7682 відвідувача онлайн

На Закарпатті працівника ТЦК вперше засудили за перешкоджання омбудсмену, - Лубінець

Працівник ТЦК вперше отримав вирок за перешкоджання омбудсмену

У Закарпатській області суд уперше визнав працівника територіального центру комплектування винним у перешкоджанні діяльності представника Уповноваженого Верховної Ради з прав людини.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявив Омбудсман Дмитро Лубінець.

Рішення суду

Йдеться про вирок Ужгородського міськрайонного суду, який встановив факт недопуску представників Омбудсмана під час моніторингового візиту.

Зокрема, їм не надали доступ до приміщень та необхідної інформації.

Системна проблема

За словами Лубінця, подібні випадки не є поодинокими.

Він зазначив, що в різних регіонах фіксуються недопуски до об’єктів, відмова у наданні інформації та спроби блокування перевірок з боку окремих ТЦК.

Можливі порушення

Омбудсман наголосив, що під час перевірки на Закарпатті могли намагатися приховати серйозні порушення.

Йдеться, зокрема, про ймовірне незаконне утримання людей, застосування кайданок та інші дії, які можуть мати ознаки нелюдського поводження.

Подальші дії

Матеріали щодо можливих порушень уже передані до правоохоронних органів.

За словами Лубінця, всі подібні випадки перебуватимуть під контролем і отримуватимуть правову оцінку.

Він підкреслив, що судове рішення є сигналом про неможливість блокування парламентського контролю та необхідність відповідальності за такі дії.

Топ коментарі
+15
незаконне утримання людей ?

да ви, що наклеп на чесних людей наводите такого не може бути
показати весь коментар
25.04.2026 15:31 Відповісти
+10
Невже? Як на простих людей можна нападати без наслідків а як на цілого омбудсмена то вже караул?!
показати весь коментар
25.04.2026 15:35 Відповісти
+10
От тільки пан омбудсмен скромно промовчав, до якого саме покарання засудили безневинного ветерана. Впевнений, що ні до якого. Система кругової поруки своїх не здає.
показати весь коментар
25.04.2026 16:12 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
незаконне утримання людей ?

да ви, що наклеп на чесних людей наводите такого не може бути
показати весь коментар
25.04.2026 15:31 Відповісти
омбусмент самомобілізувався замість того недомобілізованого ?

що, ні ?
ну да, нам похацпувати, а воюють хай інші

.
показати весь коментар
25.04.2026 15:51 Відповісти
Невже? Як на простих людей можна нападати без наслідків а як на цілого омбудсмена то вже караул?!
показати весь коментар
25.04.2026 15:35 Відповісти
Таки омбудсмену, а не омбудсману, як ще недавно писали...бо вже очікувалася поява спортсманів...
показати весь коментар
25.04.2026 15:36 Відповісти
...і ЗЄльоних нарко- манів

.
показати весь коментар
25.04.2026 17:55 Відповісти
Омбудсмени не потрібні
показати весь коментар
25.04.2026 16:01 Відповісти
Хто такий громадянин Лубінець, щоб його пропускали на режимний об'єкт?
показати весь коментар
25.04.2026 16:03 Відповісти
От тільки пан омбудсмен скромно промовчав, до якого саме покарання засудили безневинного ветерана. Впевнений, що ні до якого. Система кругової поруки своїх не здає.
показати весь коментар
25.04.2026 16:12 Відповісти
клоунада. Хто наділяє повноваженнями тцк, хто їм ставить план примусової мобілізації? влада
показати весь коментар
25.04.2026 16:23 Відповісти
Звісно влада, цей малий зелений обдовбок ні разу , повторююсь НІ РАЗУ! Не поскаржився на беспередел цкунів! Це його вірніше їх двох (разом з ФСБ ) "винахід"
показати весь коментар
25.04.2026 16:51 Відповісти
Замісь засужженого військового--лубінця на фронт!!!!
показати весь коментар
25.04.2026 16:55 Відповісти
'Незаконне утримання'?

За незаконне утримання і незаконне затримання під суд можна сміливо віддавати 100% особового складу тцк.

Видно коли прийде час їх зроблять стрілочниками і щоб випустити народний пар ненависті відправлять на зону. Зеки їх там будуть оповіщувати.
показати весь коментар
25.04.2026 17:17 Відповісти
Так званим «нафронтникам» ця новина точно не сподобається