10032 відвідувача онлайн

Президент Ірану Пезешкіан подякував Росії: "Путін надихає нас у цій війні"

Пезешкіан та Путін

Президент Ірану Масуд Пезешкіан російською мовою подякував диктатору РФ Володимиру Путіну за "натхнення у війні" зі США.

Про це він написав у соцмережі Х, передає Цензор.НЕТ.

Звернення Ірану до РФ

"Заяви президента Путіна та підтримка російського народу надихають нас у цій війні. Опір і мужність іранського народу обіцяють нові зв’язки, які забезпечать безпеку Східної Азії країнами регіону. Від імені народу Ірану дякую уряду та народу Росії", - йдеться у повідомленні президента Ірану.

Пезешкіан опублікував допис на платформі X, який заблоковано як в Ірані, так і в Росії.

Пезешкіан подякував Путіну

Що передувало?

  • Раніше стало відомо, що Росія розширює обмін розвідданими та військове співробітництво з Іраном, надаючи супутникові знімки та вдосконалені технології безпілотників, щоб допомогти Тегерану атакувати американські війська на Близькому Сході.
  • Президент Володимир Зеленський підтвердив, що Росія намагалася шантажувати Сполучені Штати, пропонуючи припинити обмін військовою розвідінформацією з Іраном, якщо натомість Вашингтон позбавить Україну доступу до своїх розвідданих.
Топ коментарі
+61
Це демонстративна сцанина на Трампа.
Може він рудий саме через це?
показати весь коментар
26.03.2026 20:09 Відповісти
+38
Щоб ви подохли в один день надихаючи одне одного, уйопки.
показати весь коментар
26.03.2026 20:12 Відповісти
+31
Від частих процедур
показати весь коментар
26.03.2026 20:12 Відповісти

Завантаження...