11873 відвідувача онлайн

У Києві чоловік побив водія евакуатора через забране авто: потерпілий у важкому стані, - Нацполіція. ВІДЕО+ФОТО

У Києві 32-річний чоловік жорстоко побив водія евакуатора після того, як його автомобіль забрали за порушення правил паркування.

Про це повідомили в поліції Києва, передає Цензор.НЕТ.

Як зазначається, інцидент стався після евакуації автомобіля, припаркованого з порушенням. Власник авто напав на водія евакуатора та вдарив його в голову.

Від удару чоловік упав на проїжджу частину, вдарився головою об асфальт і знепритомнів. Нападник відтягнув потерпілого на узбіччя дороги та залишив місце події. Швидку допомогу викликали перехожі.

У Києві побили водія евакуатора через порушення паркування

Медики діагностували у водія евакуатора забій головного мозку та перелом потиличної кістки. Наразі він перебуває у важкому стані.

Правоохоронці затримали підозрюваного - ним виявився 32-річний киянин, якого раніше неодноразово притягували до відповідальності за порушення правил дорожнього руху.

Кримінальне провадження відкрили за ч. 1 ст. 121 Кримінального кодексу України - умисне тяжке тілесне ушкодження. Нападнику готують повідомлення про підозру, йому загрожує до восьми років позбавлення волі.

Топ коментарі
+26
Правоохоронці затримали підозрюваного - ним виявився 32-річний киянин, якого раніше неодноразово притягували до відповідальності за порушення правил дорожнього руху Джерело: https://censor.net/ua/p3598819
Виходить, хреново притягували, якщо ніфіга піпл не вкурив. Потрібно вчасно прав позбавляти, щоб інших не наражати на небезпеку. І хто тут винен?
показати весь коментар
04.02.2026 10:46 Відповісти
+20
Підняв руку на Українця що виконував свою роботу, має відповідати по Закону!!
На свого керівника, воно не піднімає руку, а язика в задницю вставляє!!
показати весь коментар
04.02.2026 10:42 Відповісти
+19
вліп, очкарік (с)
показати весь коментар
04.02.2026 10:35 Відповісти

Завантаження...