

Як інформує Цензор.НЕТ, про це політик написав у соцмережі Х.

Відповідь Орбана

"Президент Зеленський погрожує не мені. Він погрожує Угорщині. На жаль для нього, він не може завадити мені захищати угорські сім'ї", - заявив він.

Орбан знову згадав про "нафтову блокаду" Угорщини з боку України через нафтопровід "Дружба".

"Ми обов'язково повинні зламати цю нафтову блокаду. Ми не можемо домовитися про це з українцями, тому що вони шантажують нас і хочуть змусити нас. А ми хочемо показати, що Угорщину не можна шантажувати й не можна примушувати. Нафта повинна пройти через Україну, через нафтопровід "Дружба", і українці зобов'язані це зробити. Вони не роблять нам послугу, вони не можуть торгуватися з цього приводу, це їхній обов'язок згідно з угодою, укладеною з Європейським Союзом", - заявив прем'єр Угорщини.

Орбан додав, що планує "застосувати всі засоби, щоб прорвати цю нафтову блокаду".

"Я застосую фінансові засоби, але, звичайно, не військові, бо ми на боці миру, але я застосую всі можливі політичні засоби, щоб захистити угорські сім'ї. Якщо ми не захистимо себе від шантажу з боку України, то за це заплатять угорці. Тому ми будемо захищати себе і ми це зламаємо, ми зламаємо нафтову блокаду, і ніякі погрози, ніякі погрози життям не зможуть мене відвернути від цього", - резюмував він.

Орбан блокує кредит для України

  • Нагадаємо, угорський прем'єр блокує кредит €90 млрд для України, звинувачуючи Київ у навмисному блокуванні транзиту нафти з РФ через трубопровід "Дружба", пошкоджений внаслідок російських атак.
  • Напередодні президент Володимир Зеленський, натякаючи на Орбана, заявив, що якщо кредит ЄС у 90 млрд євро допомоги Україні й надалі блокуватиметься, "адресу цієї особи" нададуть Збройним силам України.
Топ коментарі
+20
вибори через місяць
показати весь коментар
05.03.2026 21:33 Відповісти
+12
Цей вибір 2019 року мудрий народ буде вихаркувати кров'ю, повертати пр@й@бані території, сплачувати за кредитами та відновлювати стосунки з Європою не одне покоління.
показати весь коментар
05.03.2026 21:47 Відповісти
+11
Чого ти Угорщиною прикриваєшся? - тобі ж сказали - шоб не сильно газував - ато губи полопають
показати весь коментар
05.03.2026 21:35 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
вибори через місяць
показати весь коментар
05.03.2026 21:33 Відповісти
Ну так Орбан з цього приводу і хвилюється:
Йому ще на роботу у Газпром переїжджати... через місяць!
показати весь коментар
05.03.2026 21:39 Відповісти
Не кажіть "гоп". Ще об'єднає довкола себе угорців перед "ліцом внєшнєй укроугрози".
А ще через тиждень руснява агентура щось там підірве довкола "дружби" на угорській території.
І русняві ІПсО там працюватимуть на повну.
Так що результат виборів там - під великим питанням.
показати весь коментар
05.03.2026 21:44 Відповісти
Україну не мають хвилювати вибори в мілких парашах. Якщо орбан переможе його треба просто вбити, щоб інші боялись. Все. До аятолли нах
показати весь коментар
05.03.2026 21:48 Відповісти
Без ядерки кОрбана не вб'єш. Інфа - сотка.
показати весь коментар
05.03.2026 21:48 Відповісти
До речі, треба не дати москалям добудувати аес в угорщині
показати весь коментар
05.03.2026 21:52 Відповісти
Треба Буданова відправити з вибухівкою або авіаносну групу США.
показати весь коментар
05.03.2026 22:01 Відповісти
ти такий актівний сьогодні, шо хоч гамівну сорочку одягай на тебе,

бо як тебе не зупинити, то ти Україну ядеркою до ранку озброїш та Атлантичний океан висушиш, щоб потягами до Мічігана зі Львава без пересадки їздити
показати весь коментар
05.03.2026 22:09 Відповісти
трамп це зробить.І потім вибори проведе.
показати весь коментар
05.03.2026 22:01 Відповісти
Зоя Жорівна. Учні, тема наших занять сьогодні - жаба. Хто з вас знає про жабу?

Мертва тиша, під час якої піонер Вася лапа за сраку піонерку Стасю.
Зоя Жорівна (сатаніючи). Піонер Гриша, до дошки!
Мирон Опанасович. Спокійніше, Зоя Жорівна, спокійніше.
Піонер Гриша (бадьоро). Жаба живе в саду, живиться продуктами народного господарства, тому жаба - шкідник, її треба знищувати. Наш народ вже даво оголосив війну жабі.
Зоя Жорівна. Проведи дослід.
Піонер Гриша (дістає жабу). З першого погляду, жаба схожа на самольота. У неї єсть фюзеляж і шассі. Шассі у жаби розрізняють: передні (відриває і показує) і задні (відриває і показує). В сраці у жаби є сопло, в котре дослідники встромляють соломину…
Зоя Жорівна. Досить, Гриша, сідай, п'ять. Миша, продовжуй.
Миша (бадьоро). …соломину, яка зветься катетер.

Миша встромляє катетер, надуває жабу і ******* її об стіну. Потім підбирає з пола те, що від жаби залишилось.
Миша. В результаті нервового струсу ми бачимо у жаби розлад нервової системи, шо привело тварюку до клінічної смерті, ознаками якої служить відсутність потіння дзеркальця.

Миша приклада дзеркальце до жаби, воно не потіє.
Зоя Жорівна. Сідай, п'ять.» (с)
показати весь коментар
05.03.2026 22:57 Відповісти
Поки ти там ухиляєшся, Україна скоро буде розміром з Угорщину і наші вибори точно нікого не будуть хвилювати.
показати весь коментар
05.03.2026 21:59 Відповісти
Кацапе, твоє місце у параші 🐷🚾
показати весь коментар
05.03.2026 22:06 Відповісти
З твоїми курячими мозками тільки агітки на форумі штампувати та кацапiв вишукувати.
показати весь коментар
05.03.2026 22:09 Відповісти
Що там із ціною на нафту, безтолковий?
А нука развей нам тут московський фейк
показати весь коментар
05.03.2026 22:12 Відповісти
Доб'ють іран, його нафта піде через сирію в європу, буде нормальна ціна, кацапєд, не переймайся. 😁
показати весь коментар
05.03.2026 22:15 Відповісти
Ти не хочеш у президенти України?
Можемо організувати, нам тут ******** та патріоти потрібні, ми без них нікуди.
показати весь коментар
05.03.2026 22:17 Відповісти
Я тебе кацапе скоро з хати витягну за шкірку і на фронт відправлю 😊
показати весь коментар
05.03.2026 22:19 Відповісти
А сам не бажаєш за свою країну повоювати? Мабуть не для того ж сдриснув..
показати весь коментар
05.03.2026 22:22 Відповісти
Я тебе змушу, ти мій кацапський хазаро-раб а я твій господар. Ти будеш воювати за Україну.
показати весь коментар
05.03.2026 22:25 Відповісти
А ти в курсі, що вас скоро будуть отлавлювати і відправляти назад на Батьківщину?
Ви там у Європі все засрали своею присутністю. Пособий на вас дармоїдів не вистачає.
показати весь коментар
05.03.2026 22:28 Відповісти
Ну так я вже накопив на хабаря з грошей єс щоб влаштуватись в ТЦК і витягати кацапів прямо з хат на фронт. Болгаркою тобі двері спиляєм і за шкірку витягнем 😁
показати весь коментар
05.03.2026 22:31 Відповісти
Твій оптимізм просто чудовий - продовжуй впарювати свій політичний аналіз и далi.
Разом з тобою ми впевнено рухаємось до перемоги і ти мислено з нами
показати весь коментар
05.03.2026 22:38 Відповісти
Хазаро-кацапи дохнуть кожен день, дамбас зруйнований, іран зруйнований, чому б не бути оптимістом коли московія руйнується і її союзники зникають - асад, мадура, аятола... 😊
показати весь коментар
05.03.2026 22:41 Відповісти
А ти сам як здриснув звідси, якщо не секрет розкажи.
показати весь коментар
05.03.2026 22:41 Відповісти
Закопав сім'ю кацапського попа-фсб перед церквою і забрав їх гроші з іконами, вигідно штовханув. Кацапи в землі, я кайфую 😊
показати весь коментар
05.03.2026 22:43 Відповісти
Ти в курсі що тут нас повно які теж як і ти мріють здриснути?
І сподіваємося, що скоро кордони відкриють...І

Що нам хочеш порадити?
показати весь коментар
05.03.2026 22:48 Відповісти
Кордони не відкриють, ви кацапи не здриснете ніколи. Я буду в загород-загоні з кулеметом mg42 🤣🤣🤣
показати весь коментар
05.03.2026 22:54 Відповісти
А зєлєнь робить йому рекламу як захиснику угорського народу.
показати весь коментар
05.03.2026 21:57 Відповісти
А може краще крим?
показати весь коментар
05.03.2026 21:36 Відповісти
Доки банда зеленського в Києві - ніякого Криму не буде. Більш того, є великий шанс, що і України не буде.
показати весь коментар
05.03.2026 22:23 Відповісти
ЗС України знають де їх ворог і хто їх вбиває!!
показати весь коментар
05.03.2026 21:48 Відповісти
А ти напевно з моцкви пишеш якщо гадаєш що СБУ тебе за твої висери не візьме за яйця? Але ж земля кругла
показати весь коментар
05.03.2026 21:53 Відповісти
Те сбу яке просрало подвійний теракт в центрі міста-мільйонника? не смішіть.
показати весь коментар
05.03.2026 22:21 Відповісти
Це що ти маєш на увазі, кацапєт?
показати весь коментар
05.03.2026 21:56 Відповісти
Орбан, это тебе с Янелохом на 2 голоса }{уйло петь поручило? Или сами догадались?
показати весь коментар
05.03.2026 21:34 Відповісти
Ми тобі нічого не винні. Тим більше качати нафту, на гроші з продажу якої нас намагаються знищити.
показати весь коментар
05.03.2026 21:35 Відповісти
https://youtu.be/IEYpSXNNjp4
показати весь коментар
05.03.2026 21:40 Відповісти
Черга до газруму?
показати весь коментар
05.03.2026 21:49 Відповісти
Всі хабадники.
Не хабадники тільки Китай, КНДР, Іран .
Орбану треба заспокоїтися, Україна не його рівень...
показати весь коментар
05.03.2026 22:24 Відповісти
Іран допомогав московії - прямий слуга хабаду.
показати весь коментар
05.03.2026 22:28 Відповісти
так але московія обдурила іран , ті дурники думали що московія їм союзник
показати весь коментар
05.03.2026 22:30 Відповісти
Урок всім хто ліг під хабад ☝️😊
показати весь коментар
05.03.2026 22:32 Відповісти
Чого ти Угорщиною прикриваєшся? - тобі ж сказали - шоб не сильно газував - ато губи полопають
показати весь коментар
05.03.2026 21:35 Відповісти
Ой неп*зди...
показати весь коментар
05.03.2026 21:36 Відповісти
А ти кому погрожував і продовжуєш? Муд*ло
показати весь коментар
05.03.2026 21:37 Відповісти
Ну значить, залишишся без Угорщини або без ЄС, довбойоббік!
показати весь коментар
05.03.2026 21:37 Відповісти
Це уже "конкурс капітанів" на мові "Кварталу-95" КВН...
Біжу за попкорном...
показати весь коментар
05.03.2026 21:38 Відповісти
Так а хто перший заявив, що Україна - ворог Угорщини?

Від ворога вимагати виконання "обов'язків" - то тільки в хворій голові буває.
показати весь коментар
05.03.2026 21:40 Відповісти
Ето другоє.
показати весь коментар
05.03.2026 21:50 Відповісти
Зеленский видать решил помочь Орбану выборы выиграть. Вон уже Орбан начал тупость Зеленского использовать по полной.
показати весь коментар
05.03.2026 21:41 Відповісти
Ти також з тієї труби годуєшся?
показати весь коментар
05.03.2026 21:59 Відповісти
він у неї на болотах бздить
показати весь коментар
05.03.2026 22:08 Відповісти
Ти певне сцикунчику із тих хто до лютого 2022 року всім розповідав одне-" не можна провокувати путлера бо рашка нападе"?
показати весь коментар
05.03.2026 22:18 Відповісти
Той сцикунчик -один з тих хто у 2022 напав на нас , коротше кажучи - кацап .
показати весь коментар
05.03.2026 22:24 Відповісти
може і кацап, а може просто місцева гнида, я хз.
показати весь коментар
05.03.2026 22:59 Відповісти
То Угорщині чи тобі?! То ти чи Угорщина не потерпить шантаж, визначись телепень!!
показати весь коментар
05.03.2026 21:44 Відповісти
Цей вибір 2019 року мудрий народ буде вихаркувати кров'ю, повертати пр@й@бані території, сплачувати за кредитами та відновлювати стосунки з Європою не одне покоління.
показати весь коментар
05.03.2026 21:47 Відповісти
Ти такий з Дніпра, як Трамп - миротворець)) Йди лісом від українців, кацап недороблений))
показати весь коментар
05.03.2026 22:45 Відповісти
Страной ошиблись, Иван Волга. Но мысль верная. Особенно про не одно поколение.
показати весь коментар
06.03.2026 00:29 Відповісти
Тупий ішак сам не второпавши зробив рейтинг орбану а сам впав в чергове дно..
показати весь коментар
05.03.2026 21:47 Відповісти
Піднімайся!
показати весь коментар
05.03.2026 22:00 Відповісти
Зразу видно що вугорська жаба привезла з моцкви новы методички. І питання даже не в самій нафті а в виборах. Бо Х'уйло через місяць може втратити одного з головних своїх агентів в Європі
показати весь коментар
05.03.2026 21:48 Відповісти
Зараз для України головне повністю їгнорити цю вугорську жабу. Поскаче, поскаче, тай лопне. Головне не дати Горбану набрати рейтингів на своїй значимості.
показати весь коментар
05.03.2026 21:50 Відповісти
Жаба мадярска угрожает не Зеленскому , а Украине !

"Нафта повинна пройти через Україну, через нафтопровід "Дружба", і українці зобов'язані це зробити. Вони не роблять нам послугу, вони не можуть торгуватися з цього приводу, це їхній обов'язок згідно з угодою, укладеною з Європейським Союзом"

Борзометр у этого хряка зашкаливает, надо срочно расхерячить эту «Дружбу» в пыль …
показати весь коментар
05.03.2026 21:48 Відповісти
Так вона вже расхерачена, чого ви всі так переймаєтесь ?
показати весь коментар
05.03.2026 22:03 Відповісти
Нужно отдать Зеленского Орбану - пусть проведет его на параде победы в цепях, заодно помиримся.
показати весь коментар
05.03.2026 21:52 Відповісти
а може краще тебе віддати зразу, ну для розважужи орбанівському зоопарку на його віллі.
Все одно потім після захопленя України тебе кацапи пошлють на штурм Варшави як м*ясо.
Менше будеш мучитись.)
показати весь коментар
05.03.2026 22:22 Відповісти
На парадах победы проводят захваченных вождей.
показати весь коментар
05.03.2026 22:23 Відповісти
а я не писав що б тебе провели на параді.
Я написав щоб тебе віддали на корм зоопарку орбана)))
показати весь коментар
05.03.2026 22:57 Відповісти
менше будеш мучатись чим від дрона фпв.
показати весь коментар
05.03.2026 23:00 Відповісти
Орбан провокує лоха граючи на комплексі самозванця коміка. А той купується, як лох, і гавкає, і піднімає проти себе мадярів. Орбан хоч проставиться Зелі за вибори, якщо виграє? Бо другим способом рейтинг набити ніяк не може.
показати весь коментар
05.03.2026 21:58 Відповісти
Орбан бере приклад з Трампа - стає на сторону жертви агресії і погрожує-шантажує жертву.
показати весь коментар
05.03.2026 22:01 Відповісти
Та йде він на х...й, щось сьогодні забагато Орбана
показати весь коментар
05.03.2026 22:07 Відповісти
Орбан, звісно, придурок, але наш потужний - це дно.
Мало того, що воно соромить і принижує Україну і українців, так цей гопник ще й ЗСУ втягнув!
Яке воно має право розписуватись за ЗСУ???
У нього фізіологічна потреба з кимось посратись.
Ганьба!!!
показати весь коментар
05.03.2026 22:08 Відповісти
Швайцарко , не нервуйся , пожуй мілки та сходи у гості до місцевого фермера .... нахєра тобі українські проблеми , переймайся власним целюлітом .
показати весь коментар
05.03.2026 22:11 Відповісти
Інтелектом ви очевидно не спотворені.
показати весь коментар
05.03.2026 23:42 Відповісти
Мій інтелект трішки у іншій частині тіла зосереджений , аніж там де ваший- по сусідству з основним целюлітом перебуває . Тому не переймайтеся , краще зосередьтеся на тому що я вам порекомендував . Привіт швайцарським Альпам і альпійським вівцям ((
показати весь коментар
06.03.2026 01:00 Відповісти
Катруся, не потібно говорити за нас, краще подумай про вашу безпеку))
показати весь коментар
05.03.2026 22:43 Відповісти
Орбан, конечно, м...дак.
Но прикрывать свои дипломатические про...бы зз счёт ЗСУ - отстой.
Тем более, что ЗСУ знают, где Зе живет))), как и Орбан...
показати весь коментар
05.03.2026 22:08 Відповісти
Та пішов нахрін. Погрожував не Угорщині, а тобі жаба надута, хоча мав би стриматися. Але вже мабуть нерви і у Президента України здають
показати весь коментар
05.03.2026 22:09 Відповісти
Бокс по переписке.
показати весь коментар
05.03.2026 22:11 Відповісти
Битва капітанів, другий раунд. Відосики проти твітів в Х.

Умова раунду - імпровізація і гумор
показати весь коментар
05.03.2026 22:13 Відповісти
Я щось не розумію, що в мізках тих, хто захищає абсолютну небезпечну дипломатичну незрілість і дурість зеленського!
показати весь коментар
05.03.2026 22:13 Відповісти
А що там розуміти: працює ціла армія зелеботів,за гроші.
Разумков,який був у верхах партії сн.досконало вивчив цю кухню і детально розписав на своєму каналі Печерський холм про армію зелеботів від подляка-зарівної,які часто ******** під "порохоботів" для маскування.
показати весь коментар
05.03.2026 23:11 Відповісти
а я не розумію чого ти захищаєш шльондру хутіна, який ненавидить Україну
показати весь коментар
05.03.2026 23:30 Відповісти
Собака гавкає, а караван іде...
показати весь коментар
05.03.2026 22:17 Відповісти
Не знаю чи робить він ці заяви томущо самодур, або за планом Ермака, але росіянам залишається тільки запустити з території України якийсь дрон типу шахеда по атомної станції в Угорщині, краине НАТО. Iшака нема кому зупинити, навколо нього зібралися одні лізоблюди.
показати весь коментар
05.03.2026 22:25 Відповісти
Задовбав, розбомбити та дружбу, щоб було, та не достанься ти нікому
показати весь коментар
05.03.2026 22:51 Відповісти
З цим неадекватом не лише Орбан має проблеми.
В себе в країні має більше,ніж проблеми.
показати весь коментар
05.03.2026 23:00 Відповісти
Чих пих чих пих - так може і інсульт отримати.
показати весь коментар
05.03.2026 23:13 Відповісти
"Угорщина силою прорве "блокаду" України нафтопроводу "Дружба". Ніяких компромісів," - Орбан

"Сподіваємось, "одна особа" з ЄС не блокуватиме 90 млрд євро, інакше з ним спілкуватимуться ЗСУ," - Зеленський

Орбан: Зеленський погрожує не мені, а Угорщині, я не дозволю шантаж

Схоже, на Орбані "шапка сгАрела"...
показати весь коментар
05.03.2026 23:53 Відповісти
Орбан вже себе в множинному варіанті називає. Погрожують НАМ, каже. В України до громадян Угорщини немає питань. Але до керівництва цієї країни є.
показати весь коментар
06.03.2026 00:14 Відповісти