5871 відвідувач онлайн

У армії РФ зафіксували випадок канібалізму, - ЗМІ

Російський військовий убив товаришів і намагався їх з’їсти

У російській армії зафіксовано випадки канібалізму серед військовослужбовців, що може свідчити про критичний стан забезпечення підрозділів.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це пише The Sunday Times з посиланням на перехоплені розмови, надані українською розвідкою.

Що стало відомо

Йдеться про розмову між російськими військовими, яка відбулася у листопаді 2025 року поблизу Мирнограда на Донеччині.

За словами одного з офіцерів, військовий із позивним "Кульгавий" убив двох своїх товаришів і намагався вжити частини їхніх тіл.

У підсумку, за його словами, інші військові ліквідували нападника.

Докази та оцінки

Офіцер також передав фотографії, які, за даними видання, не мають ознак редагування.

Незалежний військовий хірург зазначив, що зафіксовані на знімках ушкодження не схожі на бойові і, ймовірно, були нанесені гострим інструментом.

Ознаки проблем із забезпеченням

У перехопленій розмові російські військові також скаржаться на нестачу харчування.

Зокрема, звучать твердження про "голодні пайки" та припущення, що ситуація може призвести до подальших подібних випадків.

Контекст

У матеріалі зазначається, що один із учасників розмови, Владислав Разіков, бере участь у війні щонайменше з 2023 року та перебував на окупованих територіях Донеччини.

Топ коментарі
+31
Андрофаги, що з них взяти🤌
показати весь коментар
26.04.2026 15:51 Відповісти
+20
Невдалий приклад. Українців планомірно голодом морили, щоб змусити йти в колгоспи та примусово забирали зерно та продукти. А кацапня йде заробити гршей на вбивствах українців. У них є вибір, а в українців небуло.
показати весь коментар
26.04.2026 16:04 Відповісти
+18
ТЮ....та в них це в межах норми - канібалізм, інцест і тд - це все ІСКОННО рузкіе традиції
показати весь коментар
26.04.2026 15:55 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Андрофаги, що з них взяти🤌
показати весь коментар
26.04.2026 15:51 Відповісти
У нас також е випадки, що голодом морять, ******. Попереривав би тих командирiв.
показати весь коментар
26.04.2026 15:56 Відповісти
Російські вчені встановили, що генетично росіяни не східні слов'яни, а фіни-угри-татари. Мордва - це збірна назва двох фіно-угорських народів: ерзя та мокша що жили північніше, у верхів'ях Оки, Клязьми й Москви-ріки. Мордва назва, яка колись означала "людожер".
показати весь коментар
26.04.2026 16:23 Відповісти
вялікій придворний гісторик і по суміству головний переговорщик від пу сказав впевнено гучно і ясно, що руzzкие мають зайву хромосому, яка надає їм імманентне право домінувати над іншими "недохромосомленими" народами і повчати їх уму разуму і поширення руцкага миру на всю планету законне і закономірне і т.і. дурь.
Вірус рашизму не лікується: його можна тільки розчавити, інакше розповзеться по планеті... та й Всесвіту... вже ж вони заявляють про суверену раш.територію на Місяці... до которого ще не дістався їх чобіт.
тр виходить з хибної думки про те що можливі з пу якісь чудові угоди, які принесуть лярди лярдів... тр не враховує, що для пу лярди це тільки ресурс для подальшої агрессії і інтересують пу не лярди, а влада над світом і бачить пу себе властеліном Всесвіту.
показати весь коментар
26.04.2026 17:05 Відповісти
По перше росіяни це не народність, а погоняло яке дав Петро алкаш, усьому завойованому, а потом и споенному народу московії.
показати весь коментар
26.04.2026 19:15 Відповісти
Ото новина! Секрет полішинеля.
ліліпутін не одного людожера помилував та відправив на фронт.
А СандіТаймс лише зараз про це дізналася.
показати весь коментар
26.04.2026 16:48 Відповісти
Людоїди, вони і на раші людоїди!
показати весь коментар
26.04.2026 15:55 Відповісти
на паРаші людоїди це не рідкість, на відміну від інших країн. Навіть у африканських країнах явище канібалізму не настільки масово поширене як на підеросії.
показати весь коментар
26.04.2026 16:54 Відповісти
Це справжній людоїдський режим - зверху до самого низу. Тепер буквально
показати весь коментар
26.04.2026 22:13 Відповісти
ТЮ....та в них це в межах норми - канібалізм, інцест і тд - це все ІСКОННО рузкіе традиції
показати весь коментар
26.04.2026 15:55 Відповісти
Це в них зветься "духовниє скрєпи"
показати весь коментар
26.04.2026 16:47 Відповісти
...снохачество...ісконно руцкая традиція... хтось не в курсі?
показати весь коментар
26.04.2026 17:07 Відповісти
не приплітайте до них корінь, що натякає на поняття "рус"... вони до цього не мають ніякого стосунку навіть у саркастичному сенсі
показати весь коментар
26.04.2026 20:01 Відповісти
Ну так кацапи ж! Шо тут дивуватись?
показати весь коментар
26.04.2026 15:55 Відповісти
А як українці майже сто років тому один одного їли, то теж кацапи були? Голод не розрізняє за національністю потенційну їжу
показати весь коментар
26.04.2026 16:01 Відповісти
Невдалий приклад. Українців планомірно голодом морили, щоб змусити йти в колгоспи та примусово забирали зерно та продукти. А кацапня йде заробити гршей на вбивствах українців. У них є вибір, а в українців небуло.
показати весь коментар
26.04.2026 16:04 Відповісти
Я зараз не про мораль кацапського походу на українські землі. А про голод. Якби я сидів без їжі на наших українських позиціях, я би теж їв людське м'ясо, навіть якщо це дохлий і трохи протухший кацап.
показати весь коментар
26.04.2026 16:07 Відповісти
От спершу перевір на собі, а тоді п**ди!
показати весь коментар
26.04.2026 16:14 Відповісти
Ти спочатку перевір своє психічне здоров'я у психіатра, потім будеш до мене звертатися, б...о
показати весь коментар
26.04.2026 16:17 Відповісти
Велика кількість ЛЮДЕЙ краще закінчіть життя самогубством ніж перейде на канібалізм.але це про людей,а не про недолюдків
показати весь коментар
26.04.2026 16:21 Відповісти
Та я вже зрозумів, що українці патологічні суїцидники ))
показати весь коментар
26.04.2026 16:30 Відповісти
Добре, що ти себе позиціонувало як кончений ка.апський андрофаг. Так, під час голодомору були такі випадки як виключення, люди різняться по моральній і фізичній стійкості, але ж не всі жерли один одного, більшість рятувала своїх рідних, віддаючи крихти їжі...
показати весь коментар
26.04.2026 16:52 Відповісти
Мої родичі не їли людей в голодомор, траву їли, щось збирали, але не людей. Але тут багато хто, саме на цензорі, казали, що українці їли своїх дітей. Я повірив тому, що тут казали. Сам таких випадків я не знаю
показати весь коментар
26.04.2026 17:21 Відповісти
чого ти добиваєшся, ти хоч контролюєш свою свідомість, несучи якусь рандомну маячню?
показати весь коментар
26.04.2026 20:04 Відповісти
Саме ті люди, які закликають тут усіх вступати до лав зсу, які ненавидять ухилянтів, говорили. Дослівно цитую їх фразу: "сто років тому українці теж воювали проти кацапів, більшість теж ухилялися від вступу до лав українських військ, а через 15 років після того, їли своїх дітей". Якщо це брехня, то всі питання до них
показати весь коментар
26.04.2026 17:26 Відповісти
а ти хто? кацп?
показати весь коментар
26.04.2026 17:14 Відповісти
Так йому-то, чого перевіряться? Якщо він УЖЕ бачить в тобі "психічний вивих"... Це не закрита "психушка"... Тут принцип: "Хто перший вдягнув халат - той і лікар...", не працює...
показати весь коментар
26.04.2026 19:52 Відповісти
Спершу піди до лав ЗСУ, а потім тут варнякай шоб ти там їв.
показати весь коментар
26.04.2026 16:25 Відповісти
Спочатку ти піди до лав зсу. Я за тобою наступний )
показати весь коментар
26.04.2026 16:29 Відповісти
Ти до яких саме андрофагів відносишся, кацап? Ерзя чи бурят? Осетин чи чуваш тощо?
показати весь коментар
26.04.2026 17:19 Відповісти
Рома, ану покопайся у своєму родоводі, може там кацапське коріння десь трохи є?
показати весь коментар
26.04.2026 18:14 Відповісти
Там і "копаться" не треба... Від нього "щами внутріМКАДівськими" смердить, як з ГУЛагівської кухні...
показати весь коментар
26.04.2026 19:54 Відповісти
То кацапи разом з камисарами чЛеніна ( Лев Троцкий (Бронштейн), Григорий Зиновьев (Радомысльский), Лев Каменев (Розенфельд), Яков Свердлов) та Сраліна штучно довели українців то того стану.
показати весь коментар
26.04.2026 16:23 Відповісти
Вони відбирали зерно у всіх, в тому числі і у кацапів, і обмінювали його на німецькі верстати для виготовлення зброї. Готувалися до війни.
показати весь коментар
26.04.2026 16:35 Відповісти
Ванька щойно спалився. Здогадайся, де саме?
показати весь коментар
26.04.2026 16:44 Відповісти
Що мурло кацапсте, ввдпрати ддуся немагаєщся?
показати весь коментар
26.04.2026 17:14 Відповісти
От і "запахло русским духом"... ТО ти так, "нейтрально посмерджував", а тепер уже відкрито проводиш аналогію між кацапами та українцями... "Ты чьих, холоп, будешь?"
показати весь коментар
26.04.2026 18:49 Відповісти
Ти або москаль, або працюєш по вказівкам фсбшників, якщо порівнюєш ці події
показати весь коментар
26.04.2026 19:20 Відповісти
Нехай би вони всі самі один одного зжерли переможці херови.
показати весь коментар
26.04.2026 15:55 Відповісти
а 14 бригада наших голодом морила навіщо? первіряли, чи наші стійкіші?
показати весь коментар
26.04.2026 15:57 Відповісти
у кацапів в армії хай що завгодно буде, канібалізм, страти, тортури - пофіг.

головне щоб у нас цього не було.
показати весь коментар
26.04.2026 15:58 Відповісти
" хотели кушать вот и сьели кока "
показати весь коментар
26.04.2026 15:59 Відповісти
Шоб тi кацапи виздихали, геть усi. Най пережеруть одне одного. А шо не з`iдять , най налiплять пельмешек, та й - на горiще, смакувати цiлу зиму.
показати весь коментар
26.04.2026 16:00 Відповісти
Сирок не відстає від своїх "вчителів", він до речі голодом морить, поки що.
показати весь коментар
26.04.2026 16:01 Відповісти
Це шо помста за яйця по 17 грн шт, тiпо, нi собi - нi людям.
показати весь коментар
26.04.2026 16:04 Відповісти
Мабуть то був досвідчений зек що тікав з колонії і не раз.
показати весь коментар
26.04.2026 16:06 Відповісти
Згідно з описами великого Геродота, андрофаги мешкали на північ від Скіфії (територія ******** України).
показати весь коментар
26.04.2026 16:13 Відповісти
Обкурений ішак, який вважається "верховним головкомом" теж бере приклад від кацапні, а в деяких випадках і перевершує, виловлюючи людей на вулицях.
показати весь коментар
26.04.2026 16:13 Відповісти
Случаи среди днр отребья или расходного материала не отражают реального состояния вражеской армии. Но кому это интересно, очерденой повод плебсу поржать с чмобиков, а для запада очередное утреннее ток шоу за завтраком
показати весь коментар
26.04.2026 16:15 Відповісти
Це "співпадіння" за скандалом про голодних на передовій!!
Отці-командири поклали на них як на рояль... А ті раптом фото опублікували !! А нема щоб по уставу все - рапорти писать, в рацію бубніть..
Таваріщам генєралам так спокойнєй
показати весь коментар
26.04.2026 17:40 Відповісти
Бандити і є бандити, там і відображати немає чого. Можна або захищати свою вітчизну, або бути такими як ці уроди.
показати весь коментар
26.04.2026 19:25 Відповісти
Кацапня із давніх давен андрофаги.
показати весь коментар
26.04.2026 16:18 Відповісти
Пусть закажет ФПВ-доставку.
показати весь коментар
26.04.2026 16:20 Відповісти
Це добре , що кацапи жеруть один одного ,
для нас буде менше роботи
показати весь коментар
26.04.2026 16:27 Відповісти
Скрупульозно пiдмiчено.
показати весь коментар
26.04.2026 18:42 Відповісти
Не дивуйтесь! Для кацапів це нормально!
показати весь коментар
26.04.2026 16:35 Відповісти
Бурят на сніданок,калмик на обід,а башкір на вечерю!
показати весь коментар
26.04.2026 16:37 Відповісти
Чєлавєчінки с водочкой захатєлось.
показати весь коментар
26.04.2026 16:44 Відповісти
сканибалили путина
показати весь коментар
26.04.2026 16:47 Відповісти
новина добра,якщо в рф нема грошей і на армію то...
показати весь коментар
26.04.2026 16:50 Відповісти
шкода, шо ліквідували. Молодець: двох кацапів зажер. Не ліквідували б - продовжив би благоє дєло. А я б йому грамоту видав і чєкушку. Після водочькі тягне на закусіть.
показати весь коментар
26.04.2026 16:57 Відповісти
Цікаво, що ця новина з'явилася якраз на фоні скандалу з виснаженими від голоду українськими бійцями. Схоже на вкид для перемикання уваги зі скандалу: типу дивіться, в нас ще не все так погано з харчами, бо росіяни взагалі одне одного їдять.
показати весь коментар
26.04.2026 17:03 Відповісти
Такі новини не новини.Загугли- брелок сьєл фому.Кожен рік в перехопленнях подібне спливає.І не дивно,як у них серед зеків канібали трапляються.
показати весь коментар
26.04.2026 17:11 Відповісти
Таке пожвавлення навколо цієї теми, що просто дивно. І нікого не цікавить, що укрсучвлада канібалізує Україну з 2022 року.
Причому масово. У масштабі країни. У всіх напрямках її антиукраїнської діяльності.

Але ж жваво коментують, як один!!! кацап жере інших!
Оце і є "зєбіломарафон" на ЦН.
Переключення уваги.
показати весь коментар
26.04.2026 17:08 Відповісти
Та, бл*дь, смачного...
показати весь коментар
26.04.2026 17:20 Відповісти
У них просто психічно нездоровий контингент.. давно вигрібалм зеків з різними вироками. І секс підо ман'яки і канібали..
Хм, якось дуже вчасно витягнути висір, як наче спеціяльно щоб пепебити інфоскандал з голодними бійцями..
показати весь коментар
26.04.2026 17:37 Відповісти
абсолютно згодний. просто зразу цього камента не побачив і залишив подібний нижче.
показати весь коментар
26.04.2026 17:54 Відповісти
позивний "Хромой"? Прям Тамерлан (Тимур Хромой)
показати весь коментар
26.04.2026 17:39 Відповісти
Тимбер - кузнец
Лан - нога
показати весь коментар
26.04.2026 19:23 Відповісти
Та хай їдять одне одного досхочу!
показати весь коментар
26.04.2026 17:41 Відповісти
а шо *** тушонка кончилася
показати весь коментар
26.04.2026 17:44 Відповісти
як по мну - проста перебивка! "а в них ще гірше з забезпеченням харчуванням!". зебілізм, не більше.
показати весь коментар
26.04.2026 17:53 Відповісти
"В материале отмечается, что один из участников разговора, Владислав Одноразиков, ...."
показати весь коментар
26.04.2026 18:14 Відповісти
Повипускали із тюряг гвалтівників, вбивць, усяких маніяків. От вони і показують себе на повну. До чого тут постачання
показати весь коментар
26.04.2026 18:30 Відповісти
Не нада ля-ля... мовляв, повипускали . Там всi пересiчнi мають менталь андрофагiв. Гулагiя - то вже якась там похiдна.
показати весь коментар
26.04.2026 18:45 Відповісти
Готова еліта,під головним санітарним лікарем зашаталось крісло
показати весь коментар
26.04.2026 19:01 Відповісти
І чого б це новину за листопад 2025 року витягли саме зараз? А, скандал в 14 ОМБр, ну, тоді усе зрозуміло... сранському вдалося створити маленьку савєйську армію
показати весь коментар
26.04.2026 19:53 Відповісти
вже всі забули про бійців з 14 омбр, а вони ще ж досі там, і жоден командир не піде їх замінити. Що сталося в Кринках? зниклих безвісти сотні, в яких умовах перебували там українські солдати? мовчання, жоден командир не відповів за це.
показати весь коментар
26.04.2026 20:52 Відповісти
до сраки проблеми в росії, дивіться на свої, бо у нас їх не менше