9628 відвідувачів онлайн

Рубіо публічно посперечався з дипломатами G7 щодо воєн в Україні та Ірані

Марко Рубіо

Державний секретар США Марко Рубіо на зустрічі з главами МЗС держав "Великої сімки" у Франції публічно обмінялись гострими зауваженнями стосовно воєн в Україні та Ірані. 

Про це пише Bloomberg, інформує Цензор.НЕТ.

Що відомо?

Американський посадовець дорікнув союзникам, що США "не отримали позитивних відповідей", коли потребували допомоги. Зокрема, суперечка стосувалась небажання країн Європи відгукнутись на заклик президента Штатів щодо захисту Ормузької протоки.

Сполучених Штатів постійно просять про допомогу у війні (РФ проти України, – ред.). Але коли США самі потребували допомоги, вони не отримали позитивних відповідей", - заявив Рубіо.

Раніше європейські уряди оголосили готовність долучитися до цих зусиль, але за умови припинення бойових дій.

Також американські бази в Європі відігравали ключову роль у військових діях, а деякі європейські бази надавали логістичну підтримку.

Реакція глав МЗС 

"Мушу сказати, це дратує", - сказав глава МЗС Німеччини Йоганн Вадефуль перед зустріччю з Рубіо в етері радіостанції Deutschlandfunk. Він пояснив, що Берлін не отримав від Вашингтона чітких запитів.

"Наразі юридичні вимоги до нас щодо такої операції не виконуються. І немає конкретного прохання до нас вжити заходів у цей час", - наголосив міністр.

Водночас речник французького МЗС Паскаль Конфавре акцентував, що планування захисту Ормузької протоки триває, але відбудеться після закінчення бомбардувань.

"Ми готуємо таку місію з усіма охочими партнерами. Але ми чітко дали зрозуміти, що ця війна не є нашою війною, і ми не хочемо вплутуватися в неї", - заявив він.

  • Агентство зауважує, що Україна залишається головною проблемою Європи, а її лідери намагаються ізолювати РФ, пов’язуючи ці дві війни. 
  • Раніше Рубіо заявив, що "Україна — це не війна Америки". Однак, за словами державного секретаря, США "зробили в цю боротьбу більший внесок, ніж будь-яка інша країна у світі".
Топ коментарі
+24
Покажіть Рубіо статтю 5 колективного договору НАТО. Як на мене, то не на НАТО, особливо США ніхто не напав. Навпаки - напало США, хоч і на нашого ворога. А ще покажіть, що Ізраїль не є членом НАТО, то чому НАТО має його захищати?
показати весь коментар
27.03.2026 16:35 Відповісти
+15
Рубіо- беспринципна наволоч, кон'юнктурщик та нікчема. Для цього висновку достатньо послухати його виступи років з п'ять тому.
показати весь коментар
27.03.2026 16:36 Відповісти
+13
Американський посадовець дорікнув союзникам, що США "не отримали позитивних відповідей", коли потребували допомоги. Ідеш накуй холуй куйла разом із "тромбосм" .які практично припинили в односторонньому порядку допомогу Україні .яка веде війну в ЄВРОПІ з рашистом.Хочеш ****** допомоги від ЄС І НАТО ПЛАТИ АНАЛОГІЧНО ТОМУ ЯК ПЛОТЯТЬ ТОБІ ЄВРОПЕЙЦІ...ЧМО
показати весь коментар
27.03.2026 16:37 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
АМЕРИ звичайно клоуни.

Тобто вся планета має розгрібати з Іраном ДЕ ВИ ПОЧАЛИ, а Европа має чхати на рузкіх які своєю ціллю ставлять "упокореніе" Европи. ДА??
показати весь коментар
27.03.2026 16:34 Відповісти
Вся планета не розгрібає,а найвеличніший впхався розгрібати.
Тобто,планету видно,а найвеличнішого не видно?
показати весь коментар
27.03.2026 16:43 Відповісти
Це Вам муляє що Зеленський намагається торговати нашими системами перехвату шахедів? І в чому проблема? Сто раз говорилося що ВПК загружено на половину, грошей немає більше заказувати!
показати весь коментар
27.03.2026 20:38 Відповісти
Покажіть Рубіо статтю 5 колективного договору НАТО. Як на мене, то не на НАТО, особливо США ніхто не напав. Навпаки - напало США, хоч і на нашого ворога. А ще покажіть, що Ізраїль не є членом НАТО, то чому НАТО має його захищати?
показати весь коментар
27.03.2026 16:35 Відповісти
Рубіо- беспринципна наволоч, кон'юнктурщик та нікчема. Для цього висновку достатньо послухати його виступи років з п'ять тому.
показати весь коментар
27.03.2026 16:36 Відповісти
Можливо рудий маразматик пообіцяв Рубіо стати своїм намісником на Кубі, яку збирається захопити. Взагалі вражає холуйство придворних Трампа, як вони на кожному кроці вихваляють його "мудрість і винятковість", підігрують його ненажерливій самозакоханості - то 3-дюймову (!!!) зологу монету на честь 250-річчя незалежності (дл якої він жодного відношення не має), то раніше інші новопризначенці взялися переіменовувати Центр Кеннеді на "Трампа-Кеннеді" (щоправда поки здається не вийшло), днями Інший холуй Бесент вперше в США готує випуск $100, а згодом всіх нових купюр з підписом не лише міністра фінансів , а й цього нарциса.
показати весь коментар
27.03.2026 19:00 Відповісти
Американський посадовець дорікнув союзникам, що США "не отримали позитивних відповідей", коли потребували допомоги. Ідеш накуй холуй куйла разом із "тромбосм" .які практично припинили в односторонньому порядку допомогу Україні .яка веде війну в ЄВРОПІ з рашистом.Хочеш ****** допомоги від ЄС І НАТО ПЛАТИ АНАЛОГІЧНО ТОМУ ЯК ПЛОТЯТЬ ТОБІ ЄВРОПЕЙЦІ...ЧМО
показати весь коментар
27.03.2026 16:37 Відповісти
????????????????????????????????????????
показати весь коментар
27.03.2026 16:37 Відповісти
Придется нам часть Азова в залив перебросить.
показати весь коментар
27.03.2026 16:37 Відповісти
чисто технічно стільки води ми не зможемо туди перекинути. У трампа є цілий "чудовий океан", то хай він сам перекидає.
показати весь коментар
27.03.2026 17:28 Відповісти
тобто цей пєндос прирівнює напад на Україну до нападу на іран????
яснА-пАнятнА....

а чи не хоче цей пєндос пред'явити факти, скільки Україна мала збагаченого урану перед нападом на неї в 2014 чи в 2022 році? чи може в законах України було записано, що вона має знищити деяку недодержаву???
показати весь коментар
27.03.2026 16:41 Відповісти
Ванья, чому саме кацапи так ******* слово "пєндос"? Воно ж немає нiякого значення.
показати весь коментар
27.03.2026 17:14 Відповісти
Кажуть, якщо пєндосів насивати пєндосами, то вони автоматично починають жопу вилизувати, як росіянам. А якщо говорити, що пєндоси - вороги, з якими ми воюєм, то вони раком будуть червону доріжку стелити. В цьому весь сенс в дресеруванні глубінава пєндоскава наріда.
Якщо "пєндос" немає нiякого значення, тоді воно ідеально описує американців в допомозі союзникам, партнерам та дотриманні домовленостей
показати весь коментар
27.03.2026 18:06 Відповісти
Ще один захисник "вєлікава і магучєво", чому так подобається обзивати представників всіх інших народів, рас якимось принизливими прізвиськами?
показати весь коментар
27.03.2026 19:14 Відповісти
Що це було?
показати весь коментар
27.03.2026 20:06 Відповісти
Те, що США робить у Ірані - це пряма допомога росії. НАТО не мусить допомагати росії реанімувати її економіку.
показати весь коментар
27.03.2026 16:41 Відповісти
куба рубіо куба рубіо куба рубіо куба рубіо куба рубіо куба рубіо куба рубіо куба рубіо куба рубіо
показати весь коментар
27.03.2026 16:43 Відповісти
Радіо тільки повторив словеса Рудого кавуна. Його ціль -Куба.
показати весь коментар
27.03.2026 17:01 Відповісти
А Рубіо якийсь час вдавав з себе притомного. Але клоунські черевики на пару розмірів більші, ніж треба, подаровані трампом, мабуть, містили якусь розумову інфекцію!
показати весь коментар
27.03.2026 17:02 Відповісти
Рубiо i є тiльки один притомний там. Але вiн має грати гру ще пiвтора-два роки щоб потiм балатуватись на чергових виборах презiдента.
показати весь коментар
27.03.2026 17:18 Відповісти
Які вибори, він сяде скоріш за все.
показати весь коментар
27.03.2026 18:23 Відповісти
Нiхто з них не сяде.
показати весь коментар
27.03.2026 20:12 Відповісти
Як вже дістали ці трампісти, нам і так ***...о пуйла вистачає!
показати весь коментар
27.03.2026 17:31 Відповісти
****, бьют и кричат "спасайте".
показати весь коментар
27.03.2026 17:45 Відповісти
Навіть коментувати тут нічого; адміністрація "краснова" продовжує йти на конфронтацію з ЄС та іншими державами, к. туди не входять.
показати весь коментар
27.03.2026 17:53 Відповісти
Індіанець воює з білими європейцями? Хто ж в нього справжній союзник? Тель-Авів? Ну це безперспективно.
показати весь коментар
27.03.2026 19:08 Відповісти
Гляньте на це обличчя,не обезображене інтелектом. З віслюком сперечатись марно.
показати весь коментар
27.03.2026 20:36 Відповісти