13732 відвідувача онлайн

Демократи ініціюють імпічмент глави Пентагону Гегсета через війну з Іраном

У США готують резолюцію про відставку міністра оборони

У США представниця Демократичної партії оголосила про намір ініціювати імпічмент міністра оборони Піта Гегсета через його дії у війні з Іраном.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє Axios.

Що відомо

Конгресвумен від штату Аризона Яссамін Ансарі заявила, що наступного тижня внесе до Палати представників проєкт резолюції про імпічмент.

За її словами, Гегсет нібито "неодноразово порушував присягу та обов’язок перед Конституцією США".

Вона також звинуватила його у створенні загрози для американських військовослужбовців і заявила про можливі воєнні злочини.

Додаткові заяви

Ансарі закликала також застосувати 25-ту поправку до Конституції США для усунення президента Дональда Трампа.

Вона пояснила це "небезпечними заявами" глави держави щодо війни з Іраном.

Чому імпічмент малоймовірний

Водночас, за даними журналістів, реалізація такого сценарію практично неможлива.

Для імпічменту необхідна підтримка двох третин Сенату, однак обидві палати Конгресу перебувають під контролем республіканців.

Крім того, уряд США складається переважно з політиків, лояльних до Трампа, що робить малоймовірним застосування 25-ї поправки.

Це не перша спроба представників Демократичної партії підняти питання імпічменту Гегсета, однак жодна з них раніше не мала достатньої підтримки для реалізації.

Топ коментарі
+8
Нічого не вийде. Там одні трампонуті. Але приємно.
показати весь коментар
07.04.2026 11:34 Відповісти
+8
Війна в Ірані нагадує анекдот - Я його зловив! - тягни його сюди! - так він мене не пускає
показати весь коментар
07.04.2026 11:38 Відповісти
+7
Де Трамп його викопав - він має таке відношення до міністра війни як морська свинка до моря
показати весь коментар
07.04.2026 11:27 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Де Трамп його викопав - він має таке відношення до міністра війни як морська свинка до моря
показати весь коментар
07.04.2026 11:27 Відповісти
на шоу "Fox and Friends Weekend" на телеканалі Fox News.
показати весь коментар
07.04.2026 12:01 Відповісти
Нічого не вийде. Там одні трампонуті. Але приємно.
показати весь коментар
07.04.2026 11:34 Відповісти
Згоден на всі 100%!
Трамп завчасно підготувався до 2-ї каденції по методичкам з кремля, бо побачив по подіям в Україні, що вони працюють, що може зробити з країною заміна "на демократичній"(??) основі всіх патріотів та фахівців на абсолютний шлак, який тільки те й робить, що заглядає трУмпу в рота та вихваляє цього рудого уЙопка. І там таких(як і в Україні) до 95%....якщо не більше. А головне, що там зараз респи заблокують це "в зародиші".
показати весь коментар
07.04.2026 11:41 Відповісти
Війна в Ірані нагадує анекдот - Я його зловив! - тягни його сюди! - так він мене не пускає
показати весь коментар
07.04.2026 11:38 Відповісти
Починати треба з трумпа. Але спочатку Ісран треба добити.
показати весь коментар
07.04.2026 11:40 Відповісти
Для того щоб "спочатку Ісран треба добити" треба мати професіоналів в керівництві, а не клоунів! І хто про це може знати і судити, як не ми з нашим 7-річним досвідом шапітолія начолі держави.
показати весь коментар
07.04.2026 11:44 Відповісти
От дивні люди, він же навіть яйця не продавав втричі дорожче, а вони про імпічмент .
показати весь коментар
07.04.2026 11:58 Відповісти
А божевільному?
показати весь коментар
07.04.2026 12:01 Відповісти
Ідіоти. Гегсет тільки шістка, яка виконує накази.
показати весь коментар
07.04.2026 12:16 Відповісти
Цей Гегсет релігійний сектант не слабше аятолл.
показати весь коментар
07.04.2026 12:17 Відповісти
Тіки на відміну від аятол, він молиться на віскарь?
показати весь коментар
07.04.2026 12:29 Відповісти
Та якби ж то. Самий фанатичний християнський націоналіст
показати весь коментар
07.04.2026 12:33 Відповісти
Це абсолютно тупий виконавець волі Трампушки.Хоча і таких шісток треба гнати геть, звичайно...
показати весь коментар
07.04.2026 12:46 Відповісти
До речі, батьки Ансарі іммігранти з Ірану.
показати весь коментар
07.04.2026 13:03 Відповісти