8020 відвідувачів онлайн

Поліцейські після пострілів втекли, лишивши без допомоги постраждалу під час теракту в Києві: Клименко вимагає службового розслідування. ВIДЕО

Голова МВС Ігор Клименко дав доручення голові Національної поліції України Івану Вигівському провести службове розслідування щодо дій поліцейських під час теракту в Києві та надати всю інформацію у ДБР. 

Про це він повідомив у телеграм-каналі, інформує Цензор.НЕТ.

Реакція Клименка на дії окремих поліцейських

"Служити та захищати" - не просто гасло. Воно має бути підкріплене відповідними професійними діями. Особливо - в критичні моменти, коли від цього залежать життя людей. Результати та рішення службового розслідування у найкоротші терміни будуть оприлюднені Національною поліцією", - зазначив він.

Що передувало?

Варто наголосити, що наразі у телеграм-каналах поширюється відео, на якому зафіксовано, як двоє поліцейських, почувши постріли, тікають, залишивши без допомоги постраждалу людину.

Стрілянина в Києві

  • Нагадаємо, що 18 квітня у Голосіївському районі Києва невідомий відкрив стрілянину по людях. Після чого він увірвався у супермаркет та взяв заручників.
  • Його ліквідували під час затримання.
  • За останніми даними, відомо про 6 загиблих та понад 10 постраждалих.
  • Розпочато розслідування за статтею про терористичний акт.
Топ коментарі
+64
Досі ніхто не провів розслідування як менти тікали з міст 24.02.2022. Жодного розслідування!
показати весь коментар
19.04.2026 09:36 Відповісти
+61
Це не бабусь з петрушкою біля метро щемити
показати весь коментар
19.04.2026 09:22 Відповісти
+50
Спочатку вони втекли від фронту у поліцію.
показати весь коментар
19.04.2026 09:28 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Поліцейські після пострілів втекли, лишивши без допомоги постраждалу під час теракту в Києві: Клименко вимагає службового розслідування. ВТЕЧА ПОЛІЦАЇВ- .ЦЕ ЛИЦЕ "ЗЕЛЕНОЇ ВЛАДИ"КОТРА З 2019 РОКУ ЦИМ ЗАЙМАЄТЬСЯ НА ПОСТІЙНІЙ ОСНОВІ
показати весь коментар
19.04.2026 10:30 Відповісти
Для чого набирати дівчат у поліцейські, якщо від них толку як з козла молока !!!
показати весь коментар
19.04.2026 10:31 Відповісти
Ну чому так зразу? Користі з мадам поліцейських хоч відбавляй.
https://youtu.be/LmN5sUNlBcI?si=tk3kRi8xTtYvzRsS
👮🏻‍♀️"Мадам Бєспрєдєл" - поліцейська, яка знущається з водіїв!
показати весь коментар
19.04.2026 10:36 Відповісти
Деякі думки ... Може в цому причина, коли
Володимир Зеленський 12 лютого 2022 року відвідав Херсонщину. Президент спостерігав, як проходять навчання МВС України. Вони відбувалися на території Каланчака та Новоолексіївки.
Тобто, за 12 днів до кацапського повномасштабного вторгнення, зєрмачня відводить ЗСУ з південного напрямку, розміновує мости, територію прилеглу до лінії розмежування з територією окупованого Криму, не проводить навчання ЗСУ, а проводить навчання мусорів, котрі УВАГА, навчаються, як гамселити українських громадян під прапорами Європи та держави Україна !!!!
показати весь коментар
19.04.2026 10:32 Відповісти
Комусь вже пора у відставку.
показати весь коментар
19.04.2026 10:34 Відповісти
На "чнрвону" зону.
показати весь коментар
19.04.2026 11:23 Відповісти
усім
показати весь коментар
19.04.2026 13:12 Відповісти
Мужні співробітники поліції виявили особу, яка перебуває у розшуку ТЦК, та були змушені застосувати швидкі кроки для її затримання. Обов'язок кожного громадянина захищати державу є головним, тому будь-які маніпуляції лише підіграють ворогу та діють проти ЗСУ.
показати весь коментар
19.04.2026 10:35 Відповісти
... втекли у 22 році ,...
показати весь коментар
19.04.2026 10:35 Відповісти
ще раніше у 14- му....
показати весь коментар
19.04.2026 13:16 Відповісти
клименку досить грати в дурня, за роки правління зелених опаришів відбулася цілком передбачувана метаморфоза: поліція --- поліцаї ---- мусорня. Сьогодні мусорня виконує дві основні функції - відловлює на фронт свіже гарматне м'ясо і кришує весь незаконний бізнес в країні (наркотики, проституція, віджим чужого бізнесу, торгівля зброєю, гральний бізнес тощо). По-суті, сьогодні це головна організована злочинна група в державі.
показати весь коментар
19.04.2026 10:39 Відповісти
Тут чітко видно, що вони відводили вогонь від постраждалої.
Ось чому вони побоялися відкрити вогонь у відповідь, це вже питання. Напевно, зашуги такі, що вони навіть пістоль бояться діставати для свого захисту.
показати весь коментар
19.04.2026 10:40 Відповісти
Русинова грохнуть не побоялись.
показати весь коментар
19.04.2026 12:45 Відповісти
Так вони навченi тiльки заламувати трактористiв разом з ТЦКшниками....Вся суть мусорнi- в цьому ролику.....
показати весь коментар
19.04.2026 10:44 Відповісти
Ну это же не ухилесов штормить) по ходу мусора подумали что таки НАЧАЛОСЬ и пора традиционно прятаться за угол и кричать оттуда - Милиция з народом! А с каким народом там уже время покажет. Пока на станет понятно кому честь отдавать и кто главный. Как они научились это делать ещё с 2004 года. Это к слову что будет если начнется хоть малейшее гражданское сопротивление. Тцкуны исчезнут с улиц первыми на ходу переодеваясь по гражданке, ну а полиционеры и так понятно. Так что за гражданскую войну можно не переживать точно. Граждане в одном окопе сидят. В другом окопе касапы и вот эти вот.
показати весь коментар
19.04.2026 10:49 Відповісти
Може вони знали, що терорист народився в москві. У багатьох мусорів є велика непереборна тяга переходити на бік ворога. Бо по своїй суті це антинародна структура, обслуга компрадорського режиму.
показати весь коментар
19.04.2026 10:50 Відповісти
Нічого собі! Оце сцикуни в нашій поліції! Таких навіть на війну відправляти страшно - втечуть або зрадять...
показати весь коментар
19.04.2026 10:52 Відповісти
У мусорів давати стрєкача звична справа, точно так бігли з Сум, Чернігова, Херсону
показати весь коментар
19.04.2026 10:52 Відповісти
Питання короткостволу для самозахисту та змін відповідного законодавства вже завно перезріла.
показати весь коментар
19.04.2026 11:02 Відповісти
Поставив лайк. Але ж мабуть не бабуся буде відстрілюватися.

До речі. Який ствол був у придурка ?
показати весь коментар
19.04.2026 11:30 Відповісти
Карабін під пістолетний патрон.
показати весь коментар
19.04.2026 11:58 Відповісти
Кал Тек. Значить мені не здалося.
показати весь коментар
19.04.2026 13:00 Відповісти
А клименко що робить у поліції?
Теж захоаався від війни ?
показати весь коментар
19.04.2026 11:06 Відповісти
Потужні👍
показати весь коментар
19.04.2026 11:07 Відповісти
Ці уроди тільки ловити разом із розбійниками беззахисних громадян здатні, виконуючи роль окупантів.
Отаку "державу" вимагають захищати і віддавати їй все, наче вона має якусь цінність. Але вона ніколи тебе не захистить.
показати весь коментар
19.04.2026 11:35 Відповісти
На протязі всієї історії людства одним з найважчих злочинів з точки зору рабовласника/феодала була наявність зброї у раба/кріпака, оскільки це підриває базове право панівного класу на придушення волі класу підневільного. Звісно, рабовласники завжди прикриватимуть це різноманітним пропагандонським блювотинням, створюючи у раба ілюзію свободи вибору, однак суті питання це не міняє
показати весь коментар
19.04.2026 11:36 Відповісти
Схоже зелена влада даремно розраховує на таких рятівників.
показати весь коментар
19.04.2026 11:38 Відповісти
Чого їм боятися. Картонок, які організував Єрмак, імітуючи демократію?
показати весь коментар
19.04.2026 12:03 Відповісти
Два урода ухилянта,тупо отримали погони щоб виписувати штрафи і кошмарити бізнес,ніякого захисту від такої поліції в людей немає,80% таких мусорів по всій країні і тільки 20% реальні захисники,але вони на фронті а в тилу одиниці.Походу якщо б цей мужих не підбіг до дитити і не сказав тікай вона теж була б мертва.Питання хто врятував майбутнє?Звичайний чувак який собою прикрив пацана,а двоє *****..в з зброєю втікли,це те саме що було під час окупації,і є зараз- військові звичайні люди захищають майбутнє і от таких уродів в тилу, як тих два ухилянта зрадника!!!
показати весь коментар
19.04.2026 12:05 Відповісти
Вчора ще за таке банили та уси проплачени боти сензора нападали всім гуртом на того хто говорив про поліцейських правду, але сьогодні шльондри вже всі перевзулися в повітрі і хаять поліцейських аж гай шумить.
показати весь коментар
19.04.2026 12:07 Відповісти
Чекаємо відео від Корчиньського де він розповість про те, що ухилянти і інша наволоч дискредитує Владу своїми відосиками.
показати весь коментар
19.04.2026 12:12 Відповісти
У кого вимагае? У себе?
показати весь коментар
19.04.2026 12:14 Відповісти
Справа в тому, що ніяке потужно-незламне блювотиння, яке за миску помиїв з жОПи та бронювання щоденно видають зелені політруки, не може перебити реальні відчуття українців від того жахіття, яке сьогодні твориться в державі зеленими покидьками. І відчуття того, що мусорня ніколи і ни при яких обставинах не буде захищати простих людей, а при першій можливості перейде на сторону ворога або в кращому випадку накиває п'ятами, неможливо перебити жодним офіціозом.
показати весь коментар
19.04.2026 12:20 Відповісти
таких на фронт брати не можна, тільки в адміністрацію до Зеленського
показати весь коментар
19.04.2026 12:27 Відповісти
Вигідно комусь на патрульних всі проблеми системи повісити. Міністр має перший бути у списку службового розслідування.
показати весь коментар
19.04.2026 13:17 Відповісти
Сторінка 2 з 2