8667 відвідувачів онлайн

Вступ України до ЄС не буде швидким процесом, - Мерц

Мерц про вступ України до ЄС

Канцлер Німеччини Фрідріх Мерц заявив, що членство України в ЄС є стратегічно важливим, але потребує часу та реформ.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це пише "Європейська правда".

Канцлер заявив, що Німеччина підтримує євроінтеграційний курс України, однак попередив, що процес вступу до ЄС не може відбутися швидко.

"Вступ України до ЄС стане стратегічним важливим кроком для більшої безпеки та для благополучної Європи", – додав канцлер.

Також Мерц закликав Україну продовжувати реформи, зокрема у сфері боротьби з корупцією, підкресливши їхню важливість для майбутнього країни.

"Кожен успіх цих реформ – це є крок в бік Європи. I одночасно, хочу це підкреслити, це є також в інтересах і Європи, і України", – наголосив він.

Що передувало?

14 квітня 2026 року, президент України Володимир Зеленський прибув з офіційним візитом до Німеччини.

Мерц заявив про нові пакети допомоги Україні, які включають ППО, далекобійну зброю та військові постачання.

Топ коментарі
+9
У нас уже зрозуміли що легше просто уехати у ваш ЕС кожному, хто має можливість, ніж чекати, коли Україна туди залізе з усіма громадянами.
показати весь коментар
14.04.2026 14:18 Відповісти
+8
Новина не актуальна, про ЄС і НАТО українці все зрозуміли
показати весь коментар
14.04.2026 14:20 Відповісти
+6
основна перешкода України - ЗЄлєнський !

.
показати весь коментар
14.04.2026 14:16 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Реформи нам тільки сняться - балаканина
показати весь коментар
14.04.2026 14:11 Відповісти
основна перешкода України - ЗЄлєнський !

.
показати весь коментар
14.04.2026 14:16 Відповісти
У нас уже зрозуміли що легше просто уехати у ваш ЕС кожному, хто має можливість, ніж чекати, коли Україна туди залізе з усіма громадянами.
показати весь коментар
14.04.2026 14:18 Відповісти
Новина не актуальна, про ЄС і НАТО українці все зрозуміли
показати весь коментар
14.04.2026 14:20 Відповісти
Ви там продовжуйте гинути, хорошогл настроєнія-міг би і так врізати правду-мату.
показати весь коментар
14.04.2026 14:26 Відповісти
точно не для дітей, як казав кулявлоб, і напевно, навіть не для внуків
показати весь коментар
14.04.2026 14:26 Відповісти
все заради "країни мрій" - країни пенсів як щита Європи
показати весь коментар
14.04.2026 14:27 Відповісти
Ruslana, видел ролики Яценюка которые показывали до Майдана. Наверно к каким-то выборам. Рассказывал только про ЕС. Он обещал рай на земле для всех и сразу, не только для детей.
показати весь коментар
14.04.2026 14:27 Відповісти
Та покажіть вже ту кляту домовленність глобального Заходу з Москвою де намальована карта розподілу на зони впливу і забудемо і про війну, і про моркву біля нашого рота, і про все інше. А то, курва, ми і друзі, і партнери, і все якось ніяк. Йдіть в сраку всі.
показати весь коментар
14.04.2026 14:29 Відповісти
Яка домовленніясть?Придурок ти!Такі,як ти обирають прокацапського тупого нарка ЗЕ і скиглять,чому ми не в ЄС.
показати весь коментар
14.04.2026 14:59 Відповісти
Та йдіть до сраки з вашим вступом. Якщо так піде далі, то ЄС сам трісне як гарбуз. В кожній з провідних країн Європи зріють свої орбани. У Франції рано чи пізно нарід таки вибере ЛєПеншу, в Німеччині свої нацики. В Болгарії скоро назріває. Під кожним кущем у Європі чекають свого часу праворадикальні партії. В Угорщині прийшов до влади орбан-лайт. Ніхто не хоче чути, що він насправді говорить... Буде так само як з НАТО. Коли ми виконаємо всі умови для вступу, самі НАТО і ЄС просто розваляться. Вихід Британії з ЄС був зразком легкості розвалу. Досі ніхто не може зрозуміти як це сталося і набуя...
показати весь коментар
14.04.2026 14:45 Відповісти
Вступа в ЄС не буде, але ви тримайтесь, доброго настрою.
показати весь коментар
14.04.2026 14:56 Відповісти
Читаю коменти і окуєваю.Виявляється це ЄС підсовують нам потужних лідорів,що зробили з країни корупційну клоаку і покликали в свій будинок війну!!!
показати весь коментар
14.04.2026 15:01 Відповісти
ЄС підтримує цих лідерів, бо фінансує уряди цих лідерів. Одно слово ЄС і завтра були б відповідні зміни, бо українська влада обвалиться без допомоги ЄС.
показати весь коментар
14.04.2026 15:15 Відповісти
Тобто це ЄС повинно прислати сюди своїх поліцейських, суддів, чиновників, і т.д.. щоб припинити усю цю срань, через яку Україну не поспішають приймати в ЄС? Їм ще одні Міндічі з Татаровими не потрібні - в них свої є.
показати весь коментар
14.04.2026 17:28 Відповісти
Тобто це ЄС повинен сказати, що українська влада не отримає більше грошей, поки всі злочини ТЦК не будуть розслідувані та покарані судами в законний спосіб. І на наступний день у нас будуть радикальні зміни від української влади. Але Заходу це не вигідно, оскільки безкоштовний український мобілізаційний ресурс економить дорогу західну зброю. Тому Захід - це фактично замовник злочинів ТЦК.
показати весь коментар
14.04.2026 18:23 Відповісти
Мудрому наріту місце в тайожному союзі.НАТО і ЄС зло!Велике майбутнє чекає мудрий наріт
показати весь коментар
14.04.2026 15:04 Відповісти
А чого можна було очікувати? Що країну, на чолі із зеленою бандою мародерів, із розтоптаною Конституцією, підконтрольними судами і "правопохоронними" органами, двушками на москву, розстраченим бюджетом на піар компанії, єдиний марафон та підживлення купи ОПівських блогерів, швидко приймут в ЄС? Потрібно спачатку це все підчистити. Саме не розсмокчеться.
показати весь коментар
14.04.2026 16:23 Відповісти
Як брали корумповану проросійську Болгарію до західних структур? Як незабаром там з'явиться абсолютно закацапська Сербія? Хто швидко прийняв до Заходу тоді ще абсолютно совкові бальтійські країни? І тисячі перепон для України яка вже ріками крові доказала прагнення. Як це пояснити? Тож Зеленський тільки чергова відмазка. Буде інший то в цю відмазку вставлять вже його призвіще.
показати весь коментар
14.04.2026 17:56 Відповісти