12864 відвідувача онлайн

Ердоган різко розкритикував Ізраїль і пригрозив військовими діями

Ердоган пригрозив Ізраїлю

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган різко розкритикував дії Ізраїлю, звинувативши його у злочинах проти цивільного населення в Палестині та Лівані.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться у публікації The Jerusalem Post.

Турецький лідер заявив, що Ізраїль ігнорує міжнародні норми та продовжує завдавати ударів по мирному населенню, попри заяви про припинення вогню.

"Кривава мережа геноциду продовжує вбивати невинних дітей, жінок та мирних жителів без жодних правил чи принципів", — наголосив Ердоган.

Погрози військового втручання

У своїй заяві Ердоган також допустив можливість військових дій з боку Туреччини. Він провів паралелі з попередніми операціями Анкари за кордоном і підкреслив, що країна має достатній потенціал для подібних кроків.

За його словами, Туреччина повинна бути достатньо сильною, щоб протидіяти діям Ізраїлю в регіоні. Такі заяви свідчать про подальше загострення риторики між країнами.

Реакція Ізраїлю та дипломатичний контекст

На слова Ердогана різко відреагував міністр у справах спадщини Ізраїлю Аміхай Еліягу. Він звинуватив Туреччину у подвійних стандартах і назвав турецького президента "мегаломанічним диктатором".

Паралельно тривають дипломатичні спроби знизити напругу. Адміністрація Дональда Трампа разом з урядом Лівану звернулася до Ізраїлю з проханням призупинити авіаудари по позиціях угруповання Хезболла.

За інформацією Axios, цей крок розглядається як "жест доброї волі" перед переговорами між Ізраїлем і Ліваном, які мають відбутися найближчим часом у Вашингтоні.

Топ коментарі
+18
То що Ізраїль веде обстріли житлових кварталів вже декілька неділь - це медичний факт. Якими б ціяльми це не обгрунтовувалось.

Саме дурне у цьому- ніякого реального результату це не дасть. В Газі воювали 1,5 року, знищили масу житла і людей. І що? Як був Хамас, так і залишився. А Ліван це ціла країна.
Крім промоушн Нетаньягу на вибори- більш ніякого змісту
показати весь коментар
14.04.2026 00:54 Відповісти
+15
А що Єрдоган не так сказав? Знищення населення Лівану заради рейтингів Нетаньягу? Масова5і обстріли житлових кварталів вже декілька тижнів..
показати весь коментар
14.04.2026 00:57 Відповісти
+14
ще одне воєвниче лайно прокинулось *****,ці дементні недодиктатори ******* *****-краще займися власною економікою півень ****** ****
показати весь коментар
14.04.2026 00:25 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Ось не дають євреї спокійно вибухати "шахідам" ....то їм гучно, то їм лячно...А туркам - феєрверк! Хайль Ердоган!
показати весь коментар
14.04.2026 03:17 Відповісти
Такі ж самі подвійні стандарти дуже легко і в Ізраїля знайти, хто б говорив... Мутки з росією, підтримка орбана і далі по списку.
показати весь коментар
14.04.2026 04:37 Відповісти
Про злочини Ізраїля регулярно пише така собі CNN. Но деякі дописувачі включают дурака.
показати весь коментар
14.04.2026 06:27 Відповісти
Авжеж, та вдають, шо у них коротка пам'ять. Ізраїль у 67-му за негласної підтримки Штатів мирних голубів пускав. У результаті з їхнього боку загинуло менше однієї тисячі вояків, а з боку сил союзників більше, приблизно, 20 тисяч...
Ну, й коротко про те, хто ж там був винен: восени того ж 1967-го року радбез оон ОДНОГОЛОСНО ухвалили резолюцію про негайне виведення ізраїльських військ з окупованих територій. Але ж ізраїльтяни керуються відомим прислів'ям: переможців не судять.
П.С. тут нам "очевидці" розповідають про смажених немовлят у мікрохвильовках... Це ми вже колись чули, лише з тією різницею, шо там були распятиє мальчікі в красних трусіках.
Брехня та бабло керує світом...
показати весь коментар
14.04.2026 09:45 Відповісти
Ще одного дідугана попердолило.
Путін - цар ***** І.
Трамп - король Педофіл та 3,14дорас І.
Ердоган - султан .... І?
показати весь коментар
14.04.2026 06:31 Відповісти
а чому немає заяви до бункерного ***** . та тварюка кожен день бомбить пологові будинки . багатоповерхівки . енергооб.єкти . лікарні . пасажирські потяги . ---- ердоган у тебе вибірковий підхід до воєнних злочинців ??? чи релігія не така ??? чи може сциш сказати на увесь світ що ***** мразь і злочинець такий точно як гітлер . ти ердоган можеш обурюватися скільки завгодно а ізраіль як бомбив ліван так і бомбитиме бо за спиною натаньяхи стоіть додік тампон з великою ядерною ялдою
показати весь коментар
14.04.2026 07:03 Відповісти
Ізраїль Україні по меншій мірі - не товариш.
Підтримка орди, відмова в допомозі зброєю, заборона постачання зброї іншими країнами, підтримка технологіями обладнанням та зброєю орди, надання притулку та переховування злочинців, які скоїли злочини в Україні...
Так що нехай турки трохи зібють пиху у євреїв - неофашистів.
показати весь коментар
14.04.2026 07:29 Відповісти
Ізраїль давно вже перетворився з жертви на агресора.Він вже воює не за свою незалежність,а за території і гегемонію у регіоні.Він зачищає життєвий простір для ізраїльтян,а це різновід нацизму,який називали колись сионізм,але чомусь призабули це слово.Дії натаньяху грають на руку кремля.Не забувайте,що натаньяху єдиний лідер країни демократичного світу,який їздив до москви на победобесіє, вже під час війни в Україні, і красувався з колорадкою і дідом на палці.❤️🇺🇦❤️
показати весь коментар
14.04.2026 08:33 Відповісти
А чого ви не згадуєте пісяграя, який висвітлював свою країну як повію? 😆
показати весь коментар
14.04.2026 11:31 Відповісти
Тому що тема не про нього❤️🇺🇦❤️
показати весь коментар
14.04.2026 13:11 Відповісти
Війна в Україні почалась 20.02.14., а бібі був на победобесії 09.05.18.Йому не треба переживати за те,що він агент кремля.Ізраїль постійно отримує допомогу від США на свою агресію проти арабів,відриваючи цю допомогу від України,котра захищається.❤️🇺🇦❤️
показати весь коментар
16.04.2026 07:25 Відповісти
Не підгорай,москалику❤️🇺🇦❤️
показати весь коментар
16.04.2026 07:50 Відповісти
Ізраїль в Хайфі, зараз, прийняв 43тис.т. зерна,яке привезло російське судно з окупованної частини України.Тобто торгує з рашкою ще і награбованим у українців.А ти кажеш "бред собачий".Слідкуй за руками свого "бібі".❤️🇺🇦❤️
показати весь коментар
16.04.2026 07:57 Відповісти
До слова,наше МЗС вимагало у Ізраїлю арешта російського судна,що привезло крадене українське зерно до Хайфи,але його вчора відпустили і заявили,що вже пізно щодо арешту.Про прибуття цього судна до Хайфи було відомо за два тижні.Отакі друзяки з "ізраїльських товарісчей"🤡🇮🇱🤡🇷🇺🤡🤣🤣🤣❤️🇺🇦❤️
показати весь коментар
17.04.2026 09:14 Відповісти
Кому не в падло, почитайте П.Штепу "Московство", історія повторюється і повторюється. І діючі особи ті ж самі...
показати весь коментар
14.04.2026 10:03 Відповісти
А прот русні пердоган щось скаже??
показати весь коментар
14.04.2026 10:27 Відповісти
Сторінка 2 з 2