12908 відвідувачів онлайн

Масове порушення у військовій частині: до підрозділу потрапили 2 тисячі непридатних мобілізованих, - Решетилова

мобілізація

В одній із військових частин України зафіксовано масове порушення: до підрозділу потрапило приблизно 2 тисячі осіб, які, ймовірно, не придатні до служби через стан здоров’я.

Про це повідомила Військовий омбудсмен Ольга Решетилова, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна.

Масове прибуття мобілізованих

Як зазначається, в одній із військових частин триває масштабна перевірка через масове прибуття мобілізованих, які, за попередніми даними, непридатні до служби. Ця ситуація стосується близько 2 тисяч осіб, зазначила  Решетилова.

Перевірка та залучення командування

Через складність ситуації до процесу залучили представників Міністерства оборони та командування Сухопутних військ, щоб з'ясувати, на якому саме етапі стався системний збій.

"Треба повноцінно вивчити питання, як так сталося, на якому етапі пішло це масове порушення. Чи це етап ТЦК, ВЛК, чи це вже військова частина, чи було рішення прийняте десь вище?" - пояснила вона.

Перевірка та залучення командування

Військовий омбудсмен наголосила, що цей випадок неможливо просто констатувати як факт, адже йдеться про мобілізацію двох тисяч непридатних до служби людей.

"Питання в тому, як це стало можливим в принципі", - додала вона.

Напередодні Решетилова зазначила, що військові ТЦК працюють із величезним навантаженням, багато з них просять про переведення у бойові підрозділи.

Топ коментарі
+48
системний збій стався на етапі ВЛК, бо після влк всі хворі стають здоровими. Решетилова, не дякуй за підказку
показати весь коментар
05.04.2026 11:55 Відповісти
+40
Це не в військовій частині порушення, це масове порушення рвачів у білих халатах з ВЛК.
показати весь коментар
05.04.2026 11:55 Відповісти
+31
Оце так новина 😂
Цинізму циніків немає меж...
показати весь коментар
05.04.2026 11:54 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Ну в цивілізованій країні будь-які дії держави можна оскаржити через суд - від штрафу за порушення ПДР і до законності затримання... Так працює правова держава!
показати весь коментар
05.04.2026 18:52 Відповісти
В Україні посполитим треба оскаржувати мабуть 70% рішень державних органів стосовно них. А щодо тцк, влк, зсу, то мабуть 95%. На цивілізований, правов державу це мало схоже.
показати весь коментар
05.04.2026 18:56 Відповісти
"Питання в тому, як це стало можливим в принципі", - додала вона.
То ты сильно мелко, мадам, плаваешь и мало знаешь. Мой брат с тремя серьезными диагнозами в 53 года ВЛК прошел за 15 минут, буквально. Когда он попытался заикнуться терапевту с ВЛК о своих болезнях, она его даже не слушала. В мед карту нико из врачей ВЛК не заглядывал, висновки семейного и больничные выписки никто из врачей ВЛК смотерть не стал " У тебя же в военнике не записано шо ты непридатный. Значит придатный!" сказали ему врачи. Во так вот
показати весь коментар
05.04.2026 12:10 Відповісти
"Решетилова пояснила, що ******* система ВЛК не передбачає глибинної діагностики. За її словами, якщо військовозобов'язаний має проблеми зі здоров'ям, про які він знає, його завдання полягає в тому, щоб ці проблеми були зафіксовані в облікових даних.

Фактично під час ВЛК здійснюється поверхневий огляд стану здоров'я: якщо явних ознак захворювання немає, людину визнають придатною до служби."

Джерело: https://censor.net/ua/n3591882
показати весь коментар
05.04.2026 12:13 Відповісти
В одній військовій частині відповідальний (військовий після лікування від поранення) за прийом мобілізованих (бусифікованих) безкомпромісно і масово завертає непридатних і навіть "придатних", виявляючи наявність хвороб, несумісних зі службою у війську.
показати весь коментар
05.04.2026 12:20 Відповісти
Це казка? Скільки днів він пробув на цій посаді? І де ця частина знаходиться? Якщо тилового забезпечення, то вірю. А якщо на першій лінії, то з таким правильним підходом там через 2 місяці буквально не буде кому воювати.
показати весь коментар
05.04.2026 18:54 Відповісти
ВЛК списали за грошики детишек высших каст,а что бы не испортить статистику пришлось тащить на фронт кривеньких селян и работяг.
показати весь коментар
05.04.2026 12:27 Відповісти
Доки за таку фігню на передок не відправлятимуть представників ТЦК і ВЛК тих що даних людей признали придатними це повторятиметься повсимістно... купа командирів жаліються, що уроди з ТЦК відправляють їм непридатних старих інвалідів... бо влада зелених молодих людей відпускає, а в копи за Україну заганяє старих інвалідів народжених в СССР...
показати весь коментар
05.04.2026 12:28 Відповісти
Потрібно розуміти,що представники ТЦК і лікарі виконують вказівки міністерств.Країну очолює злочинна влада,яка себе покарати ніяк не зможею.Решетилова косе під дурку,ніби чого не знала
показати весь коментар
05.04.2026 12:35 Відповісти
У ВЛК багато бабусь і дідусів пенсійного віку. Їм то чого боятися? На фронт не відправлять...
показати весь коментар
05.04.2026 12:42 Відповісти
Роботу втратять.А де ще знайти таку роботу,щоб важче ручки в руках нічого не тримати?В ВЛК майже поголовно скоти,яких усипляти потрібно.Був,бачив!!!
показати весь коментар
05.04.2026 12:48 Відповісти
проходив три ВЛК з початку війни
жодної бабусі чи дідуся не бачив
показати весь коментар
05.04.2026 13:19 Відповісти
Ну в моєму ТЦК купа лікарів-пенсіонерів на ВЛК сидять...
показати весь коментар
05.04.2026 18:53 Відповісти
Багато це скільки? І чому ви вважаєте, що пенсіонерам не все похєр і він просто зобов'язаний боротись за справедливість?
показати весь коментар
05.04.2026 18:59 Відповісти
Так а отпускать людей домой будете? Или только разбираться где произошел "сбой"?)
показати весь коментар
05.04.2026 12:29 Відповісти
Ну, деяких вже відвозять.
показати весь коментар
05.04.2026 12:32 Відповісти
Але через деякий час вони знову опиняться там, ніхто ж не збирається змінювати механізми "оповіщення".
показати весь коментар
05.04.2026 13:57 Відповісти
Якщо середній вік мобілізованих сорок з хвостиком, відсоток абсолютно здорових там не перевищує статистичну похибку. Здорових треба мобілізовувати у віці до 30 років, бажано в спортзалах, а не у поліклініках та диспансерах.
показати весь коментар
05.04.2026 12:31 Відповісти
Вчора в Одесі, з гадюшнику "12 Monkeys", влаштували бійку приблизно 12 цілком здорових мавп. Але ж вони тцкунів не цікавлять, вони всі "хворі та вагітні" з відстрочками.
показати весь коментар
05.04.2026 14:01 Відповісти
Ок. Але ви усвідомлюєте, що серед них ухилянтів в патріотично-зневажливому значенні цього слова не має. Ці громадяни 100% заброньовані. Це офіційні ухилянти, які пробашляли прямо, чи опосередковано свою бронь. ТЦК туди не ходять, бо там вони не знайдуть ухилянтів. То чого туди пертися?
показати весь коментар
05.04.2026 19:03 Відповісти
Чомусь у 2014-2015 такого не було. Навпаки, були випадки, коли навіть добровольців після ВЛК не брали через хронічні хвороби і ті йшли в добробати, де вимоги були не настільки суворими...
показати весь коментар
05.04.2026 12:32 Відповісти
Якщо при тупому ішаку навіть добровольці в СЗЧ,то це багато про що говорить
показати весь коментар
05.04.2026 12:37 Відповісти
бо добровольці йшли захищати Україну, а не утилізуватися.
показати весь коментар
05.04.2026 14:39 Відповісти
Не зовсім так. Проблеми з непридатними були навіть тоді. Деякі хвороби все одно складно виявити, особливо різні залежності. А механізм звільнення дуже повільний та забюрократизований, тому легше було синяків-наркоманів тримати десь подалі, ніж звільняти. Іноді під це діло створювались цілі підрозділи. А мобілізація лише масштабувала проблему у тисячу разів.
показати весь коментар
05.04.2026 13:00 Відповісти
Ну якщо в людини були довідки чи яскраво виражені ознаки хвороби, то зазвичай завертали...
показати весь коментар
05.04.2026 13:25 Відповісти
Звісно звертали, були випадки, коли командир морочився через корисного спеца, який проскочив першу влк, але повторні виявили хворобу, та подали на звільнення. Але були й зворотні, зазвичай через синьку людина зовсім відбивалася від рук, але звільнити її був тей ще гемор.
Зараз, до речі для людей, що не підлягають мобілізації, але хочуть на контракт, та сама ситуація - з хворобою хер пропустять. Зате мобіків навіщось гребуть навіть з інвалідністю. Тобто зрозуміло, що багато хто купував собі папери ще до війни, але нахера набивати реально непрацездатними цілі підрозділи хер знає. Ну от, не пройшло й 4 років, на це звернули увагу.
показати весь коментар
05.04.2026 15:23 Відповісти
Ти з якої хвилі мобілізації?
показати весь коментар
05.04.2026 14:50 Відповісти
Я якраз із тих, кого в 2015 завернули за станом здоров'я. Хоча непридатність так і не дали, просто відправили додому після ВЛК...
показати весь коментар
05.04.2026 17:39 Відповісти
Бо може інтенсивність та масштаб бойових дій був разів в тридцять меншим?
показати весь коментар
05.04.2026 19:05 Відповісти
Мова не про об'єми мобілізації, а про методи та організацію процесу...
показати весь коментар
05.04.2026 19:07 Відповісти
Сашко "ШльопноҐа" пробач що ми тебе в 2015 за коротшу ногу буліли, зараз у війську ти був би самий придатний.
показати весь коментар
05.04.2026 12:37 Відповісти
Прямо якесь диво. Як вони могли пройти влк? Адже без влк ніхто нікого у військо мобілізувати не може. Це просто неможливо.
Не інакше як диверсія фсб орків.
показати весь коментар
05.04.2026 12:40 Відповісти
головне - в одній частині (!!!)
готували убойний штурм?
показати весь коментар
05.04.2026 12:48 Відповісти
Новина для овечок,щоб не трішки заспокоїлись
показати весь коментар
05.04.2026 12:50 Відповісти
Алкогольних відділів крамниць
показати весь коментар
05.04.2026 13:01 Відповісти
тактак...
ваш гумор трохи недоречний
ви уявляєте частину з 2 тис тільки хворих новобранців??
2 тис для полку - це новий полк
для бригади також багато це новий полк або відновлення повністю знищеного
і навіть для дивізії це нова дивізія або відновлення повністю знищеної
тут плакати тре, коли в військовій частині 2 тис бракованих новобранців
показати весь коментар
05.04.2026 13:53 Відповісти
Бригада складається з батальйонів а дивізій у нас давно немає, штат їх був 12 тисяч -МСД.
показати весь коментар
05.04.2026 14:05 Відповісти
якщо я трошки не компетентен, то це не відміняє іншого
показати весь коментар
05.04.2026 15:29 Відповісти
Це повна *****..бригада небоєздатна..крапка...цікаво яку ***** подадуть в бойових донесеннях щодо укомплектованості о/с
показати весь коментар
05.04.2026 16:06 Відповісти
І що робити? Премії отримали за непридатних. Повертати за неробочий "товар"
показати весь коментар
05.04.2026 18:34 Відповісти
Решетилова зазначила, що військові ТЦК працюють із величезним навантаженням, багато з них просять про переведення у бойові підрозділи. Джерело: https://censor.net/ua/n3608941

Може їй з омбудсменів в стендаперки піти? Відчувається величезний потенціал.
показати весь коментар
05.04.2026 13:17 Відповісти
Навантаження, кулаки втомлюються вибивати бабло з непридатних
показати весь коментар
05.04.2026 16:52 Відповісти
непридатних мобілізованих це взагалі як?
показати весь коментар
05.04.2026 13:22 Відповісти
скоро будуть бідних викопувати і по другому разу на війну відправляти, аби тільки "своїх" і з грошима не чіпати
показати весь коментар
05.04.2026 13:30 Відповісти
Всіх лікарів з цих комісій ,але без винятку ,, направити на проходження служби в зону бойових дій
показати весь коментар
05.04.2026 13:50 Відповісти
"системний збій" м'яко кажучи не коректне пояснення а відповідно брехливе. Бо це наслідки провальної мобілізації. А тепер вже й людський ресурс для мобілізації вичерпаний.
Тому треба:
- залучення найманців і хай не кажуть що грошей нема бо гроші є
- масштабування технічних засобів дронів, ракет, ППО тощо
- посилити відповідальність за корупційні злочини
І нарешті найскладніше це допущення міжнародних сил. На першому єтапі для захисту зовнішніх кордонів і об'єктів інфраструктури. Бо Україна вже 5й рік стримує ядерного монстра якому допомагає чайна, недокорея, іран... і це чомусь недооцінено деякими нашими " партнерами". Але це вже інша історія
показати весь коментар
05.04.2026 15:20 Відповісти
Як танкер назвав так і пливе.
Так, решетілова.
показати весь коментар
05.04.2026 16:22 Відповісти
І оце тільки один підрозділ і одна частина така? Вже повірили! Коли це система!
Катування людей, кіднепінг, рекет, вбивства, це держбанда!
Сирського - до відповіді перед народом! Ката - під народний суд!!!!!!!!!!!!!
показати весь коментар
05.04.2026 16:43 Відповісти
Сирський кат!
Ви дивились Новий відлік по Суспільному? З людей знущаються, лупцюють, прив'язують до дерев, хапають хворих і кидають у Скелю на вірну смерть і т.д. А потім звідки візьметься мотивація - її вбили. Це диверсанти! У того сирського вся сім'я в московії! Ще відео в ютубі: МЯСНАЯ БРИГАДА ЗСУ ГДЕ ПРОИСХОДЯТ УЖАСЫ КАК ВНЕШНЕ ТАК И ВНУТРИ ЧАСТИ "425 ОШП СКАЛА" Схоже на цілеспрямований геноцид і диверсію

Вся ця влада перетворила священну справу захисту Батьківщини на корупцію, побори і знущання з людей. Нехай горять в пеклі!
На чужому нещасті щастя не побудуєш. Чи тепер вже можна? Поки що, але відповідь буде, у катів і злочинців буде горіти земля під ногами!
показати весь коментар
05.04.2026 16:44 Відповісти
Вєня із 2 синами і не думають воювати. Справжні покидьки, нехай вони горять у пеклі, ася родина цього чергового м'ясника, що мститься всім українцям за якісь фантазії із своєї хворої голови і вибіркової давньої історії, як і зєля, а сирський, взагалі, має всіх родичів на московії, як таке можливо! Але поки що горимо ми, триває геноцид українського народу, жахлива змова, війна не закінчиться, бо вигідна всім - хапугам, що в нас засіли у владі, вічно красти і знущатись із народу, кремлю, шоб теж коїти що завгодно, створивши образ зовнішнього ворога, Європі, для якої ми живий щит, не дивлячись на те, що путін вимагає від всього НАТО відкату до кордонів 97-го року, а віддуваємось одні ми, коли нас навіть туди не беруть, і гарантії обіцяли нам, коли змушували відмовитись від ядерної зброї, а не навпаки,, Китаю, бізнес пожвавився на дронах і купі інших товарів, мільйонам наших втікачів, що хочуть вічної війни задля соціалки і зловтішання і плюють на присягу в Європі і Америці і т.д. Тільки оці 200 тис. добровольців з 22-го і хворих непридатних, яких нахапали зараз, за всіх віддуваються.
показати весь коментар
05.04.2026 17:34 Відповісти
Шок-контент: пʼять машин приїхало за одним працівником
https://www.youtube.com/shorts/zAaeGRC2qis
Це треба бачити
Ну хоч не відлупцювали і не вбили. Поки що.
показати весь коментар
05.04.2026 16:55 Відповісти
Полтавська 4 поліклініка лікар ренгенолог типу чоловічої статі,так сциця воювати що всім пише здоров,навіть коли на рентгені повний капець,може треба брати за горло таких,раз яйця в них відсутні.
показати весь коментар
05.04.2026 17:04 Відповісти
Та да, на Троєщині (схоже, і не тільки) скасували запис до профільних лікарів через хелсі, в хелсі вільні місця, а запис тільки через реєстратуру, а там натовп і всім кажуть, що місць немає, і навіть, щоб взяти свій лікарняний, треба записуватись на платний прийом, при цьому на поверсі порожньо і лікарі байдикують. Не кажучи вже про реальну допомогу.
Це просто жах, всі реформи пішли в зворотному напрямку, ця влада вирішили добити народ. А ті лікарі заброньовані, отримують зарплатню, працюють 2 години на день, ще й платний кабінет прямо в поліклініці беруть бабло..
показати весь коментар
05.04.2026 17:28 Відповісти
Співробітник Київського ТЦК вказав у декларації $10 млн у криптовалюті: він - топ-1 власників ETH серед чиновників, - InCrypted
показати весь коментар
05.04.2026 17:20 Відповісти
Люди починають повставати проти свавілля держбанди кіднеперів і рекетирів на вулицях.
https://www.youtube.com/watch?v=IMvfrXw-FSw
https://www.instagram.com/reel/DWlvZCoiKK2/
показати весь коментар
05.04.2026 17:25 Відповісти
Є таке. Треба додати, що далі за ним в рейтингу одні держслужбовців і чиновники. Лише один умовно підприємець.
показати весь коментар
05.04.2026 19:10 Відповісти
А було б все за законом і проблеми не було взагалі, поки полки поліції героїчно відбивали штурми, військомати відібрали, мотивували і підготовили професійних військових з усіма резервами, без заброньованих клоунів, блогерів та особистих охоронців, а всі немічні працювали би спокійно поповнюяючи казну. Всім страшно, ніхто вмирати не хоче але коли ти сумніваєшся і замість підтримки та підготовки тебе пиzzдять серед білого дня якісь людолови, тримають на підвалах, погрожують та лякають то якось мотивації не лишається взагалі
показати весь коментар
05.04.2026 17:29 Відповісти
Жодного командира не покарано. Що б він не коїв! Це як? Навіть з рабами не можна було робити все що завнгодно, з нами зараз можна робити все. Безкарно! Кидати на безглузду смерть форсувати Дніпро, коли для цього нема ніяких передумав
https://www.pravda.com.ua/articles/2026/01/26/8017820/
Шикувати під ракетами, як вже було багато разів, кидати в ідіотські штурми, навіть колонами, як нещодано зі Скелею, набирати непридатних, прив'язувати до дерев, знущатись, лупцювати шлангами..
Ми що комахи під ногами міндичів?
показати весь коментар
05.04.2026 17:43 Відповісти
При проходжені ВЛК не придатних не існує, є або мертві або придатні.
Мені вилікували на одному з ВЛК спинну грижу, тиск, хронічний гнійний гайморит.
показати весь коментар
05.04.2026 17:35 Відповісти
Ось приклад ВЛК:
https://www.facebook.com/watch/?v=1335379098647022
І це зараз далеко не найгірший варіант, в найгіршому летиш з 5 поверху як Танчика скинули.
показати весь коментар
05.04.2026 17:49 Відповісти
А памятаєте, того року блогерши писали, що це безглуздя, що в ТЦК булінг, дідівщина, хабарництво і вимагання, що хабар за непридатність 25 тис. баксів і це ціна життя і що довбайте тих, хто вже давав присягу, а не ловіть по вулицям алкашів і шизофреників і втирайте їм про борг перед Батьківщиною..
Але хто ж слухав, затюкали і назвали агентами кремля. Зрозуміло, що легше намагатись загрібати жар чужими руками, ніж організувати справедливий процес та самим прийняти участь, відправити на фронт своїх дітей, себе, оточення, свою охранку, припинити красти і брати хабарі, коли здається, що є альтернатива - зашмагати батогом весь народ, задурити йому мізки та зробити винним у всіх своїх гріхах.
І коли були вже далеко не перші дзіночки, коли в Одеських ТЦК почали масово "самовбиватись" епілептики, коли отой "помічник ТЦК", якого вже вбили, побив і притягнув того фітнес-тренера, а потім зявилось відео, як з нього знущаються в тренувальному таборі і він говорить на камеру, що його гвалтують, та ще й змушують його казати слова, ображають всі ЗСУ, незрозуміло, свідомо чи ні.
t.me/xydessa
/45338
Всі теж це сприйняли, як і те, що не було розслідування і покарання винних і що такого не має бути в армії, навіть на зоні в номальні часи нормальні люди з таким боролися..
От і маємо, прямуємо на дно..

Хапають людей і тягнуть, хіба хтось так вигравав війни? Був дух, була купа добровольців, все це вбили корупцією, жахливою несправедливістю, насильством проти одних і всіма благами для інших, хто давав присягу, не мусить воювати, все навпаки, а на людей з купою хвороб влаштували полювання.
Взагалі, це все виглядає так, якби зараз Венесуела зібрала хворих, посадила своїх людей на корабель і відправила воювати с США і сказала їм загиньте всі, без перемоги над Америкою не повертайтесь. Приблизно те ж саме. Чи якби греки 50 років тому не випускали кіпріотів із Кіпру, хапали їх і змусили подолати самотужки всю Туреччину.
Он, нещодавно розповідали, в Європі в армію ніхто не хоче, армія контрактна і майже ніхто не йде, декілька десятків тисяч реальних військових на країни, де населення в рази більше нашого, це зараз їхній максимум, а що можуть когось хапати силою, та ще й щоб це робили військовослужбовці по відношенню до своїх цивільних громадян, таке і в голову їм не приходить, провели опитування, в випадку війни 57% збираються виїхати далі на Захід. Це зізнаються, а реально це буде 90%. І їм навіть не приходить в голову, що їх може хтось не випускати чи тим більше хапати на вулицях і коїти насильство до власних громадян, та ще й до непридатних воювати. Це не вкладається в голові! Це називається тиранія! Таке враження, що це змова і нас вирішили просто знищити.
Навіть курча хоче жити - пам'ятаєте пісню про ципльонка жарєного, якого арєставалі? І вирішили за нього, що він має пожертвувати собою заради чийогось апетиту. Та от бажаю чинушам і силовикам, які хапають і тягнуть людей на смерть, і розпоряджаються це робити, самим опинитись на місці того курчати!
показати весь коментар
05.04.2026 17:57 Відповісти
Напередодні Решетилова зазначила, що військові ТЦК працюють із величезним навантаженням, багато з них просять про переведення у бойові підрозділи. Джерело: https://censor.net/ua/n3608941
Так переведуть нарешті в бойові підрозділи! Припиніть знущатися з людей! Там 46 000 військових. Мабуть щонайменше половина рветься на фронті.
показати весь коментар
05.04.2026 17:58 Відповісти
Кулаки втомились мутузити непридатних а пальці рахувати вибиті мільйони
Співробітник Київського ТЦК вказав у декларації $10 млн у криптовалюті: він - топ-1 власників ETH серед чиновників, - InCrypted
показати весь коментар
05.04.2026 18:24 Відповісти
Кто це зробив?Може Зінка? ТЦК і ВЛК тут ніпрічом!
показати весь коментар
05.04.2026 18:00 Відповісти
Системний збій стався ще у 2019, коли у 2019 "уставшиє ат вайни" після Туреччин-Єгиптів, наобирали замість керівника воюючої держави ХЗ ЩО ... а це все вже наслідки
показати весь коментар
05.04.2026 18:05 Відповісти
Поліція відмовилася допомогти ветерану зі зламаним протезом

Коли ветеран повертався з магазину додому, на протезі зламався куксоприймач. Після падіння він не міг підвестися

Ветерану війни, у якого пізно ввечері на вулиці зламався протез, у поліції відмовили у допомозі, заявивши, що це «не таксі».
показати весь коментар
05.04.2026 18:15 Відповісти
повторю ще раз для єкспердів цензоровских, зараз ділят на категорію придатні до бойвих частин і для тилових частин. як частина тилова то там апріорі не може бути здорових, тому ця дама нібуя не розумія що вона ляпнуло а бігунки одразу підхопили не розбираючі про що мова.
показати весь коментар
05.04.2026 18:26 Відповісти
Знов рожеві окуляри? Ті наркомани, що у Скелю відправили, були придатні для тилу. Але їх відправили у Скелю нездатних воювати на врну смерть! І таких прикладів маса. А тут, я так зрозумів, мова про вгагалі, непридатних по всім показникам, але яких ВЛК визнала придатними. В тилових частинах мільйон здорових биків сидить.
https://www.youtube.com/watch?v=bDE_hIDzzb4
показати весь коментар
05.04.2026 18:36 Відповісти
Цитата з першоджерела: В одній із військових частин триває масштабна перевірка через масове прибуття мобілізованих, які, за попередніми даними, непридатні до служби. Ця ситуація стосується близько 2 тисяч осіб, зазначила Ольга Решетилова.

Де тут хоч слово про обмежену придатність чи придатність до частин забезпечення?
показати весь коментар
05.04.2026 18:59 Відповісти
А тим часом
Чи відмовиться Україна від територій заради миру: Зеленський зробив заяву
Україна не погодиться на територіальні поступки, сказав президент

Знову кава в Ялті?
показати весь коментар
05.04.2026 18:37 Відповісти
У нас верховний головнокомандувач військовонепридатний, причому чотирижди. І нічого, командує.
показати весь коментар
05.04.2026 18:52 Відповісти
Є такі факти, потім у військовій частині з ними "розважаються", бо їх ще на БЗВП треба відправити, потім на лікарні, консультації. Врахувати , що частина з них алкоголіки, наркомани, з погашеною судимістю. Дякуємо Вам ТЦК за тилову роботу, але новини кажуть воно вам повертається