Екстрені відключення світла запроваджували на лівому березі Києва (оновлено)

На лівому березі Києва запровадили екстрені відключення електроенергії.
Про це повідомив генеральний директор YASNO Сергій Коваленко, передає Цензор.НЕТ.
Подробиці
У мережі повідомляли, що на лівому березі столиці фіксували перепади напруги і подекуди зникло електропостачання.
"На лівому березі Києва за командою НЕК Укренерго вводяться екстрені відключення. Поки без деталей", - зазначив Коваленко.
Згодом інформацію підтвердили у ДТЕК.
В "Укренерго" пояснили причину відключень:
"Внаслідок технологічного порушення на одному з енергооб’єктів – у частині районів Києва застосовані аварійні відключення для всіх категорій споживачів.
Аварійно-відновлювальні роботи вже розпочаті. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше повернути пошкоджене обладнання в роботу".
О 14:05 ДТЕК повідомив про скасування екстрених відключень світла.
Що передувало?
Раніше в "Укренерго" заявили, що влітку можливі тривалі відключення світла через спеку та обстріли енергетики.