10760 відвідувачів онлайн

Вимагала підписати документи, била та душила чоловіка: експосадовиця ТЦК визнала вину, суд виніс їй вирок

У Вінниці судитимуть екс працівницю ТЦК

Експосадовиця Вінницького ТЦК визнала вину у перевищенні службових повноважень у справі про побиття військовозобов’язаного.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться у повідомленні Вінницького міського суду.

Йдеться про колишню заступницю начальника міського ТЦК та СП Оксану Янчак, яка уклала з прокурором угоду про визнання винуватості. Вона підтвердила, що діяла неправомірно, та зазначила, що її рішення є добровільним.

Визнання вини та рішення суду

Обвинувачена повністю визнала свою провину і розкаялася у вчиненому. Потерпілий не був присутній на засіданні, однак письмово повідомив суд, що не заперечує проти затвердження угоди, оскільки шкоду йому відшкодовано.

"Потерпілий не заперечував проти затвердження угоди, адже завдана шкода відшкодована у повному обсязі", — зазначено у матеріалах справи.

Суд затвердив угоду та призначив покарання у вигляді п’яти років позбавлення волі. Водночас жінку звільнили від відбування покарання з іспитовим строком два роки. Заставу в сумі 908 400 гривень спрямували на потреби Збройних сил України.

Обставини інциденту в ТЦК

Подія сталася ще у вересні 2024 року, коли до ТЦК прийшов чоловік із повісткою, маючи чинне бронювання. За даними ДБР, посадовиця вимагала від нього підписати документи та відмовитися від відстрочки.

Після відмови вона застосувала фізичну силу — вдарила чоловіка та почала його душити. Згодом правоохоронці повідомили їй про підозру, а у квітні 2025 року суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

  • До слова, Тимчасова слідча комісія ВРУ під головуванням Олексія Гончаренка розглянула факти порушень в Ужгородському ТЦК й готує повідомлення до спецпрокуратури.
Топ коментарі
+36
По суті вона вчинила воєнний злочин, тому буде ще один трибунал і там буде пожиттєве за насилля над цивільними, але всі тцкашники мають бути страчені разом з їх керівництвом. Там нема безвинних.
показати весь коментар
05.05.2026 21:22 Відповісти
+18
Що цікаво що катування і удушення цивільного не інкремінують як замах на вбивство, зате якщо цивільний плюне чи дасть дулю ТЦКшнику чи поліцаю так вже на нього навішають і замах на вбивство і тероризм і зраду і всього що можна придумати найважчого щоб закрити людину пожиттєво чи витрясти з його рідний всі гроші для викупу
показати весь коментар
05.05.2026 22:17 Відповісти
+17
Просто ця баба в пікселі неодноразово бачила побиття і веселі розваги зграї оповіщення над безправними жервами своїми очами ,і в неї виробилось стійке садистське , переростаюче в оргазм задоволення від споглядання конаючих .Тому Нєфіртіті нахібавєртіла і розпочала свій бізнес та ролєві ігри в одиночку, бачачи покірне мекання зашуганого "броненосця."
показати весь коментар
05.05.2026 21:47 Відповісти

Завантаження...