10426 відвідувачів онлайн

Трамп заявив, що Іран "безглуздо" порушив угоду про припинення вогню

трамп

Президент США Дональд Трамп заявив, що Іран атакував безпілотниками декілька суден в Ормузькій протоці, чим порушив режим припинення вогню.

Про це він написав у своїй мережі Truth Social, передає Цензор.НЕТ.

Іран порушив угоду

За словами президента США, Іран випустив щонайменше чотири ударні безпілотники по суднах, які проходили Ормузькою протокою. Один із них влучив у вантажне судно, яке після пошкодження продовжило рух. Сполучені Штати збили ще три дрони.

Трамп наголосив, що ці дії Ірану є "безглуздим порушенням" угоди про припинення вогню.

Трамп звинуватив Іран у порушенні режиму припинення вогню

Що передувало?

  • Нагадаємо,

    США розпочали морську блокаду портів Ірану 13 квітня — вони вимагали повністю розблокувати Ормузьку протоку для всіх суден.

  • 18 червня президент США Дональд Трамп та президент Ірану Масуд Пезешкіан підписали меморандум про взаєморозуміння.
  • Він передбачає припинення вогню між країнами на 60 днів, зокрема й у Лівані, негайне забезпечення проходу Ормузькою протокою без стягнення плати за проїзд та послаблення санкцій проти Ірану. Водночас обидві сторони мають продовжити ядерні переговори.
  • Відповідно до вказівки Дональда Трампа США зняли морську блокаду Ірану після підписання меморандуму про взаєморозуміння.
Топ коментарі
+11
Давай по новой Міша, всьо х..йня постная.
показати весь коментар
26.06.2026 19:34 Відповісти
+4
,,эта музыка будет вечной,если я заменю батарейки.....,, головний там не трумпель а натаньяху,і поки не знищать одне одного миру не буде...
показати весь коментар
26.06.2026 19:39 Відповісти
+3
що, вже ????

.
показати весь коментар
26.06.2026 19:34 Відповісти

Завантаження...