5367 відвідувачів онлайн

Україна не відступить від своїх територій. Це наша історія та наші цінності, - Зеленський

Президент Володимир Зеленський

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна не відступить з жодної зі своїх територій, бо це буде зрадою стосовно народу.

Про це він сказав журналістам після саміту ЄС на Кіпрі, цитує платформа "United24 Media", передає Цензор.НЕТ.

Україна відкидає поступки територіями

Під час спілкування з пресою він чітко дав зрозуміти, що йдеться не лише про землю — це життя людей, домівки та історія мільйонів родин.

"Ми ніколи не говорили про українські території просто як про території. Усі ці території — це не лише земля, це наша історія, це історія тієї чи іншої родини. Багато сімей, тисячі сімей, мільйони, і їхні корені там. Це не питання територій. Ми говоримо про цінності, про людей, про їхніх дітей, про їхні домівки. Це щось більше, ніж просто території. Ось чому, коли хтось каже, що треба відступити, спробуйте, будь ласка, покинути свій дім", - наголосив Зеленський.

Що передувало

Топ коментарі
+12
Ти їх просто здав лицемірна потвора.Морда визиває рвотний рефлекс
показати весь коментар
25.04.2026 02:00 Відповісти
+12
А після 24 лютого 22 року, здача Маріуполя, Каховки, Єнергодару (заєс) , це що було? Лицемірне зелене падло.
показати весь коментар
25.04.2026 02:14 Відповісти
+10
А розкрадання допомоги з Європи? (Двушки на москву, міндичгет, галущенкогейт, яйцегейт) Це ще зрада свого (?) (Україна і українці не твій народ) чи ні?
показати весь коментар
25.04.2026 02:16 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Браво, браво, Володимире Олександровичу!

Золоті слова!
показати весь коментар
25.04.2026 01:58 Відповісти
Наша...
показати весь коментар
25.04.2026 03:30 Відповісти
Ось що зробили 90 млрд євро - на радощах у ЦАРЯ знов стався напад поЦріотізьму!
показати весь коментар
25.04.2026 03:57 Відповісти
І передозу..
показати весь коментар
25.04.2026 04:20 Відповісти
Ти їх просто здав лицемірна потвора.Морда визиває рвотний рефлекс
показати весь коментар
25.04.2026 02:00 Відповісти
А після 24 лютого 22 року, здача Маріуполя, Каховки, Єнергодару (заєс) , це що було? Лицемірне зелене падло.
показати весь коментар
25.04.2026 02:14 Відповісти
То була підготовка до травневих шашликів2022!
показати весь коментар
25.04.2026 04:02 Відповісти
А розкрадання допомоги з Європи? (Двушки на москву, міндичгет, галущенкогейт, яйцегейт) Це ще зрада свого (?) (Україна і українці не твій народ) чи ні?
показати весь коментар
25.04.2026 02:16 Відповісти
Його цінності квартал і порошок
показати весь коментар
25.04.2026 02:18 Відповісти
Мається на увазі не відступить з 15% Донбасу, чи передбачається повернення всіх нині окупованих територій? Там теж корені, домівки, люди.
показати весь коментар
25.04.2026 02:17 Відповісти
А як щодо Маріуполя, Мелітополя, Каховки, Бердянська та інших міст, які ЗЄ просто здав кацапам?

Це не історія, не спадок?

Незламний потужнатор всратий...
показати весь коментар
25.04.2026 02:21 Відповісти
По оману треба було віддати, а ось яким пунктом в омані стоїть Донбас це питання.
показати весь коментар
25.04.2026 02:45 Відповісти
правильно говорит, войовныче
иначе могут передумать давать кредит
показати весь коментар
25.04.2026 02:24 Відповісти
… і не буде чого зклептоманить.
показати весь коментар
25.04.2026 02:53 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=pG6EsVy_K3Q СІМ РОКІВ ЗЕЛЕНСЬКОГО: хто я? клоун, Єрмак, весна, костюм, челенджі і шашлики
показати весь коментар
25.04.2026 02:44 Відповісти
Країна повністю у форматі зеленої гниди - це позначає - шо крадуть всі шо де тіки може, на все похрін, аби тіки не я на фронт не попав і хрін коли обновлю данні у військоматі - на цих зелеский напускає своїх бандитів у комуфляжу - якось ще треба накрасти поки хтось буде голодним та без зброї тримати фронт, поки тримати у таких умовах.
показати весь коментар
25.04.2026 04:05 Відповісти
Здало території за Оманом і нахабно локшину лохторату вішає, але зебілам заходить
показати весь коментар
25.04.2026 04:23 Відповісти
Потужно щебече за кордону, в теплі і безпеці..., а українці під атакою ракет, КАБів і дронів.
показати весь коментар
25.04.2026 04:53 Відповісти
Дей був цей чудовий зєлєнскій коли поганий зєлєнскій пропонував сайтісь па сєрєдінє?
показати весь коментар
25.04.2026 04:56 Відповісти