10538 відвідувачів онлайн

Прем’єр Пакистану заявив про прогрес на переговорах США та Ірану у Швейцарії і домовленість щодо угоди за 60 днів

Переговори сша та ірану

Прем’єр-міністр Пакистану Шахбаз Шариф повідомив, що переговори за участю США та Ірану, які відбулися у Швейцарії за його посередництва, дали позитивний результат і вселяють оптимізм щодо подальшого врегулювання конфлікту.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це він написав у соцмережі Х.

Що кажуть у Пакистані?

"Перше засідання Комітету високого рівня у Швейцарії успішно завершилося. Обговорення проходили в позитивній та конструктивній атмосфері і призвели до обнадійливого прогресу, включаючи домовленість про дорожню карту для досягнення остаточної угоди протягом 60 днів", - написав Шариф.

Він також подякував делегаціям обох країн за відданість конструктивній взаємодії, відзначив посередницькі зусилля Катару та сприяння Швейцарії в організації консультацій.

"Пакистан продовжуватиме відігравати свою чесну та щиру роль у просуванні діалогу і дипломатії для мирного та тривалого врегулювання", - додав глава пакистанського уряду.

Що передувало?

Раніше повідомлялося, що США та Іран заявили про прогрес у переговорах у Швейцарії.

Топ коментарі
+2
Представляю як терористи-аятоли ржуть над рижим шизоїдом Тромбом, якого водять за носа і дають нюхати салупу. І будуть це робити аж до самих виборів в сша, коли Тромб вже не резикне знову почати бойові дії. Зате Тромб буде давити на і ізраїль щоб не посмів зірвати ''найкращу вселенську велику угоду всесвіту імені Тромба''
показати весь коментар
22.06.2026 14:08 Відповісти
+1
https://t.me/voynareal/138747 Які краєвиди на воронезькі вулкани відкрили українські ракети - на кадрах видно масштаби руйнування, русня бігає кричить, що треба «газ дома отключать»
показати весь коментар
22.06.2026 14:18 Відповісти

Завантаження...