10282 відвідувача онлайн

Мерц провів розмову з Трампом: говорили і про Україну

Мерц і Трамп провели розмову: Україна - одна із тем

У неділю, 22 березня, канцлер Німеччини Фрідріх Мерц провів телефонну розмову з президентом США Дональдом Трампом. Серед іншого лідери говорили і про Україну.

Про це канцлер ФРН повідомив у соцмережі Х, інформує Цензор.НЕТ. 

Деталі розмови

"Сьогодні вдень я обговорив з президентом США Дональдом Трампом ситуацію в Ірані, Ізраїлі та Україні. Ми домовилися підтримувати тісний контакт. Наш обмін думками продовжиться найближчим часом", - розповів Мерц.

Візит Мерца до США

Завантаження...