7832 відвідувача онлайн

Іран пообіцяв відправити кораблі США "на дно" у разі блокади портів

Іран заявив, що знищить російські кораблі

В Ірані заявили про жорстку відповідь у разі спроби США заблокувати іранські порти.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться у матеріалах Sky News.

Заява пролунала на тлі різкого загострення між Тегераном і Вашингтоном після оголошення США про початок морської блокади іранського узбережжя та погроз застосування сили.

"Будь-які кораблі Військово-морських сил США, які спробують блокувати порти Ірану, будуть відправлені на дно моря", — заявив член Комітету із зовнішньої політики та національної безпеки Ірану Аладдін Боруджерді.

Загострення між США та Іраном

У Тегерані наголошують, що Вашингтон не має реальних можливостей для реалізації блокади. Представники іранської влади також заявляють, що подібні дії можуть призвести до масштабної ескалації в регіоні.

Окремо іранський політик зазначив, що країни НАТО не підтримають подібні військові кроки США. Це, за його словами, обмежує можливості Вашингтона у реалізації операції.

Позиція США та розвиток ситуації

Раніше президент США Дональд Трамп попередив про знищення будь-яких іранських кораблів, які наближатимуться до зони обмежень.

У Вашингтоні заявляють, що обмеження можуть стосуватися не лише військових, а й комерційних суден, які пов’язані з фінансовими схемами Ірану. Також американська сторона наголошує на можливій підтримці союзників у забезпеченні безпеки судноплавства.

Попри це ЗМІ пишуть, що США та Іран зберігають канали комунікації навіть після невдалого раунду переговорів у Пакистані, який не приніс прориву. У Вашингтоні зазначають, що діалог триває, хоча позиції сторін залишаються складними.

Топ коментарі
+6
Це цирк
показати весь коментар
13.04.2026 22:44 Відповісти
+5
Іран-блокуємо протоку ! Трамп-зафігачу вас нафіг якщо будете блокувати !!
A few moments later
Трамп-блокую протоку ! Іран-зафігачимо усі ваші кораблі, якщо будете блокувати !!

Хоч це й не смішно, але виглядає саме так, дичина якась.
показати весь коментар
13.04.2026 22:52 Відповісти
+4
а ще вони всю Галактику пообіцяли захопити!... но потім...
показати весь коментар
13.04.2026 22:45 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Це цирк
показати весь коментар
13.04.2026 22:44 Відповісти
І циркач у Вашингтоні запостив себе у вигляді Ісуса, вилаяв папу Римського. Ці аятолли самашедші, але з аллахом принаймні себе не ототожнювали. Це дурдом. І всі ненормальні гуляють без обмежень.
показати весь коментар
13.04.2026 23:12 Відповісти
а ще вони всю Галактику пообіцяли захопити!... но потім...
показати весь коментар
13.04.2026 22:45 Відповісти
Добре сміється той , хто сміється останнім .... щось кацапи із своїми чорноморськими коритами вже регочуться на кутні , думаєш що американські кораблі інакше тонуть аніж кацапські коли їх продірявити ? ((
показати весь коментар
13.04.2026 23:45 Відповісти
- США та Іран продовжують переговори попри загострення, - ЗМІ
- Іран пообіцяв відправити кораблі США "на дно" у разі блокади портів.
Гарні переговори 🤣🤣🤣
показати весь коментар
13.04.2026 22:46 Відповісти
Авіаносець "Джордж Буш" з групою підтримки вже увійшов в Середземне море. І своїми засобами вже дістає Іран і протоку.
показати весь коментар
13.04.2026 22:48 Відповісти
И что с того?
Он способен уничтожать подводные мины? - Нет.
Или сбивать ракеты летящие с берега Ирана по кораблям в Ормузском проливе? - Нет.
Они привезли пехотинцев для наземной операции? - Тоже нет.
Хотят отремонтировать авианосец в итальянском порту? - Италия запретила.

Так что с того, что этот авианосец вошёл в Средиземное море?
показати весь коментар
13.04.2026 23:27 Відповісти
Наносити удари, і прикривати кораблі від ударів. Якраз це його основна робота. Правда деяким експердам, як бачу, це смішно, і безглуздо. З чим і поздоровляю.
показати весь коментар
13.04.2026 23:35 Відповісти
Поздоров себе краще з тим , що інший американський авіаносець кудись від берегів ірану зашухерився без пояснення причин , а байочка про несуттєву технічну пожежу на борту так нічим і не була підтверджена.
показати весь коментар
13.04.2026 23:48 Відповісти
Наносити удари, і прикривати кораблі від ударів.
Повторяю вопрос: чем авианосец в Средиземном море может помочь кораблям в Ормузском проливе с защитой от мин и ракет?
Это не смешно. Это вопрос, который я задаю Вам всерьёз.
показати весь коментар
14.04.2026 00:39 Відповісти
Так оказывается, что у Трампа нет карт.
показати весь коментар
13.04.2026 22:49 Відповісти
Іран-блокуємо протоку ! Трамп-зафігачу вас нафіг якщо будете блокувати !!
A few moments later
Трамп-блокую протоку ! Іран-зафігачимо усі ваші кораблі, якщо будете блокувати !!

Хоч це й не смішно, але виглядає саме так, дичина якась.
показати весь коментар
13.04.2026 22:52 Відповісти
так выглядит прикрытие инсайдерской торговли на бирже
показати весь коментар
14.04.2026 02:00 Відповісти
Чи будуть американці топити китайські танкери, які йдуть з Ірану? Ми запасаємося попкорном. путлер відкриває черговий ящик шампанського.
показати весь коментар
13.04.2026 22:52 Відповісти
Нічого Іран з флотом США не зробить, це не дірки у танкерах БПЛА пробивати. Будуть забирати їх нафту аж бігом. Як в Венісуелі.
показати весь коментар
13.04.2026 22:53 Відповісти
танкер з нафтою - це не флот США. А той флот їм нахєр не здався.
показати весь коментар
13.04.2026 23:20 Відповісти
Иран обещал топить именно флот США, а не танкеры
показати весь коментар
13.04.2026 23:31 Відповісти
полотєнцам вірити - це як вірити кацапам. Флот вони топити не будуть. Просто будуть контролювати прохід танкерів по своєму бажанню, з метою "обілечування" за гроші тих, кого забажають.
показати весь коментар
13.04.2026 23:55 Відповісти
Це тобі іранці особисто так пояснили , чи сам надумав ?
показати весь коментар
14.04.2026 00:05 Відповісти
ні, формальною логікою навіяло.
показати весь коментар
14.04.2026 00:31 Відповісти
"Нічого Іран з флотом США не зробить"..... я кацапскій ваєнний карабль ..... Нічого не нагадує ?
показати весь коментар
14.04.2026 00:03 Відповісти
Сьогодні рівно чотири роки, як те корито відправилося досліджувати дно Чорного моря.
показати весь коментар
14.04.2026 00:22 Відповісти
на прекрасних переговорах в пакистані, ,штати та іран покажуть один одному на картах всі направлєнія по яким будуть наноситись обмін ударами. вони й карти з собою привезли. ))
показати весь коментар
13.04.2026 23:03 Відповісти
Вже біжу за попкорном. Це буде прекрасний епізод цієї прекрасної війни після її прекрасного завершення прекрасною перемогою...
показати весь коментар
13.04.2026 23:06 Відповісти
обещать не значит трахнуть
показати весь коментар
13.04.2026 23:14 Відповісти
Трамп каже, що Іран подзвонив сьогодні вранці і хоче укласти угоду всі ринки США показують сильний ріст враховуючи спад ескалації і ймовірне завершення війни.
показати весь коментар
13.04.2026 23:32 Відповісти
Думаю, тут кожен другий мріє щоб Асашай отримали в пику, були биті "новим перД-Харбором", щоб трохи привести їх до тями...
Ну побачимо... Чи вирішать вони проблему сумашедшаго діда, чи покатають його в Даллас..