11326 відвідувачів онлайн

Посередник у справі заступників голів СБУ Києва та Рівненщини вніс майже мільйон гривень застави та вийшов на волю

Справа заступників голів СБУ: посередник вніс майже 1 млн грн застави та вийшов із СІЗО

Житель Рівненщини Андрій Авдієвський, якого слідство вважає посередником у корупційній схемі заступників голів СБУ Києва та Рівненщини, вніс 988 тисяч гривень застави та вийшов на волю.

Про це "Суспільному" повідомив адвокат підозрюваного Максим Бойко, інформує Цензор.НЕТ.

Заставу сплачено

"За нього сплатив заставу заставодавець. Це юридична особа, в якій він був працевлаштований до останнього часу. Вчора його звільнили з-під варти",- сказав адвокат.

Зазначається, що наразі під вартою залишився лише один підозрюваний з трьох — заступник голови СБУ в Рівненській області Ігор Бріка, якого теж заарештували з можливістю вийти під заставу в 998 тисяч. Його адвокатка Олена Кононець сказала "Суспільному", що поки гроші не внесли, подали апеляцію.

Що передувало?

Топ коментарі
+14
Смішні застави. Бойовим генералам по 250 млн, а корупціонерам по 1 млн. Ми живем в правовій державі?
показати весь коментар
20.03.2026 19:56 Відповісти
+7
Гроші вніс - гуляй "рваніна"
показати весь коментар
20.03.2026 19:54 Відповісти
+7
Що буде далі...???🤔
Мальовнича річка Тиса?
Краєвиди з весняних Карпат?
Чи просто повалить "в тупу" через КПП, як багатодітній батько?
показати весь коментар
20.03.2026 19:56 Відповісти

Завантаження...