13202 відвідувача онлайн

Зеленський хотів дати Трампу IPad, що показує ситуацію на фронті, але той не приїхав на конференцію, - FT

Зеленський хотів дати Трампу IPad, що показує дані про бої на фронті

Президент Володимир Зеленський хотів дати Дональду Трампу IPad, що дозволяє у прямому ефірі відстежувати ситуацію на полі бою.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомив журналіст FT Крістофер Міллер

Що відомо?

За словами журналіста, про це глава держави заявив йому в інтерв'ю минулого місяця.

Передача мала відбутися на Мюнхенській безпековій конференції в лютому 2026 року.

"Я чесно кажучи хотів подарувати його Трампу… у Мюнхені. Чому? Тому що на своєму iPad я можу одразу бачити, які атаки відбуваються - дрони, ракети тощо - що ми перехоплюємо в режимі реального часу, а також скільки коштує один кілометр нашої землі в будь-який момент. Скільки російським солдатам коштує один кілометр окупованої землі", - процитував Міллер Зеленського.

Зеленський хотів дати Трампу IPad, що показує дані про бої на фронті

Що передувало?

Топ коментарі
+31
АХАХАХАХАХАХ - І ДОБРЕ, бо той би подарив коханому Путіну
показати весь коментар
18.03.2026 09:18 Відповісти
+28
Щоб Трамп передав його *****? Майте хоч трішки розуму...
показати весь коментар
18.03.2026 09:19 Відповісти
+28
в придурка нова забавка?
показати весь коментар
18.03.2026 09:20 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
АХАХАХАХАХАХ - І ДОБРЕ, бо той би подарив коханому Путіну
показати весь коментар
18.03.2026 09:18 Відповісти
В Пуйла вже давно такий айпад є. Разом з двушечкою передали.
показати весь коментар
18.03.2026 09:25 Відповісти
Сайт Дипстейт доступний з будь якого айпада, навіщо передавати окремий айпад. А якщо Зеленський передав доступ до якихось військових програм та серверів, то це розголошення державної таємниці і за це передбачене покарання.
показати весь коментар
18.03.2026 10:06 Відповісти
Щоб Трамп передав його *****? Майте хоч трішки розуму...
показати весь коментар
18.03.2026 09:19 Відповісти
а еще планшет куда летят наши дроны,что бы плешивый в реальном времени видел какой нпз минус на полгода)
показати весь коментар
18.03.2026 09:22 Відповісти
в придурка нова забавка?
показати весь коментар
18.03.2026 09:20 Відповісти
Кешбеки за бензин, зимова підтримки, безкоштовний проїзд залізницею, айпади з секретною інформацією всім кому жме руку. Зєля добрий: не своє - не шкода.
показати весь коментар
18.03.2026 09:30 Відповісти
ну, чого ви?
прикольно ж.
голобородько дуже любить ржачні штучкі.
на бидло марафоні всі в захваті.
показати весь коментар
18.03.2026 09:36 Відповісти
Я дам вам парабеллум
показати весь коментар
18.03.2026 09:21 Відповісти
Трамп так само далекий до Ipad'у як і до здорового глузду. Відчувається почерк Федорова.
показати весь коментар
18.03.2026 09:21 Відповісти
а ЗЕсрань з глуздом дружить? Воно ж реально вже поїхало.
Ще б на роялі перед Трампом зіграв, так, як воно вміє.
показати весь коментар
18.03.2026 09:23 Відповісти
Це інше питання.
показати весь коментар
18.03.2026 09:53 Відповісти
А в Омані, що зеленський з єрмаком, передав/презентував патрушеву???
показати весь коментар
18.03.2026 09:21 Відповісти
Мабуть айпадів в США вистачає. 😁
То ЗЄ намагався напарити Трампу по суті американських дронів. Тепер хотів подарувати американський планшет.

Геній!!!
показати весь коментар
18.03.2026 09:22 Відповісти
Он мнє накуй нєнужон етат ваш айпад. От якби Епштейн передав тромбу якийсь «подарунок».
показати весь коментар
18.03.2026 10:29 Відповісти
президент-гаджет.
показати весь коментар
18.03.2026 09:22 Відповісти
человек-швейцарский нож
показати весь коментар
18.03.2026 09:23 Відповісти
Така нетривіальна спроба продати технології для балансування прогалин в бюджеті України в цьому і наступних роках. Але амери все самі можуть зробити під себе, навіnь піддивившись концептуально і за безоплатно разом зі своїми палантірами та іншими технологічними компаніями.

А от бритам та іншим буде корисно.
показати весь коментар
18.03.2026 09:24 Відповісти
Згадаємо, як в 2019 році у нього на телефоні був встановлений Яндекс-диск, тому і на IPad може бути сюрприз...
показати весь коментар
18.03.2026 09:24 Відповісти
Як немає що собаці робити, то вона яйця лиже.
показати весь коментар
18.03.2026 09:26 Відповісти
Агент Буратіно в прямому ефірі під аплодисменти передає АйПад с абсолютно секретними даними, які до того ж змінюються в режимі реального часу. Відійшли у минуле ті часи, коли секрети кралися таємно, зараз секрети передаються у форматі реаліті шоу під аплодисменти тих в кого ті секрети вкрали.
показати весь коментар
18.03.2026 09:28 Відповісти
а навіщо той гаджет йому? навіть підтертися не можна. і дупу він не лиже...
показати весь коментар
18.03.2026 09:28 Відповісти
гундосий тупорилий сєятєль айпадамі.
нова приколяса у зеленого у імбецила.

показати весь коментар
18.03.2026 09:33 Відповісти
Тупий зелений торчок почав роздачу всім бажаючим безкплатних IPad-ів, єдина умова їх отримання - наступне фото отримувача разом з криворагульним нарцисом та декілька слів про його велич та виключну роль в забезпеченні існування людської цивілізації на земній кулі.
показати весь коментар
18.03.2026 09:33 Відповісти
І той відразу ж бо подарував той пристрій путіну-думати треба кому і що дарувати
показати весь коментар
18.03.2026 09:34 Відповісти
Цікаво, чи існує дно, яке не пробив би паяц?
показати весь коментар
18.03.2026 09:41 Відповісти
Зелене чмо ККУ читає?
я особисто бачу чотири статті. Всі за підслідністю СБ України.
показати весь коментар
18.03.2026 09:38 Відповісти
А дані в IPad від кого,з супутників Притули,чи з американських?
Те,що такий пристрій придбали для зе,Тр.давно його мав.
Або, подарунки "пояс" Ус. та IPad ,Тр. не прийняв від "сина".
показати весь коментар
18.03.2026 09:41 Відповісти
Трампону не до планшетов. Он фильмы от }{уйла ещё не все посмотрел.
показати весь коментар
18.03.2026 09:41 Відповісти
Закаляна сталь - це трампусі сподобається.
показати весь коментар
18.03.2026 11:10 Відповісти
Слава Богу шо не приїхав - а плани Генштабу він не хотів йому передати?
показати весь коментар
18.03.2026 09:46 Відповісти
розголошення державної таємниці - зрада Батьківщини

за таке на довічне, придурка
показати весь коментар
18.03.2026 09:53 Відповісти
Я також хотів би мати такий Айпад)))
показати весь коментар
18.03.2026 09:54 Відповісти
Та виставте в прямий ефір трансляцію, там ж інформації яка містить таємність немає.
показати весь коментар
18.03.2026 10:02 Відповісти
Дурдом дорвався до безмежної влади. Могло би бути смішно, якби не було так трагічно.
показати весь коментар
18.03.2026 10:07 Відповісти
ідіот рідкісний
показати весь коментар
18.03.2026 10:14 Відповісти
И полное собрание шуток 95 квартала, с легендарной игрой на фортепиано. Последняя версия. Международная.
показати весь коментар
18.03.2026 10:21 Відповісти
як що не в корпусі із золота то він йому нах не потрібен . ця руда сорока тільки на блискуче ведеться
показати весь коментар
18.03.2026 10:23 Відповісти
мабуть" агент козирний " передав "зепрезент" куйлу також???
показати весь коментар
18.03.2026 10:23 Відповісти
Трамп останній, він вже дав такий пад Путєну, іранцям.
показати весь коментар
18.03.2026 10:24 Відповісти
Може трішки простіше? На який чорт париться з тими планшетами, а так, як бульбофюрер лукашенко, - А я вам сєйчас на картє покажу! -
показати весь коментар
18.03.2026 10:25 Відповісти
Діагноз чи Оман?
показати весь коментар
18.03.2026 10:30 Відповісти
Трампліну не цікаво.. він з х..йлом і з Нетаньягу в танго Альцемера
показати весь коментар
18.03.2026 10:36 Відповісти
показати весь коментар
18.03.2026 10:40 Відповісти
Навіщо давати Трампу? Давби напряму Лукашенко і Пуйлу, щоб не затягувати час. Практика здачі інтересів України вже є. Чи то Зінка передала інформацію про "вагнерівців" і план контрнаступу ЗСУ на півдні України?
показати весь коментар
18.03.2026 10:43 Відповісти
Тобто існує якийсь інтернет ресурс із зашифрованим каналом, що збирає і передає якусь секретну інформацію в реальному масштабі часу. Путін натяк зрозумів.
показати весь коментар
18.03.2026 10:53 Відповісти
Коли путіну такий айпад подаруєш?
показати весь коментар
18.03.2026 11:35 Відповісти
Зе, передай аіпад Рубіо- він ще в адекваті.
показати весь коментар
18.03.2026 12:23 Відповісти
Краще зіграй Трампу на піаніно своєю піпеткою
показати весь коментар
18.03.2026 12:23 Відповісти
все ж таки судячи iз кiлькостi цих цяцьок, одна точна буде на Петрiвцi. Думаю, що стару лампу на програвач буде складнiше знайти.
показати весь коментар
18.03.2026 12:31 Відповісти