3587 відвідувачів онлайн

Трамп заявив, що США ще не вирішили питання наземної операції в Ірані

Президент США Дональд Трамп про наземну операцію в Ірані

Президент США Дональд Трамп заявив, що Вашингтон поки не ухвалив рішення щодо можливого початку наземної військової операції в Ірані. За його словами, обговорення такого сценарію наразі перебуває на ранній стадії.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться в інтерв’ю Трампа виданню New York Post.

США не визначилися щодо наземної операції

Американський лідер прокоментував інформацію про можливі дискусії в адміністрації США щодо відправлення військових до Ірану. За даними медіа, йдеться про об’єкти поблизу міста Ісфаган, де, за оцінками експертів, можуть зберігатися ядерні матеріали.

Трамп наголосив, що остаточного рішення щодо такого кроку немає.

"Ми не прийняли рішення з цього приводу. Ми ще далекі від цього", — сказав він.

Раніше у ЗМІ з’являлися повідомлення, що в американській адміністрації обговорюють різні варіанти реагування на ситуацію навколо іранської ядерної програми.

Реакція Трампа на нового лідера Ірану

Президент США також прокоментував обрання нового верховного лідера Ірану. Йдеться про Моджтабу Хаменеї — сина колишнього духовного керівника країни аятоли Алі Хаменеї, який загинув після ізраїльського удару.

Трамп зазначив, що не підтримує це рішення та вважає кандидатуру Моджтаби Хаменеї неприйнятною.

При цьому він відмовився розкривати подальші плани Вашингтона щодо іранського питання.

"Не маю наміру вам говорити", — заявив президент США.

Топ коментарі
+7
Наземна операція США в Ірані вигідна лише путіну та Ізраїлю.
показати весь коментар
09.03.2026 18:57 Відповісти
+6
Всю цю ганебну війну, старий підор розочав щоб допомогти своєму другу Вальоді
показати весь коментар
09.03.2026 18:50 Відповісти
+5
Її не буде, тому що як тільки з Ірану в США підуть гроби, Трампа винесуть ногами вперед.
показати весь коментар
09.03.2026 19:11 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Якщо Трамп вторгнеться в Іран, то іранці підпалять нафтові скважини (яка ж тоді буде ціна нафти?).
Пожежі в Кувейті, спричинені іракськими силами під час війни в Перській затоці, почалися в січні 1991 року і тривали більше восьми місяців, а останню пожежу ліквідували 6 листопада 1991 року.
Пожежі були спричинені знищенням понад 600 нафтових свердловин.
показати весь коментар
09.03.2026 18:43 Відповісти
Трампу не можна бити по Ірану по твоєму???
показати весь коментар
09.03.2026 18:44 Відповісти
Наземна операція США в Ірані вигідна лише путіну та Ізраїлю.
показати весь коментар
09.03.2026 18:57 Відповісти
Це ти так вирішив?? Наземної операції не буде
показати весь коментар
09.03.2026 19:06 Відповісти
Трамп красава ..не то шо те чмо байден та чмоня обама з клінтоном
показати весь коментар
09.03.2026 18:43 Відповісти
Курди поки відмовляються. Азербайджанці не проти приєднати південний Азербайджан, але теж бояться.
показати весь коментар
09.03.2026 18:45 Відповісти
В 20х роках того сторіччя була Іранська РСР, яку створили більшовики
з Баки. Але існувала не довго, аятоли її зруйнували.
показати весь коментар
09.03.2026 19:04 Відповісти
Англо-Російська Конвенція 1907 року. ... Персія ділилася на три сфери впливу: Російську на півночі (її південним кордоном була лінія Касре-Ширін - Ісфахан - Йезд - Зульфегар), Англійську на півдні (на південний схід від лінії Бендер-Аббас-Керман - Бірдженд - Гезік) і нейтральну в центрі країни.
показати весь коментар
09.03.2026 19:24 Відповісти
Там азеров больше чем в Азербайджане, и неизвестно кто кого присоединит, особенно учитывая нефтяные регионы Баку. Они с Нагорным Карабахом/Арменией 30 лет воевали.
В конце концов и Азербайджан и Дагестан были персидскими территориями большую часть своей истории
показати весь коментар
09.03.2026 20:33 Відповісти
По некоторым источникам США собираются освободить остров Харк (90 процентов экспорта иранской нефти и нефтепродуктов). Скоро узнаем, так ли это.
показати весь коментар
09.03.2026 18:45 Відповісти
Логічно. Але що толку, якщо цю нафту неможливо буде вивезти.
показати весь коментар
09.03.2026 18:56 Відповісти
"освободіть" чи захопити ?
показати весь коментар
09.03.2026 19:11 Відповісти
А для Трампа есть разница?).
показати весь коментар
09.03.2026 19:17 Відповісти
Краще подумав би про проведення операції на своїй макітрі)
показати весь коментар
09.03.2026 18:47 Відповісти
Як той так зразу
показати весь коментар
09.03.2026 18:48 Відповісти
Всю цю ганебну війну, старий підор розочав щоб допомогти своєму другу Вальоді
показати весь коментар
09.03.2026 18:50 Відповісти
Жалко тобі збоченцю союзника пуйла???
показати весь коментар
09.03.2026 18:54 Відповісти
Надана послуга не коштує нічого (c) Як і союзник, який більше не потрібен.
показати весь коментар
09.03.2026 19:01 Відповісти
сам ти ... Кому потрібен викорастаний кондом.? А підсумок на табло
Цена Нефть109.64 $
показати весь коментар
09.03.2026 19:24 Відповісти
Жалко шо телепні не пам'ятають шо ціна на російську нафту марки Urals через санкції та обмеження ("стелю" цін) торгується значно дешевше - близько 47,6 долара
показати весь коментар
09.03.2026 21:11 Відповісти
звичайний довбень. ти, посмиховисько, хоч в гуглі пощукай ціну на нафту Urals
показати весь коментар
09.03.2026 21:26 Відповісти
А може натомість на Кубу? А чого? Ефект несподіванки буде стовідсотковий. Він же ж пишається тим, що його важко передбачити. Ну ось - є шанс ще раз продемонструвати світові свою тупість геніальну стратегію.
показати весь коментар
09.03.2026 18:54 Відповісти
Починається етап, епічна депресія.
показати весь коментар
09.03.2026 18:57 Відповісти
Думаю що Трамп не переживає взагалі про пісець в який він вліз з головою та втягнув туди США, Європу та всі країни перської затоки.
показати весь коментар
09.03.2026 18:58 Відповісти
Як вліз так і вилізе - в будь який момент .
Він вже навіть розповів , як він це буде робити
показати весь коментар
09.03.2026 19:13 Відповісти
Хай тільки влізуть, потім будуть втікати як з Афгану.
показати весь коментар
09.03.2026 19:00 Відповісти
Її не буде, тому що як тільки з Ірану в США підуть гроби, Трампа винесуть ногами вперед.
показати весь коментар
09.03.2026 19:11 Відповісти
Ага , дронщиків попросили допомогти , зараз попросять наших штурмовиків . Нє , ну можна відправити білецького з кухарчуком , але не хлопців 3 штурмової )))
показати весь коментар
09.03.2026 19:13 Відповісти
Наверное , Трапм ждёт отмашки от своего босса. Он будет тянут время бомбёжками . Пока указание не поступит. Придется догадываться , как и через кого это поступит. Думаю не скоро , до апреля будут тянут. Сильно его держут ...... .... .... Слава Украине!
показати весь коментар
09.03.2026 19:14 Відповісти
От Хомейни до Хомейни за десять дней! ********.
показати весь коментар
09.03.2026 19:20 Відповісти
Враховуючи що він постійно і всім бреше , то все скоріше навпаки.
показати весь коментар
09.03.2026 19:27 Відповісти
Конгрес та Сенат винісуть трампона, якщо почнеться наземна операція та загине десяток американських військових ...