12482 відвідувача онлайн

Ніхто не просив нас приїхати й допомогти з Ормузькою протокою, - Зеленський

ормуз заблоковано

Партнери наразі не пропонували Україні напряму долучитися до розблокування Ормузької протоки, були лише запити щодо досвіду України.

Про це президент Володимир Зеленський заявив в інтерв’ю для AP, інформує Цензор.НЕТ.

Розблокування Чорноморського коридору

Він нагадав, що у нас була схожа проблема, коли Росія заблокувала український продовольчий коридор у Чорному морі.

"Вони використовували широкий спектр засобів для блокування - не тільки бойові кораблі, а й гелікоптери, ракети, винищувачі та багато іншого. Ми знищили частину російського Чорноморського флоту і змусили їх відійти від коридору. Потім ми організували конвої для цивільних суден за допомогою морських дронів, щоб протидіяти російським гелікоптерам та іншим наступальним засобам", - зазначив глава держави.

За його словами, зараз продовольчий коридор перебуває під нашим контролем і працює.

Питання Ормузької протоки

"Ми можемо поділитися цим досвідом з іншими країнами, але ніхто не просив нас приїхати й допомогти з Ормузькою протокою. Партнери лише попросили нас поділитися досвідом", - пояснив Зеленський.

Що передувало?

Як повідомляв раніше Цензор.НЕТ, Ормузька протока є однією з ключових транспортних артерій світу - через неї проходить близько третини глобальної торгівлі нафтою та понад чверть поставок зрідженого газу.

Її блокування одразу впливає на світові ціни на енергоносії, порушує логістику постачань і створює ризики для енергетичної безпеки як Європи, так і глобального ринку, оскільки для більшості країн регіону альтернативних маршрутів експорту фактично немає.

Топ коментарі
+47
Лучше бы ты начал с разблокировки Керченского пролива...
показати весь коментар
05.04.2026 13:18 Відповісти
+26
А якби попросили? Зняв би саперів з фронту і послав би туди?
Це якесь несамовите антиукраїнське мурло.
показати весь коментар
05.04.2026 13:24 Відповісти
+25
Цьому ідіоту прямим текстом сказали, - "президент України Володимир Зеленський - «остання людина, від якої нам потрібна допомога»", але ж воно продовжує пхає свого носа туди куди не звали...
показати весь коментар
05.04.2026 14:12 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Лучше бы ты начал с разблокировки Керченского пролива...
показати весь коментар
05.04.2026 13:18 Відповісти
Великобританія передала нам тральщики, Туреччина збудувала нам корвети, Україна може використати ці тральщики та корвети в Ормузькій протоці, щоб заробити гроші на війну з москалями. ЄС не дає нам 90 млрд. євро, США припинили фінансування, отже прийшов час заробляти гроші військовою допомогою.
показати весь коментар
05.04.2026 18:43 Відповісти
А Керчь пусть подождёт пока очередной Миндич передаст с заработанного таким образом очередную двушку на мааацкву?
показати весь коментар
05.04.2026 19:03 Відповісти
Ми самі хочем туди влізти?
показати весь коментар
05.04.2026 13:18 Відповісти
Найвеличнішому двууголка Наполеона тисне.
показати весь коментар
05.04.2026 13:27 Відповісти
Спеціаліст по розмінуванню прямо таки!!!!!.....
показати весь коментар
05.04.2026 17:01 Відповісти
Цьому ідіоту прямим текстом сказали, - "президент України Володимир Зеленський - «остання людина, від якої нам потрібна допомога»", але ж воно продовжує пхає свого носа туди куди не звали...
показати весь коментар
05.04.2026 14:12 Відповісти
навіть і не знаю хто краще?
гундоса голобородька, чи самозакоханий демент доні?
нє, все ж таки трамп. він сам це молотить без суфлерів.
наше недочмо читає по бумажкє.
показати весь коментар
05.04.2026 13:22 Відповісти
Власні висловлювання голобородька не прийнято широко розповсюджувати.
Просто людство ще не досягло такої стадії розвитку, щоб зрозуміти суть і глибину думок генія...
показати весь коментар
05.04.2026 14:16 Відповісти
А якби попросили? Зняв би саперів з фронту і послав би туди?
Це якесь несамовите антиукраїнське мурло.
показати весь коментар
05.04.2026 13:24 Відповісти
Тільки попросіть і преЗЕдент відправить половину боєздатних підрозділів у ту протоку....понти і піар...
показати весь коментар
05.04.2026 13:28 Відповісти
2000 км. для Ірану понти. Навіщо було лізти?
показати весь коментар
05.04.2026 13:30 Відповісти
показати весь коментар
05.04.2026 13:30 Відповісти
А тобі рудий покидьок не обіцяв розблокувати вихід до Азовського моря?(((
показати весь коментар
05.04.2026 13:33 Відповісти
Объявление на олх:
Фирма квартал 69 и великолепная пятерка потужных менеджеров предлагает - организация и проведение корпоративов,банкетов и прочих элитных пьянок,дорого;
также разблокировка проливов,морей,высадка на Луну,консультации в казнокрадстве,недорого.
показати весь коментар
05.04.2026 13:34 Відповісти
Зрівнювати ситуацію в Чорному морі та Ормузській протоці -це ще той сплеск інтелекту. Хоча чому дивуватися? Кокаїн і не таке викидує.
показати весь коментар
05.04.2026 13:51 Відповісти
Україні допоможи спершу, зєбіл блд!
показати весь коментар
05.04.2026 13:55 Відповісти
А,чи просився хтось з шейхів на Донбас?
показати весь коментар
05.04.2026 13:57 Відповісти
чего ты тогда без мыла туда лезешь ??? у тебя у самого страна в огне и смертях !!!! тебе этого мало ???(((
показати весь коментар
05.04.2026 13:57 Відповісти
показати весь коментар
05.04.2026 14:02 Відповісти
зображення , взагалі , правильне !
Тільки усі одинакового розміру ...
Треба узгодити по величині кожного з них
показати весь коментар
05.04.2026 14:55 Відповісти
Ну так, авжеж! В Україні вже не тільки стабілізовано фронт, а вже вийшли на рубежі 2019-го, а подекуди й на міжнародно визнані кордони, з Криму рашисти тікають, ракети і дрони московитів вже не б'ють щоденно по нашій території, на московії не лишилось жодного цілого підприємства ВПК та нафтопереробки, а останні нафтосховища догоряють... Тому можемо відправити підрозділи ЗСУ/НГУ для допомоги в розблокуванні протоки... Ага!
В якому вимірі/Всесвіті воно живе?
показати весь коментар
05.04.2026 14:07 Відповісти
Бусік золота сам себе не заробить. А потрібно мінімум два, повернути бабло уважаємих людей.
показати весь коментар
05.04.2026 14:12 Відповісти
Зеполеону України вже замало, йому світовий масштаб давай.
показати весь коментар
05.04.2026 14:26 Відповісти
Так а чого ти туди свою морду сунеш якщо ніхто не просив?! В Україні розберись для початку
показати весь коментар
05.04.2026 14:30 Відповісти
Як ти вже всім остогид ти за Україну думав би ,коли ворог цілодобово знищує Україну ,убиває мирних громадян і продовжує просуватись на фронті це тебе не хвилює ?
показати весь коментар
05.04.2026 14:42 Відповісти
«Ми Знищили, «ми організували», «ми…». Це зробили Сили оборони України і добровольці, які всупереч «ми», такі захистили України.
А «ми» - створили Міндічей. «Ми» - розвалили в хлам державне управління і державні інституції. «Ми» - створили касту посадовців невігласів, непрофесіналів, просто тупих в абсолютно в усіх сферах держуправління, а також державних закладів та підприємств. І ще багато чого «МИ» створили. Ось це ВИ.
показати весь коментар
05.04.2026 15:00 Відповісти
«Коня кують, а жаба лапу тягне»
показати весь коментар
05.04.2026 15:03 Відповісти
А что тебе мешает самому, без спроса туда свое рыло всунуть? Или партнёры попросили настойчиво не лезть куда не просят и он расстроился.
показати весь коментар
05.04.2026 15:37 Відповісти
medice, cura te ipsum!
показати весь коментар
05.04.2026 15:42 Відповісти
Іноді краще помовчати, бо завтра попросять, і буде обсирон.
показати весь коментар
05.04.2026 16:34 Відповісти