10476 відвідувачів онлайн

Частина окупованого Криму знеструмлена після нічної атаки. У Керчі горить ТЕЦ. ВIДЕО

В окупованому Криму почалися знеструмлення після нічних атак на півострів.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Крименерго".

Що відомо?

Як зазначається, у зв’язку з технологічними порушеннями в електричних мережах сталося відключення споживачів у:

▪️ міських округах Євпаторія, Саки, Красноперекопськ, Джанкой;
▪️ Красноперекопському, Сакському, Джанкойському та Красногвардійському районах.

У "Крименерго" запевнили, що наразі тривають аварійно-відновлювальні роботи.

"Орієнтовно електропостачання буде відновлено протягом доби", - додали в "Крименерго".

Водночас у мережі публікуються відеозаписи, на який зафільмовано пожежу на ТЕЦ у Керчі.

Що передувало?

Раніше повідомлялося, що вночі в окупованому Криму лунали вибухи: зафіксовані пожежі на залізничних і військових об’єктах.

Топ коментарі
+28
Треба щоб горили ТЕЦ у Москві.
показати весь коментар
23.06.2026 09:48 Відповісти
+14
гарний дим, кацапи можуть воблу каптити.
показати весь коментар
23.06.2026 09:57 Відповісти
+12
Туристичний сезон вдався
показати весь коментар
23.06.2026 10:01 Відповісти

Завантаження...