9718 відвідувачів онлайн

Нафтобаза у Ленінградській області, яку атакували БпЛА, горить другу добу. СУПУТНИКОВЕ ФОТО

У Ленінградській області РФ другу добу горить нафтобаза в порту Приморська. Її 23 березня атакували дрони.

Про це повідомила російська служба Радио Свобода, передає Цензор.НЕТ.

Подробиці

Густий дим видно навіть попри суцільну хмарність.

Нафтобаза у Приморську горить другу добу: подробиці

Що передувало?

Топ коментарі
+5
Оце так падєніє абломкав.
показати весь коментар
24.03.2026 14:15 Відповісти
+4
всего хорошего)
показати весь коментар
24.03.2026 14:16 Відповісти
+4
Як казав класик: Мені нравіца як воно горить, люди бігають суєтяться. Пожарки приїжджають. Ну а мені це по пріколу.
показати весь коментар
24.03.2026 14:35 Відповісти

Завантаження...