12594 відвідувача онлайн

Не хочу вступати з ним у дискусію, але я проти війни, - Папа Римський відповів на критику Трампа

Папа Римський Лев XIV

Папа Римський Лев XIV заявив про намір і надалі засуджувати війну на Близькому Сході, попри різку критику з боку президента США Дональда Трампа.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це він заявив у коментарі Reuters.

Що каже Папа Лев про нападки Трампа?

"Я не хочу вступати з ним у дискусію. Я не думаю, що посланням Євангелія можна зловживати так, як це роблять деякі люди. Я продовжуватиму голосно виступати проти війни, прагнути сприяти миру, сприяти діалогу та багатостороннім відносинам між державами для пошуку справедливих розв’язань проблем", - зазначив понтифік.

Як повідомлялося, Трамп назвав Папу Римського "жахливим у зовнішній політиці" та заявив, що не є його прихильником.

Що передувало?

  • Раніше Папа Римський закликав світових лідерів припинити збройні конфлікти та зосередитися на мирі.
  • Під час традиційного звернення до дипломатичного корпусу Ватикану Папа наголосив, що у сучасному світі війна дедалі більше витісняє дипломатію, і засудив держави, які роблять ставку на силові сценарії.
  • Ці заяви викликали невдоволення у США. За інформацією джерел, Пентагон викликав апостольського нунція у США, кардинала Крістофа П’єра, для пояснень.
Топ коментарі
+10
Марк Твен: «Никогда не спорьте с идиотами. Вы опуститесь до их уровня, где они вас задавят своим опытом».
показати весь коментар
13.04.2026 13:37 Відповісти
+3
Дискусія з невігласом? Це тільки наш потужний вміє
показати весь коментар
13.04.2026 13:20 Відповісти
+3
"Если бы сейчас была дискуссия, я доказала бы..."©
показати весь коментар
13.04.2026 13:23 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Папа Римський заявив, що не боїться Трампа, який розлютився через критику війни в Ірані
показати весь коментар
13.04.2026 13:15 Відповісти
Воно то так, як по писанію, але ж Банк ВАТІКАНУ і рахунки у ньому воєнних злочинців …
Священно служителі, теж чєлавєкі…, не духом Святим харчуються, смертні… грішні… Але «десятину» приймають регулярно і від різних … сум та осіб….
показати весь коментар
13.04.2026 13:18 Відповісти
Не заболтуй тему. Ти особисто бачив ті " рахунки", чи скабєєва розказала?
А то, що війну,на близькому сході потрібно принпиняти- медичний факт. Не кажучи вже щоб карло- пу також її припинив.
показати весь коментар
13.04.2026 13:24 Відповісти
Зараз тут австрійці розберуться з іспанцями і розкажуть як буде краще для України.....
показати весь коментар
13.04.2026 13:53 Відповісти
Вася, ти переплутав, тут мова за Ватикан. Тобі на іноу гілку...
показати весь коментар
13.04.2026 15:27 Відповісти
Цей Папа всьо! - давайте наступного - Трамп
показати весь коментар
13.04.2026 13:20 Відповісти
Дискусія з невігласом? Це тільки наш потужний вміє
показати весь коментар
13.04.2026 13:20 Відповісти
Портніков сказав вчора шо Зеля правильно крив Трампа в Білому домі
показати весь коментар
13.04.2026 13:22 Відповісти
єдине про що забуває пан Портников, так це про те, що Келлог наполегливо відмовляв зеленського від самої цієї зустрічі, кажучи про те, що для неї ще зарано й трамп цієї зустрічі не бажає.
але зеленському з єрмаком тоді дуже кортіло зустрітись з трампом. результат всі бачили.
показати весь коментар
13.04.2026 16:13 Відповісти
може папа лев дивиться зверху на трампа як на крісу! навіть як на мишу! ))
показати весь коментар
13.04.2026 13:20 Відповісти
Як там у Святому писанні - "На все воля Божа". Якась недобра та воля якщо у створеному Богом світі створені Богом люди вбивають одне одного
показати весь коментар
13.04.2026 13:22 Відповісти
"Если бы сейчас была дискуссия, я доказала бы..."©
показати весь коментар
13.04.2026 13:23 Відповісти
показати весь коментар
13.04.2026 13:31 Відповісти
Він поступив як і Макрон, навіщо вступати в дискусію з пустомелею.
показати весь коментар
13.04.2026 13:34 Відповісти
З дурнями не сперечаються, а з трампонутим тим більше
показати весь коментар
13.04.2026 13:36 Відповісти
Марк Твен: «Никогда не спорьте с идиотами. Вы опуститесь до их уровня, где они вас задавят своим опытом».
показати весь коментар
13.04.2026 13:37 Відповісти
Та в морду йому, в морду! Мортал комбат влаштуйте у Ватикані!

показати весь коментар
13.04.2026 13:57 Відповісти
Папа Римський може в якості "дискусії" відлучити Трампа від церкви , як демона і рудого єретика ... певен - в МАГА це оцінять з повна !
показати весь коментар
13.04.2026 14:05 Відповісти
Куди не плюнь - у трампа кругом невдача та вороги. Навіть вже Папа, американець до речі, не такий. Не пощастило трампу з планетою
показати весь коментар
13.04.2026 15:46 Відповісти
https://www.ponomaroleg.com/madyar-tramp-i-novyj-politicheskij-razvorot-v-vengrii/ Олег Пономарь:
Трамп опубликовал пост с изображением себя в образе Христа. Он резко раскритиковал Папу Римского Льва XIV, осудив его позицию по поводу войны с Ираном и заявив, что тот абсолютно некомпетентен в вопросах внешней политики. .... "Папа Лев СЛАБ в борьбе с преступностью и ужасен во внешней политике. И я не хочу Папу, который критикует президента Соединённых Штатов", - написал Трамп, добавив, что не хочет папу, который считает нормальным, что Иран имеет ядерное оружие, или который считает ужасным то, что Америка атаковала Венесуэлу.
Я бы с удовольствием согласился с Трампом, мне тоже не нравится этот Папа Лев, который не может сказать, кто агрессор, а кто жертва агрессии в Украине и призывает молиться за обе стороны войны в Украине.
Но есть одно "НО": Не Трампу, который также уравнивает Россию и Украину в этой войне, об этом говорить.
показати весь коментар
13.04.2026 15:48 Відповісти