Уражено головну електропідстанцію окупованого Севастополя, - командувач СБС Мадяр

У тимчасово окупованому Севастополі воїни Сил безпілотних систем уразили головну електропідстанцію.
Про це повідомив командувач Роберт Бровді (Мадяр), передає Цензор.НЕТ.
Подробиці
"Ждет Севастополь, ждет Камчатка, ждет Кронштадт…" Виходить, що "ждет" наразі лише Камчатка. Інші ковштолують від Волелюбного Українського Птаху", - зазначив він.
За словами командувача СБС, було уражено головну електропідстанцію Севастополя, що розподіляє генерацію Балаклавської ТЕС, ( ПС 330/220/110/35кВ "Севастополь").
"Працювали Птахи 1 ОЦ Сил Безпілотних Систем за координації новоствореного Центру глибинного ураження СБС.
І так, правильна цифра-7. Саме туди - сім.
Протягом ночі 24 червня Птахи СБС результативно відпрацювали 48 оперативних та планових військових цілей у оперативній глибині противника на південних окупованих територіях", - додав Бровді.
Що передувало?
Раніше повідомлялось, що внаслідок атаки в ніч на 24 червня 2026 року на окупований Крим Севастополь повністю залишився без електропостачання.
окупантів і їх інфраструктуру на нашій землі !
Командувачу СБС
Роберту Бровді ( Мадяр) респект і шана 👍🏼👍🏼👍🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼