6945 відвідувачів онлайн

Сибіга про атаку РФ на пологовий будинок в Одесі: Тільки справжні варвари здатні на таке

наслідки ударів по Одесі

Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга прокоментував нічний удар росіян по пологовому будинку в Одесі.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це Сибіна написав у соцмережі Х.

Удар по пологовому

Так, він зазначив, що в пологовий будинок в Одесі відбулося пряме влучання російсько-іранського безпілотника "Шахед".

"Тільки справжні варвари здатні на таке. І тільки справжня сила може зупинити такий терор", - написав він.

Масована атака РФ на Одесу та Кривий Ріг

Сибіга наголосив, що масована атака РФ на Одесу та Кривий Ріг була спрямована на житлові райони та об’єкти критичної інфраструктури.

Він нагадав, що одна жінка загинула, а понад десять людей дістали поранення, серед них - маленький хлопчик.

Тиск на РФ

"Як я вчора наголосив своїм колегам із G7, єдиний спосіб змусити Росію припинити війну - шляхом посилення тиску на агресора: санкції, ізоляція, притягнення до відповідальності, підтримка України", - додав міністр.

Що передувало?

  • Раніше повідомлялося, що ворог масовано атакував Одесу БпЛА: двоє загиблих, ще 12 людей постраждали.
Топ коментарі
+8
Не просто ЗСУ а розрахунки ППО які б могли збити цей самий "шахед".
показати весь коментар
28.03.2026 17:57 Відповісти
+7
сибіга такий емпатичний!
видайте сибігі вологі серветки!!!

сибіга, ******* головний дипломат, яким чином зсу потрапили до арабів, зі зброєю?
показати весь коментар
28.03.2026 17:51 Відповісти
+7
Крутий міністр - вміє користуватися соцмережами! А де ж його офіційні заяви?
показати весь коментар
28.03.2026 17:57 Відповісти

Завантаження...