У Києві чоловік побив водія евакуатора через забране авто: потерпілий у важкому стані, - Нацполіція. ВІДЕО+ФОТО
У Києві 32-річний чоловік жорстоко побив водія евакуатора після того, як його автомобіль забрали за порушення правил паркування.
Про це повідомили в поліції Києва, передає Цензор.НЕТ.
Як зазначається, інцидент стався після евакуації автомобіля, припаркованого з порушенням. Власник авто напав на водія евакуатора та вдарив його в голову.
Від удару чоловік упав на проїжджу частину, вдарився головою об асфальт і знепритомнів. Нападник відтягнув потерпілого на узбіччя дороги та залишив місце події. Швидку допомогу викликали перехожі.
Медики діагностували у водія евакуатора забій головного мозку та перелом потиличної кістки. Наразі він перебуває у важкому стані.
Правоохоронці затримали підозрюваного - ним виявився 32-річний киянин, якого раніше неодноразово притягували до відповідальності за порушення правил дорожнього руху.
Кримінальне провадження відкрили за ч. 1 ст. 121 Кримінального кодексу України - умисне тяжке тілесне ушкодження. Нападнику готують повідомлення про підозру, йому загрожує до восьми років позбавлення волі.

Виходить, хреново притягували, якщо ніфіга піпл не вкурив. Потрібно вчасно прав позбавляти, щоб інших не наражати на небезпеку. І хто тут винен?
На свого керівника, воно не піднімає руку, а язика в задницю вставляє!!