5812 відвідувачів онлайн

Черговий результативний постріл: 20-річний нацгвардієць Покемон вдруге збив ракету з ПЗРК "Ігла-1" під час атаки на Київ

Одну з ракет збив гвардієць на псевдо Покемон - солдат зенітного ракетно-артилерійського дивізіону бригади "Буревій". Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр Нацгвардії.

Як зазначається, саме він нещодавно, 9 травня, знешкодив ворожу ракету неподалік від Києва.

Цієї ночі о 3:20 із тої самої зброї ПЗРК "Ігла-1" 20-річний герой зробив свій другий результативний постріл.

"На цей раз було складніше захопити ціль, адже було ще достатньо темно. Але результат говорить сам за себе. Емоцій від усвідомлення та радості було ще більше, ніж вперше. Я розумію, що це не лише збита ракета, а й врятовані життя", - ділиться враженнями Покемон.

Черговий результативний постріл: 20-річний нацгвардієць Покемон вдруге збив ракету з ПЗРК Ігла-1 під час атаки на Київ 01

Нагадаємо, цієї ночі російські окупанти атакували військові об’єкти та об’єкти критичної інфраструктури України крилатими ракетами та ударними дронами. Знищено 37 крилатих ракет, 29 "Шахедів" та розвідувальний БпЛА.

Як повідомлялося, вночі 29 травня о 0:40 у Києві та низці областей оголошували повітряну тривогу.

Зранку начальник КМВА Сергій Попко повідомив, що над Києвом Сили оборони знищили понад 40 повітряних цілей. Унаслідок падіння уламків у Подільському районі Києва пробило дах житлового будинку.

У Хмельницькій області вночі 29 травня пролунали вибухи.

Топ коментарі
+10
І знов "Ігла".
показати весь коментар
29.05.2023 14:44 Відповісти
+9
Дякуємо!!!
показати весь коментар
29.05.2023 14:50 Відповісти
+8
Покажіть вже оцим мирним генералам з НАТО, як треба тримати зброю. Саме ту, яку вони виробляють у себе. І процитуйте прислів'я з України "Вовка боятись, у ліс не ходити!"
показати весь коментар
29.05.2023 14:47 Відповісти

Завантаження...