9410 відвідувачів онлайн

У Генштабі підтвердили ураження Кіриського НПЗ у Ленінградській області РФ

Уражено Кірішський НПЗ у Ленінградській області

У ніч на 26 березня підрозділи Сил оборони України завдали ураження по Кіриському нафтопереробному заводу (м. Кіриші, Ленінградська обл., РФ).

Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ, передає Цензор.НЕТ.

Що відомо

За попередньою інформацією, виникла пожежа на території підприємства - займання установок первинної переробки нафти і двох резервуарів.

Результат ураження та масштаби завданих збитків уточнюються.

Детальніше про НПЗ

Як зазначається, Кіриський НПЗ входить до трійки найбільших нафтопереробних заводів РФ. Завод має встановлену потужність переробки близько 20–21 млн тонн нафти на рік. На підприємство припадає понад 6% від загального обсягу всієї нафтопереробки країни-агресора.

Потужності заводу використовуються для виробництва широкої номенклатури нафтопродуктів, зокрема пального, що застосовується для забезпечення потреб збройних сил держави-агресора.

Удари триватимуть

"Сили оборони України продовжать системні заходи зі зниження воєнно-економічного потенціалу російської федерації та зменшення можливостей забезпечення окупаційних військ. Удари триватимуть до повної відмови країни-терориста від збройної агресії проти України", - наголосили в Генштабі.

Що передувало

Раніше командувач Сил безпілотних систем Збройних сил України Роберт (Мадяр) Бровді повідомив, що українські дрони уразили Кіриський нафтопереробний завод

Топ коментарі
+2
ну от і добренько..
показати весь коментар
26.03.2026 17:31 Відповісти
+2
ТІльки коли під бомбами будуть гинути МОСКВИЧІ причому сотнями в день - буде толк. Все інше їм до одного місця.
показати весь коментар
26.03.2026 17:37 Відповісти
+2
І що тоді станеться? Вони всі вийдуть на Болотну площу і Я-А-А-АК...
...стануть на коліна!
показати весь коментар
26.03.2026 17:47 Відповісти

Завантаження...