7487 відвідувачів онлайн

Іран і США вийшли з критичної фази: перемир’я можливе протягом години, - ЗМІ

переговори між іраном і Пакистаном

Іран і США змогли просунутися вперед та подолати найбільш напружений етап перемовин.

Про це заявив посол Ірану в Пакистані Реза Амірі, повідомляє Цензор.НЕТ.

Вихід з критичної фази 

За його словами, сторони вже вийшли з критичної та чутливої фази переговорного процесу. Наступний етап, за його оцінкою, вимагатиме більш чіткої та предметної риторики замість дипломатичної стриманості. Він також закликав стежити за подальшим розвитком подій.

"Наразі ми зробили крок вперед, вийшовши з критичної, делікатної фази. На наступному етапі повагу та ввічливість слід замінити риторикою та надмірністю. Слідкуйте за подальшими новинами...", - написав він у соцмережах.

Чи буде двотижневе перемир’я

Телеканал CBS News повідомляє про початок офіційних переговорів щодо припинення вогню між Пакистаном та Іраном.

Процес очолює прем’єр-міністр Шехбаз Шаріф, а роль головного посередника від американської сторони виконує віцепрезидент Джей Ді Венс.

Ліванські ЗМІ повідомляють, що перемир’я може бути оголошене вже протягом години, зокрема на території Лівану.

Ключовою умовою потенційної угоди є двотижневе перемир’я, протягом якого іранська сторона має відновити вільне судноплавство через Ормузьку протоку.

  • Нагадаємо, CNN повідомляє, що найближчим часом можуть з’явитися позитивні сигнали з боку Ірану та США. За інформацією джерел, угоду про припинення вогню сторони можуть укласти вже цієї ночі.
Топ коментарі
+6
Перемиря ДЕ

- режим збережеться як і до війни
- протоку відкриють - хоча ВОНА БУЛА ТАКА ДО ВІЙНИ
- підпишуть документ що Іран не буде робити ядерку - хоча такий уже був колись між США і Іраном

так?
показати весь коментар
08.04.2026 01:14 Відповісти
+3
Танці з бубнами продовжуються. Який маразм.
показати весь коментар
08.04.2026 01:04 Відповісти
+3
Иран будет конролировать Ормузский пролив, это полное обосрание подонка трампа
показати весь коментар
08.04.2026 01:25 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Танці з бубнами продовжуються. Який маразм.
показати весь коментар
08.04.2026 01:04 Відповісти
Вовсе нет. Америка додавливает Иран.******** после сегодняшних ударов отчётливо поняли что их ждёт, если они не подпишут соглашение. По сути это будет капитуляция Ирана. Посмотрим ещё несколько дней. А тыкать дули рыжему деду конечно можно. Он всё равно цензор не читает
показати весь коментар
08.04.2026 01:44 Відповісти
Пакистан останніми тижнями виступав посередником між США та Іраном. У попередньому дописі в X пакистанський прем'єр-міністр Шехбаз Шариф закликав до двотижневого припинення вогню, щоб «дозволити дипломатії досягти остаточного завершення війни».

Він також просив Трампа продовжити свій термін ще на два тижні, пропонуючи, щоб Іран під час цього двотижневого періоду знову відкрив Ормузьку протоку.

Регіональне джерело раніше розповіло CNN, що «незабаром очікується деяка хороша новина від обох сторін», додавши, що угоду очікують укласти сьогодні ввечері.
показати весь коментар
08.04.2026 01:08 Відповісти
Наближається крайній термін Трампа о 20:00

Eastern Daylight Time
EDT (GMT-4)
6:20:25pm

Tue, 7 Apr 2026

Current Eastern (EST/EDT) Time Now
показати весь коментар
08.04.2026 01:21 Відповісти
Вистава для світу якась, донні в ішака вчився?
показати весь коментар
08.04.2026 01:10 Відповісти
Перемиря ДЕ

- режим збережеться як і до війни
- протоку відкриють - хоча ВОНА БУЛА ТАКА ДО ВІЙНИ
- підпишуть документ що Іран не буде робити ядерку - хоча такий уже був колись між США і Іраном

так?
показати весь коментар
08.04.2026 01:14 Відповісти
Єта другоє.. тут рудий підпише пісділ і нобелевка гарантована
показати весь коментар
08.04.2026 01:27 Відповісти
здобули!
показати весь коментар
08.04.2026 02:08 Відповісти
Одним словом розтягнуть війну ще на кілька років щоб покошмарити світ невизначенністю
показати весь коментар
08.04.2026 01:15 Відповісти
Иран будет конролировать Ормузский пролив, это полное обосрание подонка трампа
показати весь коментар
08.04.2026 01:25 Відповісти
Новий вид спорту - біг по колу зі стрибками на граблі Піндоси чемпіони
показати весь коментар
08.04.2026 01:28 Відповісти
Ща як @обне ядеркою по Ірану і все - настане мир, саме страшне що є люди які досі підтримують цього неадеквата який просто копією ***** в усьому але многоходовочка від Донні призведе до того ж результату що й його ідола
показати весь коментар
08.04.2026 01:32 Відповісти
Цирк на дроті!!!
А чого можна було очікувати, вибираючи в президенти безголове невиховане самозакохане бидло?
показати весь коментар
08.04.2026 01:34 Відповісти
Це ж і про Зеленського також?
показати весь коментар
08.04.2026 01:56 Відповісти
При збереженні існуючого режиму в Ірані, нічого тривалого та надійного цей "мир" не дасть... США нажили собі відкритого ворога, який, рано, чи пізно, спробує відіграться...
Є таке східне прислів'я: "Не залишай ворога живим... Інакше він відновиться, окріпне, припам'ятає тобі минуле, і обріже майбутнє...". Іран , в майбутньому, може влаштувать США таке нове "11 вересня", що старе здасться "першоквітневим жартом"...
показати весь коментар
08.04.2026 01:35 Відповісти
Ви дуже погано знайомі з реліями персидських розкладів ... Це зовсім інша диаспора в США й Европі й там ішкам хоменаїстам нема на кого зпиратися . Це ж не люпени з країн сунізму , яких завіз у США йще обамка (а Клінтон це починав) . Це еліта бо саме ці люди й ототожнюють персидську цівілізацію , яка в рази більше за шиїзм . Й там 28 лютого панувала ейфорія під час оголошення про страту хоменаї батька . Там якейсь бидло тільки відкрия рота з його "алллла ахбар" й його здадуть зразу у FBI . Це на хуситів в тапках й з єдиною звилиною аятули можуть впливати . Та й на значну частину шиїтських жителів ліванських кишлаків . Але сьогодні навіть ці вже втомилися сидіти на дижці з порохом й постійно бігати за Літанію й назад ...

Й запом"ятайте . Жодного дня не було з 1979 року , що у аятул була можливість вбити як умога більше громадян США , але вони це "чомусь" не робили . "Великий сатана" -так в офіційних документах аятул проходить США .

Я так думаю, що ніхто з Іраном нічого не підпише доки аятули не передадуть увесь їх збагаченний до 60% уран в МАГАТе (з розпискою що гроші повернуть в еквіваленті) . Доки Іран не знищить усі центрифуги -- жодний navy seal з району не вийде . Це тільки недолугий обама міг підписати з Іраном щось й не визначити механізмим переконання , що розброєння відбувається відповідно з графіком ...
Останні кілька днів були дуже великим індикатором . На теріторії Ірану вони не володіли ситуацією вже не в небі , але й на суходолі . Всього одного пілота не змогли захопити . Й ніхто з місцевих жителів їм не допоміг . (Карл - єдиного пілота "у себе вдома" !!!) . Й при спробі цілим полком (чи дивізиєю) його відбити у рятувальної команди там полегло з квіру купа й жодного пораненного солдата США - Карл - жодного ...
Це саме й була модель того, як буде при висадці на іранський стороні затоки ... Рівно так само ...
показати весь коментар
08.04.2026 02:44 Відповісти
Перемога за 2-3 тижні, а як же. Вже біжуть ядерку віддавати 😹
показати весь коментар
08.04.2026 03:11 Відповісти
Дядько , а ти бачив як ці пацюки в чалмі у себе під вікнами захоплювали всього єдиного пілота ?!
Й ти думаешь , що ця гидотна цвіль на щось спроможна , крім бити по "Парусу" в Абу Дабі - по нічого не розуміючих туристах ...
Скільки вони військових об"єктів в Ізраїлі хоча б трохи пошкодили ? Відповідь -- нуль !
Й чому ж так , а ?!
А знаєшь яка остання "вдача" "мужніх" аятул ?! Бабуся 75 років її чоловік 78 років й їх син 40 років разом с його подружкою з Тайланду !
Й ти думаєшь , що ці криворукі рукодупи у чадрі можуть на щось розраховувати в прямому протистоянні , якщо вони при спробі в останню мить зупинити рятувальників й пілота втратили від зустрічного вогню до 50 вояк ...
показати весь коментар
08.04.2026 04:32 Відповісти
Трамп повинен отруiти себе i Меланку. Польовий телефон в бункер вже проведено!
показати весь коментар
08.04.2026 01:36 Відповісти
Іран не контролює навіть десятої частини сортирів у Тегерані
показати весь коментар
08.04.2026 01:41 Відповісти
Закон Ме́рфі -коли будь-яка неприємність може трапитись, - вона таки трапиться.
показати весь коментар
08.04.2026 01:42 Відповісти
Always
Chickens
Out
-----
Вже зупинив "на два тижні".
показати весь коментар
08.04.2026 01:43 Відповісти
Дешевий блеф по трамповскі навіть іран на це не ведеться а на Україну писдил що неділі
показати весь коментар
08.04.2026 01:49 Відповісти
Сделка плавно перешла с ядерного вопроса к вопросу о проливе, который и так прекрасно фунциклировал пока трамбон туда не приперся. Феноменально. Или оно так и задумывалась.
показати весь коментар
08.04.2026 01:52 Відповісти