6759 відвідувачів онлайн

Лукашенко закликав чиновників мобілізуватися: Я як президент не знаю, до чого вас готувати

Лукашенко не знає, до чого готувати країну

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко закликав чиновників мобілізуватися, щоб "пережити ці складні часи".

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "БелТА", про це Лукашенко заявив на засіданні із чиновниками

Незрозумілі часи

"Нам треба мобілізуватися зараз, щоб пережити ці складні часи. До того ж незрозумілі часи. Я як президент не знаю, до чого вас готувати. Ось працюємо, щоб жити. Одне гасло: "Працюємо, щоб жити". Не просто вижити, а щоб жити. А що далі?" - заявив Лукашенко.

Він додав, що ніхто не знає, що буде далі, "що там утнуть сильні світу цього".

Що передувало

  • Нагадаємо, самопроголошений президент Олександр Лукашенко заявив, що Білорусь готується до війни, хоча офіційно виступає проти неї.
  • Крім того, як повідомляв раніше Цензор.НЕТ, у березні до Мінська приїжджав спецпредставник президента США Джон Коул, який зустрічався з Лукашенком. За підсумками переговорів він заявляв, що білоруський лідер нібито дає поради адміністрації США щодо війни в Україні.
  • Останнім часом Лукашенко також активізував міжнародні контакти. Зокрема, він відвідував КНДР, де зустрічався з Кім Чен Ином і обговорював розвиток військового та політичного співробітництва.
Топ коментарі
+11
Гарний учень Трампа. Наговорити всілякої ху..ні, роблячи розумний вигляд, звинуватити всіх , трохи зачекати і якщо все гаразд, то прикинутись "тормозом" і відмовитись від своїх слів.
показати весь коментар
14.04.2026 21:14 Відповісти
+6
Після втрати Орбана, ***** посилив тиск на Луку...
показати весь коментар
14.04.2026 21:24 Відповісти
+6
Брестська і Гомельська області це Україна.
Готуйтесь - вчіть мову і біографію Бандери
показати весь коментар
14.04.2026 21:25 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Куди вже далі - далі яйця не пускають
показати весь коментар
14.04.2026 21:11 Відповісти
Гарний учень Трампа. Наговорити всілякої ху..ні, роблячи розумний вигляд, звинуватити всіх , трохи зачекати і якщо все гаразд, то прикинутись "тормозом" і відмовитись від своїх слів.
показати весь коментар
14.04.2026 21:14 Відповісти
Після втрати Орбана, ***** посилив тиск на Луку...
показати весь коментар
14.04.2026 21:24 Відповісти
Брестська і Гомельська області це Україна.
Готуйтесь - вчіть мову і біографію Бандери
показати весь коментар
14.04.2026 21:25 Відповісти
шо то вы маловато берете..маловато будет!!! я думаю-вся беларусь-это Украина))) шоб *****...у старого киргиза в пельку Плешивому!
показати весь коментар
14.04.2026 21:27 Відповісти
Весна, потрібно мобілізувати на посадку бульби.
показати весь коментар
14.04.2026 21:29 Відповісти
Всім перодітись в чисте і підмитись. І як говорять проктологи: Вазелін ще треба заслужити.
показати весь коментар
14.04.2026 21:32 Відповісти
карти загубив. не знає з яких напрямків складні часи готують напад!
показати весь коментар
14.04.2026 21:34 Відповісти
показати весь коментар
14.04.2026 21:36 Відповісти
Карти він в мокві забуфф...там залишились, а ксерокопій не зробили...тепер фсьо пропало
показати весь коментар
14.04.2026 21:57 Відповісти
Готуй їх до шибениці. І себе з синами також.
показати весь коментар
14.04.2026 21:36 Відповісти
Одне гасло: "Працюємо, щоб жити". Джерело: https://censor.net/ua/n3610520

Друге гасло: "Бєларускій народ будєт жить плохо, но нєдолго".
показати весь коментар
14.04.2026 21:40 Відповісти
Не знаєш до чого готувати чиновників? Готуй їх до шашличків з бульбою.
показати весь коментар
14.04.2026 22:09 Відповісти
Скоро Вiктор на посадку картоплi прибуде (зi всим кабинетом, ага)! Усе буде зашибiсь!!
показати весь коментар
14.04.2026 22:09 Відповісти
я не знаю, к чему вас готовить.
И вряд-ли это с Орбаном связано. Это конкретное заявление безнадежности и невозможности что-либо противопоставить. . Може он шо-то знает про *****?
показати весь коментар
15.04.2026 00:58 Відповісти
Можливо на щось намікає, але не може прямо сказати...
показати весь коментар
15.04.2026 01:22 Відповісти
Це тільки в мене таке відчуття, що ця скотина просто скучає?? Увесь світ воює, а він бідний сидить вдома ,на нього ,підараса ,ніхто не нападає а так хочеться двіжухи???
показати весь коментар
15.04.2026 01:07 Відповісти
показати весь коментар
15.04.2026 01:19 Відповісти
чому нiхто не пише що бульбофюрар - ************?
показати весь коментар
15.04.2026 03:26 Відповісти