4505 відвідувачів онлайн

Остаточні результати виборів в Угорщині: "Тиса" здобула дві третини голосів

"Тиса" на чолі з Мадяром перемогла в Угорщині

Сьогодні, 18 квітня, Національне виборче бюро Угорщини оприлюднило остаточні результати парламентських виборів.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, результати опубліковано на сайті відомства.

Які результати

Так, згідно з результатами, партія "Тиса" здобула дві третини голосів.

За результатами підрахунку 100% голосів:

  • Партія "Тиса" на чолі з Петером Мадяром набрала 70,85% і матиме 141 зі 199 місць у парламенті.
  • Правляча коаліція партії "Фідес" та Християнсько-демократичної народної партії (KDNP) на чолі з прем'єр-міністром Віктором Орбаном набрала 26,13% голосів, забезпечивши собі 52 місця.
  • Ультраправа "Наша батьківщина" отримала 3,2% голосів і шість місць у парламенті.

Коментар Мадяра

Своєю чергою Мадяр прокоментував результати виборів, заявив, що це "безпрецедентна більшість" та "безпрецедентний мандат", які означають "велику відповідальність".

Вибори в Угорщині

Топ коментарі
+9
показати весь коментар
18.04.2026 22:47 Відповісти
+7
ЯКОГО БЛІН БАНКЕТУ?????

От дійсно є люди які думають як у нас не стане грошей то війна закінчиться. НІ - як у нас не стане грошей то РФ по тобі стрілятиме а у тебе патронів не буде щоб вистрілити у відповідь

ОТАК ЦЕ ПРАЦЮЄ.

А ще у нас не буде чим платити пенсії і зарплати бюджетникам. І так ЗЕ краде, але є ще фактор що у нас 1/4 країни в руїнах + на нас напала карїна економічно в 10 раз більша за нас
показати весь коментар
18.04.2026 22:53 Відповісти
+7
показати весь коментар
18.04.2026 22:54 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Орбан до свинюковича поїде?
показати весь коментар
18.04.2026 22:44 Відповісти
показати весь коментар
18.04.2026 22:47 Відповісти
А Мадура не вспів...
показати весь коментар
18.04.2026 22:50 Відповісти
Эх, сюи б ще агента краснова підсадити...
показати весь коментар
18.04.2026 22:51 Відповісти
То шо, тепер Зеля отримає 90 млрд на продовження банкету?
показати весь коментар
18.04.2026 22:49 Відповісти
ЯКОГО БЛІН БАНКЕТУ?????

От дійсно є люди які думають як у нас не стане грошей то війна закінчиться. НІ - як у нас не стане грошей то РФ по тобі стрілятиме а у тебе патронів не буде щоб вистрілити у відповідь

ОТАК ЦЕ ПРАЦЮЄ.

А ще у нас не буде чим платити пенсії і зарплати бюджетникам. І так ЗЕ краде, але є ще фактор що у нас 1/4 країни в руїнах + на нас напала карїна економічно в 10 раз більша за нас
показати весь коментар
18.04.2026 22:53 Відповісти
Ти шо не в Україні, не знаєшь що тут відбувається? Тут вже рашисти, буряти (хоч як називай) Зеленського бєспрєдєл мутять на бабки Європейців. Пугає він, клоун.
показати весь коментар
18.04.2026 23:04 Відповісти
Хай стріляють, у нас є гідна відповідь

А потім буде так


І війна закінчиться через втечу головний носіїв потужності та незламності.
показати весь коментар
18.04.2026 23:16 Відповісти
И не говори. Если бы не эти дурацкие миллиарды, пили бы сейчас балтику 9
показати весь коментар
18.04.2026 23:23 Відповісти
показати весь коментар
18.04.2026 22:54 Відповісти
велике питання чи поїде, якщо не доведуть держзраду і корупцію то не поїде.
показати весь коментар
18.04.2026 22:55 Відповісти
З резиденції Прем'єра точно поїде.
показати весь коментар
18.04.2026 23:05 Відповісти
Він вже спорудив маєток в Новій Ризі за 90 лямів. Втричі дорожче ніж гніздо старої рудої папуги в Мараларго.
показати весь коментар
19.04.2026 02:04 Відповісти
- До Януковича, гнида, в Ростов!
показати весь коментар
19.04.2026 00:17 Відповісти
Це звісно не 73%... Тьху, тьху, тьху.
показати весь коментар
18.04.2026 23:19 Відповісти
мадяр темна конячка, але все кращє ніж те неохайне опудало з ізвіліною посередині голови...
показати весь коментар
19.04.2026 00:13 Відповісти
Підсумки виборів - повітря вийшло з надутого Вітюші Кремльовського.
якщо на клітці слона написано носоріг - не вір очам своїм. Угорці не повірили. А де партія ********?
показати весь коментар
19.04.2026 02:10 Відповісти