22809 відвідувачів онлайн

Іран не відмовився від розробки ядерної зброї, - Венс

Іран заявив, що може вийти з режиму припинення вогню

Віцепрезидент США Джей Ді Венс повідомив, що попри тривалі переговори Іран не погодився взяти на себе зобов’язання щодо відмови від створення ядерної зброї.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на CNN.

Що розповів Венс?

Відповідаючи на запитання журналіста про відхилені умови, Венс зазначив, що Вашингтон очікує чітких гарантій: Тегеран має відмовитися від намірів створювати ядерну зброю та розробляти засоби, які дозволяють швидко її виготовити.

"Питання в тому, чи бачимо ми фундаментальну прихильність іранців не розробляти ядерну зброю не тільки зараз, не тільки за два роки, а й у довгостроковій перспективі? Ми цього поки що не бачимо, але сподіваємося, що побачимо", - додав Венс.

Переговори в Пакистані

  • Нагадаємо, що президент США Дональд Трамп заявив, що впродовж доби стане зрозуміло, чи вдалося домовитися з Іраном.
  • Напередодні телеканал CNN повідомляв, що віцепрезидент США Джей Ді Венс вилетів до столиці Пакистану Ісламабада для перемовин з Іраном.
  • Він очолює американську делегацію, до складу якої також входять спецпосланець Стів Віткофф і зять президента США Джаред Кушнер.
  • У суботу, 11 квітня, в Ісламабаді розпочались переговори між США та Іраном за посередництва Пакистану.
  • Зранку 12 квітня Венс повідомив, що США та Іран не досягли угоди про припинення війни.
Топ коментарі
+12
Ой, а якжеш оці "патужні удари" і "повне безповоротнє знищення іранської ядерної праграми", про що постійно репетувало твоє руде п*дрило?
Знову всралось?
показати весь коментар
12.04.2026 08:13 Відповісти
+5
Іранський режим звичайно покидьки та міжнародні злочинці, але диктувати суверенній країні, що вона може розробляти, а що ні, США, в особі рудого, старого недоумка та його бородатої подруги з підкрашеними очима, права не мають.
показати весь коментар
12.04.2026 08:07 Відповісти
+5
Аляску в обмін на спокій
показати весь коментар
12.04.2026 08:11 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Так до чого був, цей цирк?
Венс, ти повинен знати кацапській вислів:
- Сделали дело, слезай с тела!
А ви з Трампом діла не зробили, і тілу задоволення зробили.
показати весь коментар
12.04.2026 08:01 Відповісти
Переговона група Трампа, це цирк слабих на розум, як і про що і з ким вона може домовитись, не розуміючі ніхріна та ще і з папанєю який не виділяється великим розумом. Брехлива труппа.
показати весь коментар
12.04.2026 08:46 Відповісти
Переговорні трупи Трампа...
показати весь коментар
12.04.2026 08:54 Відповісти
Вони "в кулак поганяли" - і не більше...
показати весь коментар
12.04.2026 09:18 Відповісти
Почему-то вспомнился Гоша Куценко и хочется добавить- Не гоняйте лысого туда-сюда.😅
показати весь коментар
12.04.2026 09:47 Відповісти
А ти, йолопе, сподівався, що рушникоголові покаються?
До поки не буде знищений КВІР, цей ******** аналог Гестапо та СД - ваші рухи, дії та сподівання - МАРНІ!! Ця ракова пухлина з її метастазами повинна бути вирізана у першу чергу. Після цього ви можете сподіватись на перемогу і зміни.
показати весь коментар
12.04.2026 08:06 Відповісти
Допоки буде пуйло і його оточення у владі, доти буде КВІР.
показати весь коментар
12.04.2026 08:47 Відповісти
Що ви так переймаєтесь? Якщо КВІР це ракова пухлина то її метастазами вже отруєно весь організм. Пізно видаляти. Простіше спокійно дочекатись агонії політичного режиму і виносу тіла.
показати весь коментар
12.04.2026 09:56 Відповісти
Іранський режим звичайно покидьки та міжнародні злочинці, але диктувати суверенній країні, що вона може розробляти, а що ні, США, в особі рудого, старого недоумка та його бородатої подруги з підкрашеними очима, права не мають.
показати весь коментар
12.04.2026 08:07 Відповісти
Повторіть це ядерному Ірану.
Велика підозра, що він проігнорує ваші моралізаторства і заклики до прав, і продовжить вигідну собі політику, тільки тепер під непробивною ядерною парасолькою.
Наприклад, підтримку Хезболли в Лівані, яку Іран вимагав припинити бомбити, інакше (чомусь) вийде з пєрємірія.
показати весь коментар
12.04.2026 08:18 Відповісти
Ядерка это **** гойского скота на бабки. Вместо наделать 100 тыщь ракет будут делать 2тыщи ракет про которые надо отчитываться и тебя Швабрс оккупирует если "меньшевики" власть захватят в твой стране.
Лет через 20 на уроках химии с 4 ведер нержавейки будут реакторы делать на 10кват
показати весь коментар
12.04.2026 08:24 Відповісти
Це треба до аятол донести, а то вони "тупі", досі уран збагачують.
показати весь коментар
12.04.2026 08:26 Відповісти
Ісран, то країна терорист як і засрашка. Щей союзник засращки.
показати весь коментар
12.04.2026 08:25 Відповісти
Аляску в обмін на спокій
показати весь коментар
12.04.2026 08:11 Відповісти
Ізраїль всіх в регіоні навчив що без ЯЗ ти не країна, а какашка. У черзі на знищення все, крім диктатур шейхів - рабів Америки.
показати весь коментар
12.04.2026 08:11 Відповісти
При тому жодну країну в регіоні не атакують так, як ядерний Ізраїль.
показати весь коментар
12.04.2026 08:23 Відповісти
Не брали б чужого - спокійно б жили.
показати весь коментар
12.04.2026 08:28 Відповісти
Ну, це як подивитись.
"Хохли" теж оголосили "нєзалєжність" на землях, "подарєнних чЛєніним".
Путін: "Росіяни та українці - один народ. Вся Україна наша"
From the river to the sea.
показати весь коментар
12.04.2026 08:32 Відповісти
Як не дивись - а відбирати красти та вбивати - це не добре.
показати весь коментар
12.04.2026 08:33 Відповісти
Палестинці краще б замість того, щоб робити ракети та тонелі, на ті ж гроші зробили з Гази другий Сінгапур, і тоді розмова була б зовсім інша.
Як про Китай і Тайвань.
А так чим ще відомий Сектор Газа, крім "Кассамів", ХАМАС і агресивних мітингів запалєстінцєв по всьому цивілізованому світу?
показати весь коментар
12.04.2026 08:36 Відповісти
Краще б вони зробили ядерну бомбу. Тоді б Ізраїль жив мирно і тихо.
показати весь коментар
12.04.2026 08:39 Відповісти
Єгипет та Йорданія колись з Ізраїлем воювали добряче.
Але подивились на підсумки, почухали макітри і вирішили, що краще забути та не чіпати.
І досі живуть мирно.
Попри відсутність ядерки.
показати весь коментар
12.04.2026 08:41 Відповісти
Коли арабьйо зробить ядерку воно одразу ж її застосує по Ізраїлю, а вслід за ним і русня по нам. Бо немиті і терористи це ментально один народ - маючи мільйони квадратних кілометрів і нафти на трильйони доларів - будуть жити в гівні по вуха і дохнути мільйонами за те щоб піднасрати євреям/українцям.
показати весь коментар
12.04.2026 08:48 Відповісти
Для цього треба мать бажання та вміння працювать... А це виховується батьками, "з пелюшок"... А тепер дивися - який з КОЧОВИХ народів створив ДОВГОТРИВАЛУ цивілізацію, та державу? Подібне створюється лише ОСІДЛИМИ народами... Чому? Бо їм є що втрачать... Поля, житло, сільськогосподарський реманент, запаси продуктів харчування. У кочівника подібного немає... Араби, в основному - КОЧІВНИКИ. Ті цивілізації, які існували в чвси халіфатів, були ними завойовані, УЖЕ були ОСІДЛИМИ. А араби-кочівники, просто були ними, в культурному плані, асимільовані. (так само, як кочівники-маньчжури та монголи, завоювавши Китай, асимілювалися в китайцях, чи булгари - у слов'янському населенні південних Балкан). Араби "Палестини", ж, залишилися кочівниками-пастухами, які не навчені ретельно працювать, і творить щось стале, довготривало-матеріальне. Євреї, колись, були кочовим народом. Легенда про Каїна та Авеля - це інтерпретація між кочівниками та землеробами. Кочівник Каїн не створив нічого - і став "грішником". А землероб Авель став "угодним Господу", і "мучеником" - бо саме землероби створили сталу цивілізацію, писемність, і змогли викласти у письмовому вигляді СВОЄ бачення реальності.
От тому араби-"палестинці", і народжують не працівників, а розбійників...
показати весь коментар
12.04.2026 09:56 Відповісти
Ой, а якжеш оці "патужні удари" і "повне безповоротнє знищення іранської ядерної праграми", про що постійно репетувало твоє руде п*дрило?
Знову всралось?
показати весь коментар
12.04.2026 08:13 Відповісти
А далі шо?Спецоперація Трампа/Бібі по денацифікації і демілітарізації Ірана йде по плану,згідно графіку.Якого в природі не існує.Це їм не Венесуела.Схоже наче пішли красти мед,розворушили вулики,і меду не взяли,і покусаними тікать довелось.
показати весь коментар
12.04.2026 08:15 Відповісти
Хочуть ядерки - тепер хід за Трампом
показати весь коментар
12.04.2026 08:17 Відповісти
Якщо не розроблять, то куплять,наприклад у Ина.
показати весь коментар
12.04.2026 08:19 Відповісти
А Іран хер на вас клав, Венс. З фріками тільки так.
показати весь коментар
12.04.2026 08:24 Відповісти
А чого вони відмовляться? Тільки пінгвіни не бачать що зараз настав час - хто має ядерку той король. Хоча ні, навіть пінгвіни і ті вже це бачать
показати весь коментар
12.04.2026 08:25 Відповісти
Розуміють що це єдина гарантія виживання на даний час.
Всі країни мають право на ядерну зброю.
показати весь коментар
12.04.2026 08:26 Відповісти
Єдина гарантія для терористів. Саме тому рушникоголові педофіли повинні бути винищені до останнього гамноїда.
показати весь коментар
12.04.2026 08:50 Відповісти
Оце я думаю - чому у діда немає питань до Ина, до його ядерної програми. Адже він неодноразово погрожував США, запускає ракети, випробувує балістику.
Якийсь парадокс.
показати весь коментар
12.04.2026 08:38 Відповісти
Ну що чорт ср-колиз трампа довела ваша авантюра на яку підбив злочинець нітаняху ? так догодили світовому терористу путіну.
показати весь коментар
12.04.2026 08:38 Відповісти
Рушникоголові послали побідунів? 😲 Це що, бойова нічия? 😲 Тобто трильйони долярів гамерицьких платників податків у звізду? 😲😲 Ті гамерицькі платники податків, які голосували за Трампа - брати по розуму українських платників податків, які голосувсли за Зєлєнского.
показати весь коментар
12.04.2026 08:38 Відповісти
Мало того шо послали, бородаті рушники поводили по губам цім побідунам. Аж до гландів.
показати весь коментар
12.04.2026 09:19 Відповісти
Треба непрєменно відмовитись від ядеркі, і тоді, коли твою страну будуть стирати з карти світу, США, Британія та інші тобі допоможуть, ну або ні.
показати весь коментар
12.04.2026 08:42 Відповісти
Мало шахідів прилетіло в дурні малоросіянські голови.
Завтра Трампиню відправлять на пенсію, а бородаті педофіли і далі будуть допомагати русні вбивати українців.
показати весь коментар
12.04.2026 08:54 Відповісти
Зброя оркам надходила не тільки від Ірану. Китай - найбільший постачальник компонентів зброї та засобів виробництва. Так що тепер, оголосити війну Китаю?
показати весь коментар
12.04.2026 08:56 Відповісти
З пробудженням! Китай і є головним терористом/спонсором терористів після ослаблення совка/рашки.
показати весь коментар
12.04.2026 09:33 Відповісти
Дякую що просвітили. А то я не в курсі.
показати весь коментар
12.04.2026 09:53 Відповісти
Трампу паказалі фігу...
показати весь коментар
12.04.2026 08:44 Відповісти
Іран не відмовився від розробки ядерної зброї, - Венс

Тим більше після того, як Трамп позбавив світ навіть від слабої надії на світовий порядок: то Гренладію, то Канаду, до Кубу, то Венесуелу... З созниками як з васалами..

Чому не Північна Корея має відмовитися?

Іран лакома територія для США і Іран не один раз в історії позбавляли суверенітету.

Україна відмовилася і стала об'єктом агресії.
показати весь коментар
12.04.2026 08:45 Відповісти
Трумп сказав, що це перемога.
показати весь коментар
12.04.2026 08:47 Відповісти
якась купка ід* отів керує в Білому дурдомі ,та диктаторами світу , скоріше за все їм треба скоротити населення людства , а по ходу корисні теріторії зробити для решти своїми . Погано тільки те, шо ЄС попав на цю замануху , і тільки зараз зрозумів ,шо геополітично по ходу , їх теж вже розділили між іді* тами ...
показати весь коментар
12.04.2026 08:47 Відповісти
ООН повинно засудити США та Ізраїль за акт неприкритоі агресії, та напад на суверенну, незалежну країну. Генеральна Асамблєя повинна зібратись і прийняти рішення.
показати весь коментар
12.04.2026 09:00 Відповісти
Венсу потрібно показати Будапешський папірець
показати весь коментар
12.04.2026 09:05 Відповісти
Про нього щось, ніхто не згадує..
показати весь коментар
12.04.2026 09:19 Відповісти
Хтось розбудіть сонного Донні - він обісрався
показати весь коментар
12.04.2026 09:15 Відповісти
Бояться, краще будуть нюхати.
показати весь коментар
12.04.2026 09:20 Відповісти
Треба до Орбана поїхати ще раз!!! Може порадить щось...перед втечею...
показати весь коментар
12.04.2026 09:17 Відповісти
В хто ж відмовиться ? Тільки Україна могла !
показати весь коментар
12.04.2026 09:19 Відповісти
Повна несенітниця про те, що українці начебто на боці Ірану. Українці ніколи не підтримували Іран, ця держава такий самий ворог для нас як і московія. Їх шахеди кожного дня та ночі несуть смерть для нас. Українці глузують над рудим телепнем, який наобіцяв світу закінчення 100500 війн, про те як він перегорнув усю світову безпекову та правову систему до гори дригом, а у відповідь очікує, що з ним будуть залюбки цьомкатися та ручкатися як з могутнім лідером. Світ цю блювоту невдовзі виблює, хоча відхаркування буде ще протягом тривалого часу.
показати весь коментар
12.04.2026 09:24 Відповісти
Як то не .. але зараз для нас дуже буде добре як що іранці ************ амерів і вони обісруться. Прокатило з Венесуелою, як з Іраном вийде то куди попреться той побездун рудий? Гренландія, то Європа. І тоді Європі буде вже не до нас. А Штатам ну просто не до нас і так. Так що зараз розклад - іранці, бийте амерів.
P.S. Їх шахедів вже немає, то перероблена кацапами технологія шахедів під реалії війни (
показати весь коментар
12.04.2026 09:52 Відповісти
Плянули в тупе рило Вимикача цивілізацій.
показати весь коментар
12.04.2026 09:29 Відповісти
Ага, когось сильно нагадує
показати весь коментар
12.04.2026 09:34 Відповісти
Судячи із того, що публікують відкриті джерела, Венс бреше. Іран вимагає право збагачувати уран в мирних цілях під наглядом міжнародних спостерігачів, вимога США повна відмова від збагачення. Ну Трамп сам вийшов із ядерної угоди у 2018, тепер має свій міні Ірак, за який він так нещадно критикував Буша.
показати весь коментар
12.04.2026 09:34 Відповісти
Так ядерні потужності знищили ще у 2025 році. У Фордо та Натанзі. Ні? Твій насяльнік так цим хизувався. До речі, а цього разу що не так пішло? Маючи тотальну перевагу у повітрі, так і не знайшли збагачений уран? Ая-яй-яй... Треба, напевно, викликати до орального офісу зеленського і ще раз йому влаштувати виволочку. Це єдине, що у цього покидька добре виходить...
показати весь коментар
12.04.2026 09:37 Відповісти
Венсу не понятно, и почему это иранцы не хотят подписывать Будапештский меморандум 2.0 с США ?
показати весь коментар
12.04.2026 09:41 Відповісти
Да какой же дурак теперь откажется от яо после Будапешта 94? В результате которого уже 5 год война в Европе и конца не видно! Сотни тысяч только убитых! Гарантия подписанты и убили всю систему безопасности мировой. И не дошло до них это. Мир скоро получит для начала локальные ядерные конфликты. Потом дело дело пойдёт быстрее и ,веселей,!
показати весь коментар
12.04.2026 09:46 Відповісти
Треба бути Трампом для того щоб послати на переговори в мусульманську країну два єврея під час війни з мусульманськими країнами. Схоже що це було зроблено саме з метою провалу таких переговорів.
показати весь коментар
12.04.2026 09:50 Відповісти
НАДО НЕ О ОРУЖИЕ ДУМАТЬ ,А О ПСИХОЛОГИЧЕСКОМ СОСТОЯНИИ И ЛОГИЧЕСКОМ МЫШЛЕНИИ !)
показати весь коментар
12.04.2026 10:00 Відповісти
ФИЛЬКА ВЭНС !)