7473 відвідувача онлайн

Орбан визнав поразку на виборах в Угорщині

Орбан визнав поразку на виборах

Парламентські вибори в Угорщині завершилися підрахунком понад половини голосів, і попередні результати вже дозволяють говорити про переможця.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться в заяві прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана та даних із виборчих дільниць станом на 22:19.

За попередніми підрахунками, оброблено 53,45% голосів. Результати свідчать про суттєву перевагу опозиційної партії "Тиса", яка отримує 136 місць у парламенті. Водночас партія чинного прем’єра "Фідес" набирає 56 місць.

Орбан визнав результати та привітав опозицію

Прем’єр Угорщини Віктор Орбан публічно визнав попередню поразку своєї політичної сили. Він зазначив, що відповідальність за формування уряду переходить до переможців виборів.

"Результати виборів, хоча і не остаточні, але зрозумілі та очевидні. Відповідальність і можливість керувати країною нам не дісталися. Я привітав партію-переможницю", — заявив Орбан.

Паралельно про привітання від Орбана повідомив лідер партії "Тиса" Петер Мадяр, який опублікував відповідну інформацію на своїй сторінці у Facebook.

Явка виборців стала рекордною для країни

Парламентські вибори в Угорщині відбулися 12 квітня та супроводжувалися високою активністю громадян. За офіційними даними, явка виборців склала 77,8%, що є рекордним показником для країни.

Спостерігачі відзначають, що така участь виборців свідчить про високу політичну напругу та значний інтерес до результатів голосування.

Топ коментарі
+29
Однією брудною ротякою менше. Залишилося фіцу дострелити.
показати весь коментар
12.04.2026 22:43 Відповісти
+20
Все ж Європа навіть для Орбана Європа - тут поважають демократичний вибір.
показати весь коментар
12.04.2026 22:42 Відповісти
+17
Once upon a time in moscow
показати весь коментар
12.04.2026 23:00 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Все ж Європа навіть для Орбана Європа - тут поважають демократичний вибір.
показати весь коментар
12.04.2026 22:42 Відповісти
Саме головне, ніхто не знаходиться при владі пожиттєво
показати весь коментар
12.04.2026 22:45 Відповісти
Це очевидна істина - бо людина смертна. І ліліпут сдохне.
показати весь коментар
12.04.2026 22:48 Відповісти
а лукашенко?
показати весь коментар
12.04.2026 23:11 Відповісти
В ЄС
показати весь коментар
12.04.2026 23:42 Відповісти
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
показати весь коментар
12.04.2026 22:42 Відповісти
Лайно кацапське.
показати весь коментар
12.04.2026 22:42 Відповісти
Однією брудною ротякою менше. Залишилося фіцу дострелити.
показати весь коментар
12.04.2026 22:43 Відповісти
Кажуть, фицо без орбана не дуже агресивний та послідовний, - все більш угорській жабі підгавкував, а сам проти всієї ЄС не попре. Аби там не присів хтось на "святе місце" чи Мадяр не з'явився "темною конячкою"...
показати весь коментар
13.04.2026 00:38 Відповісти
показати весь коментар
12.04.2026 22:44 Відповісти
Где же кружки?Выпьем с горя...
показати весь коментар
12.04.2026 22:57 Відповісти
Треба дочекатись повного підрахунку. Мажоритарка, + коаліція, може зробити Орбана сильним в опозиції, а Мадяра слабким прем'єром.
показати весь коментар
12.04.2026 22:45 Відповісти
Тепер він буде гадити інакше,але буде
показати весь коментар
12.04.2026 22:50 Відповісти
"Астанавітєсь" як на угрячій ?
показати весь коментар
12.04.2026 22:55 Відповісти
На жаль не володію
показати весь коментар
12.04.2026 23:00 Відповісти
Aljátok le!!!!
показати весь коментар
12.04.2026 23:32 Відповісти
Там питання чи буде у Мадяра конституційна більшість , чи ні ... "Сильної" опозицією орбан вже не буде ніколи , бо воно вже забуло як це бути в опозиції !!!
показати весь коментар
12.04.2026 23:06 Відповісти
Буде безумовно
показати весь коментар
12.04.2026 23:44 Відповісти
уголовные дела нового прокурора могут немного привести в чувство спонсоров партии орбана
показати весь коментар
12.04.2026 23:15 Відповісти
Вже ні. Не той розклад. 136 місць Мадяра проти нещасних 56 Фідесу (66% проти 29%) - коаліція навряд чи щось дасть.
показати весь коментар
13.04.2026 00:40 Відповісти
Тобто простий депутат в опозиції?
показати весь коментар
12.04.2026 22:46 Відповісти
А ****** вклав чимало сотень млн дол в орбана та сіярту, як своїх агентів з Угорщини в ЄС і НАТО!!!!
Інформаціі було чимало передано ними на мацковію!!!
Єрмак з татаровим і гетьманцевим, нервово всираються від реалій свого кінця…..!!!
показати весь коментар
12.04.2026 22:47 Відповісти
ще трамп свого золотого слова не сказав! ))
показати весь коментар
12.04.2026 22:47 Відповісти
"Ми перемогли в любому випадку»
показати весь коментар
12.04.2026 23:04 Відповісти
це все байден вкав перемогу! і зеленський)
показати весь коментар
13.04.2026 00:03 Відповісти
Він може тільки проковтнути. Чи виплюнути...
показати весь коментар
13.04.2026 00:41 Відповісти
Вот тєбє бабушка і юрьєв дєнь...
показати весь коментар
12.04.2026 22:48 Відповісти
Суши сухарі))
показати весь коментар
12.04.2026 22:51 Відповісти
Є в Угорщині мудрі люди. Був я в Угорщині в кінці 90-х років минулого сторіччя. І почув таке від старого угорця: "Марно НАТО з нами зв'язується. Усі хто з нами зв'язувався - Австрійська імперія, фашистська Германія, Радянський Союз - усі програли. І НАТО програє."
показати весь коментар
12.04.2026 22:52 Відповісти
Чекаємо на остаточні результати, а головне - на події, які будуть за ними.
Але якщо така розгромна перевага збережеться і після підрахунку всіх протоколів, то "поднімать народ" вже не наважаться, бо майже триразова перевага у голосах - це вже тільки силовим захопленням влади можна "вилікувати". Та й то - не гарантія, бо спільного кордону з руснею, завдяки ЗСУ, немає досі.
показати весь коментар
12.04.2026 22:52 Відповісти
Ой випʼю сьогодні. А тепер на нари жабу і начистіть йому хтось писка, можна отим білбордом з зображенням Зеленського
показати весь коментар
12.04.2026 22:55 Відповісти
А без цього не було нагоди випити ?
показати весь коментар
12.04.2026 22:56 Відповісти
Паска хіба не привід?
показати весь коментар
12.04.2026 23:01 Відповісти
Ні, я не релігійна. А от що жаба більше не буде звиздіти на Україну своїм чорним ротом і путінська шавка пролетіла на виборах, оце якраз привід а ще руда морда нахабно підтримувала жабу і теж хай втреться - ну хіба не свято.
показати весь коментар
12.04.2026 23:44 Відповісти
Почекайте. Той мадяр - темна лошадка
показати весь коментар
13.04.2026 00:04 Відповісти
Німецький телевізор не брехав.
показати весь коментар
12.04.2026 22:55 Відповісти
фото на заставці "орбан нюхає палець" - це зачот!
https://www.youtube.com/watch?v=z0BlQs2BNOM
показати весь коментар
12.04.2026 22:56 Відповісти
Трамп, ввіді вайска!!!!!!!!
показати весь коментар
12.04.2026 22:56 Відповісти
Once upon a time in moscow
показати весь коментар
12.04.2026 23:00 Відповісти
Хаменей наче теж милив лижі, але щось пішло не так.
показати весь коментар
12.04.2026 23:12 Відповісти
Фізичний стан не дозволяє. 😁
показати весь коментар
13.04.2026 00:33 Відповісти
місце для трампа це лишилося?
показати весь коментар
13.04.2026 00:05 Відповісти
Пох у пуйла залишились його Бабіш з Чехії і Фіцо з Словаччини щоб лобіювати його інтереси... проблема в ЄС не тільки в Орбані, а в системі управління, де пуйло маючи можливість купити одного з членів, може блокувати рішення більшості.
показати весь коментар
12.04.2026 23:00 Відповісти
Бабаш і Фіцо не зможуть нічого зробити- не той кампот! все тепер буде добре. Еврокомісія вже бухає
показати весь коментар
13.04.2026 01:00 Відповісти
А є якась гарантія, що Петеру Мадяру не занесли і не "порадили" , як треба поводити себе "правильно"?
показати весь коментар
12.04.2026 23:02 Відповісти
Час покаже.
показати весь коментар
12.04.2026 23:10 Відповісти
Одним Вітєю в Ростові більше.
показати весь коментар
12.04.2026 23:03 Відповісти
Я б не плекав ілюзій щодо різаої зміни ставлення угорців до України. Мадяри залишилися мадярами. Тими, що у 1943-му спалили українську Корюківку, будучи союзниками Гітлєра під час Другої світової війни, спаливши дотла 1290 будинкіа і вбивши біля 7000 мирних жителів. Це ті ж мадяри, які щалили україн ькою кров'ю Закарпаття, знищивши Кпрпатську Україну. Це ті ж родичі кацапських угро-фвнів з тією ж кров'ю у жилах. Як писав Я. Гашек у романі про Швейка:
Водічка: «- Одне слово, мадяри - бестії... З ними, брате, треба вухо гостро тримати».
Не треба забувати, що Мадчр був у партвї Орбана "Фідес", а отже поділяв її ідеологію і вицшов звідти після особистого конфлікту з Орбаном, а не через зміну світоглядних переконань. Можливо він просто захотів стати новим молодим Орбаном.
показати весь коментар
12.04.2026 23:04 Відповісти
Гірше точно не буде !!!

Й головне -- Мадяр сваритися з Брюселем не буде й залюбки проголосує за 90млд. евро для України й ЗСУ ... Польша ж голосує , а там теж є такий Карель Навроцький ...
показати весь коментар
12.04.2026 23:11 Відповісти
Генетично, вони вже звичайні європейці. Все угро-фінське, давно розчинилося
показати весь коментар
12.04.2026 23:47 Відповісти
😊 Ні! Тому і протиставляють себе ЄС, розвалюючи його зсередини. Заодно тягнуться до інших угро-фінів - кацапських.
показати весь коментар
13.04.2026 00:01 Відповісти
Генетика мадярів (угорців) - це поєднання уральського (фінно-угорського) коріння, тюркського впливу та глибокої асиміляції з європейським (слов'янським та іншими) населенням Карпатського басейну. ******* угорці генетично близькі до сусідніх європейських народів, маючи лише невелику частку генів предків-кочовиків IX століття.

Ключові аспекти етногенезу:

Походження: Предки угорців мігрували у IX ст. (895/896 рр.) з Приуралля та Причорномор'я, очолювані племенами мадярів (одне з 7 провідних племен).
Генетичний маркер: У завойовників IX століття виявлено гаплогрупи C2-M217 (типова для азійських народів) та R1a (поширена в Євразії).
Асиміляція: На час приходу до Паннонії угорці (близько 400 тис.) поглинули місцеве слов'янське населення (близько 200 тис.), що суттєво вплинуло на ******** генофонд.
*******сть: Генетично ******* угорці є переважно європейцями, а фіно-угорський елемент переважає у мові, а не в ДНК.
Генетика мадярів демонструє складний процес: прийшовши як тюрксько-угорська орда, вони стали європейською нацією завдяки змішуванню з місцевим населенням.
показати весь коментар
13.04.2026 00:18 Відповісти
До чого тут генетика? Я про ментальність і духовну традицію.
показати весь коментар
13.04.2026 00:34 Відповісти
Розслабся. Еврокомісія вже бухає А пика Зеленського і Мадяра разом гна бігбордах по всій Угорщині вже сниться тамощнім мешканцяи- Орбан постарався
показати весь коментар
13.04.2026 01:02 Відповісти
Навіть орбан привітав опонента. А тепер пригадайте, як поводило себе руде чмо, коли Байден переміг, такого цирку ще ніхто не організовував, хоча було не до сміху під час атаки на Капітолій. І попри все те безголові американці знов його обрали. Загадка століття.
показати весь коментар
12.04.2026 23:08 Відповісти
Тобто риголювотина в листопаді-грудні 2004 була права ?!
Байден переміг виключно через голосування 10 млн по почті - система вкрай непрозора .
У 2005 році в переголосуванні (3-й тур) головне , що там було : скасування "надомників" . А ось 2010 році між першим й другим туром навпаки - повернули "надомників" в Херсоні 30% так проголосувало й 99% за ібуковича .
Й через сумнівну перемогу цього кріміналітету ми й отримали Крим й під Донбасу в 2014 році , а зараз йще частину Запоріжської й половину Херсонщини .
Требо було й 2010 робити Майдан ... але ж Ющ виступив захістником фальсіфікатора !!!
показати весь коментар
12.04.2026 23:27 Відповісти
це твої дуски. Система вкрай прозора і США відпрацьована до ідеалу. Ти моженш у неї не вірити тільки якщо ти руський. Сам Трамп недавно по поштв=іпроголосував за конгресмена штату свого округу де його маєток Маролаго
показати весь коментар
13.04.2026 00:32 Відповісти
Это отличная новость, просто Супер! И не помогли этой твари ни путин ни Вэнс ни Трамп ни Нетаньяху.. )
показати весь коментар
12.04.2026 23:18 Відповісти
Головне, щоб "лідер світу", не включив свою "дипломатію" і не зруйнував відносини з новою владою...
показати весь коментар
12.04.2026 23:18 Відповісти
А трампу можна й неказати, він вже забув шо таке Угорщина...
показати весь коментар
12.04.2026 23:27 Відповісти
Это фейк!
Победил Орбан!
Ему помогал Путлер, а там, где Путлер - победа!
Другу Виктору помогал Трамп, а там, где Трамп - блестящая, сокрушительная и сказочная победа!!!
показати весь коментар
12.04.2026 23:27 Відповісти
...нарешті
показати весь коментар
12.04.2026 23:38 Відповісти
показати весь коментар
12.04.2026 23:39 Відповісти
Будет кому возглавить совет директоров "газпрома".
показати весь коментар
12.04.2026 23:56 Відповісти
це цвях у труну пині.... черговий... скільки плішиве падло вгатило в цю харю.... ну, лаптям не звикати купувати всякий непотріб....