9933 відвідувача онлайн

Наслідки атаки РФ на центр Івано-Франківська: загинув нацгвардієць та його 16-річна донька

франківськ,івано

В Івано-Франківську внаслідок дронової російської атаки вдень 24 березня загинули двоє людей, ще четверо –– поранені.

Про це повідомляє у Телеграмі начальниця Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук, інформує Цензор.НЕТ.

Подробиці

За її словами, внаслідок обстрілу двоє загиблих. Ще четверо людей постраждали, серед них — 6-річна дитина. Усім надається необхідна медична допомога.

Також пошкоджено будівлі міського та обласного пологових будинків, близько 10 житлових будівель.

На місці працюють усі відповідні служби.

Доповнено 19:50. Міський голова Руслан Марцінків заявив, що один із загиблих — нацгвардієць, в якого дружина декілька днів тому народила дитину. Також загинула його 16-річна донька. Вони приїхали до жінки в пологовий.

Щодо 6-річного хлопчика, який постраждав внаслідок атаки, то його життю нічого не загрожує.

Що передувало?

  • В Івано-Франківську була спроба удару по одній із адміністративних будівель. Є пошкоджені вікна, зокрема, пологового будинку і довколишніх будівель. За словами мера Марцінківа, у перинатальному центрі всі пацієнтки й медперсонал були в укриттях. Травмованих немає.
  • Раніше Повітряні сили попередили про велику кількість БпЛА у різних регіонах України.
Топ коментарі
+19
Оті 300 наших щоденних беспілотників не розпушуйте на 20 кацапських областей. Влупіть всі по ОДНОМУ місту за раз. Неважливо якому. Хай буде умовний Воронеж.
показати весь коментар
24.03.2026 19:14 Відповісти
+13
Прав Шон Пенн. Во всём виноват трамп! Это он отвернулся от Украины и помогает своему боссу путину уничтожать нашу страну. Какой же трамп все-таки ублюдок! Предал свою страну из-за каких-то плёнок в страхе быть уличённым в педофилии и сейчас работает на спецслужбы главного своего геополитического врага! Просто конченный урод!
показати весь коментар
24.03.2026 19:06 Відповісти
+10
гдє пєвєо піяніст- органіст?
показати весь коментар
24.03.2026 18:47 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
гдє пєвєо піяніст- органіст?
показати весь коментар
24.03.2026 18:47 Відповісти
ну, частина, зі складу МВГ, як бачимо, захищає небо Лондона
показати весь коментар
24.03.2026 19:15 Відповісти
частина захищає околици та пригород Лондона, частина захищає буковель, частина захищає і буковель і куршевель, а 20 000 дешевих ракет для боротьби з шахедами (які робили США для УКРАЇНИ ) поїхали на схід ... ближній ,то дє пво ? 47 президент ?
показати весь коментар
24.03.2026 20:07 Відповісти
Є документи про 20 тисяч ракет чи ,,лішби піс тануть,,?
показати весь коментар
24.03.2026 20:17 Відповісти
Прав Шон Пенн. Во всём виноват трамп! Это он отвернулся от Украины и помогает своему боссу путину уничтожать нашу страну. Какой же трамп все-таки ублюдок! Предал свою страну из-за каких-то плёнок в страхе быть уличённым в педофилии и сейчас работает на спецслужбы главного своего геополитического врага! Просто конченный урод!
показати весь коментар
24.03.2026 19:06 Відповісти
пленки то такое...Агент Краснов и без пленок может стараться
показати весь коментар
24.03.2026 19:09 Відповісти
Оті 300 наших щоденних беспілотників не розпушуйте на 20 кацапських областей. Влупіть всі по ОДНОМУ місту за раз. Неважливо якому. Хай буде умовний Воронеж.
показати весь коментар
24.03.2026 19:14 Відповісти
Лучше ими бить по резиденциях плешивого Десятка по три в ответ на обстрелы Украины запускать каждый раз по новой резиденции . Не ровен час и повезет когда нибудь
показати весь коментар
24.03.2026 21:22 Відповісти
Якраз по його резиденціям бити це саме непотрібне. Бо воно в глибині ховається та ще й абсолютно не там. Потрібно лупити просто по ,,центрам прінятія рішєній,, якими можуть бути абсолютно любі будівлі в центрі міст. Бажано з горою кацапських трупів. Щоб їм нарешті стало страшно.
показати весь коментар
24.03.2026 21:27 Відповісти
Покидьки ординськи..
показати весь коментар
24.03.2026 20:04 Відповісти
Гарна демонстрація що буде як замість фінансування ппо, займатись фінансуванням мовного фронту. Цілком закономірний результат візиту шахеда.
показати весь коментар
24.03.2026 20:38 Відповісти