11378 відвідувачів онлайн

Екстрені відключення світла запровадили на лівому березі Києва (оновлено)

Екстрені відключення світла на лівому березі Києва: що відомо?

На лівому березі Києва запровадили екстрені відключення електроенергії.

Про це повідомив генеральний директор YASNO Сергій Коваленко, передає Цензор.НЕТ.

Подробиці

У мережі повідомляли, що на лівому березі столиці фіксували перепади напруги і подекуди зникло електропостачання.

"На лівому березі Києва за командою НЕК Укренерго вводяться екстрені відключення. Поки без деталей", - зазначив Коваленко.

Згодом інформацію підтвердили у ДТЕК.

В "Укренерго" пояснили причину відключень:

"Внаслідок технологічного порушення на одному з енергооб’єктів – у частині районів Києва застосовані аварійні відключення для всіх категорій споживачів.

Аварійно-відновлювальні роботи вже розпочаті. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше повернути пошкоджене обладнання в роботу".

Що передувало?

Раніше в "Укренерго" заявили, що влітку можливі тривалі відключення світла через спеку та обстріли енергетики.

Топ коментарі
+11
Підготовка енергосистеми до зими йде повним ходом.
показати весь коментар
25.06.2026 10:43 Відповісти
+3
Підготовка до набивання карманів там іде з випередженням графіка
показати весь коментар
25.06.2026 11:11 Відповісти
+3
бо деяких дибілів не дійшло, шо війна не скінчилася і шо в нас енергетика на ладан дише. Йому обовʼязково треба врубати кондиціонер. «я ж заплатив». Я би ввів надзвичайний стан да по кожному кондиціонеру з ножовкою пройшовся.
показати весь коментар
25.06.2026 11:55 Відповісти

Завантаження...